Jaroslava, 32

Číslo profilu 101892
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 03/22/2023
Jméno Jaroslava
Země Czech Republic
Město Nové Město na Moravě
Orientace Bisexuální
Věk 32
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 178 cm
Váha 50 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Keňa Dominikánská republika Pacifik Indonésie Malediven Německo Lucembursko Španělsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Jaroslava Nové Město na Moravě 03/23/2023 06:25:03

Otevírám ruský server Izvěstija. Azbuku jsem nezapomněl, tak stručný souhrn: Ruské vojenské síly zachránily z Mariupolu už 43 tisíc civilistů. Speciální operace na ochranu Donbasu pokračuje dobře. Byly zničeny desítky ukrajinských tanků a letadel, ruská armáda postupuje.

Proradní Ukrajinci zatím dělají všechno pro to, aby zavedli mírové rozhovory do slepé uličky, zatímco Vladimir Putin se snaží o jejich čestné ukončení. Mluvčí ministerstva zahraničí zpražila zlé žurnalisty, kteří neobjektivně informují o současné situaci. Vyčetla jim, že celá léta mlčeli o hrůzách na Donbase a teď je trápí zavřený McDonald. Izvěstija nejsou jediným ani nejdivočejším nástrojem ruské propagandy.

Tamní čtenář se dovídá něco úplně jiného než zbytek světa. Facebook, Instagram a Twitter mu vypnuli. Pokud neumí cizí jazyk, ani brouzdání po internetu mu nepomůže. Ukrajinský velvyslanec v Česku Jevhen Perebyjnis tvrdí, že každý Rus, který neprotestuje, je za válku zodpovědný.

Informace si může najít. Krátký skok zpět do minulosti: Na začátku roku se v Československu nedaly koupit západní noviny a časopisy. Krom účastníků a náhodných chodců na Václavském náměstí o nich nikdo neměl vědět. Přesto za pár měsíců vypukla demokratická revoluce.

Lidé prostě věděli víc, než směli. Jen se to většinou báli vyjevit. Dnešní občan svobodného světa to také nemá lehké. Nejen ruské, ale i ukrajinské zprávy jsou propaganda. To stavíme hrdinné obránce na roveň agresorům? Putin je zákeřný a nemilosrdný útočník.

Rande u urny? Ruská seznamka dělá z voleb příležitost k seznámení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ukrajina nevinná oběť. Jenže pokud se válčí, pravda se nepříteli nesděluje. I Vinetou a Old Shatterhand používali lstí a úskoků, když vedli boj proti Komančům nebo ziskuchtivým pistolníkům. Vezměme příklad: Rusové tvrdí, že bombardovali divadlo v Mariupolu, protože se tam skrývali nacisté. Jasná lež. Ukrajinská strana ukazuje vyděšené děti.

Kdyby tam však náhodou poblíž byl nějaký voják, jistě by ho nepředvedla. K boji patří i zveličování ztrát nepřítele a jeho válečných zločinů, tedy počtu civilních obětí agrese. Slabší straně bychom naprosto nemohli takový postup vyčítat. Země bojuje hrdinsky, utrpení lidí je nesmírné a zaslouží si veškerou pomoc a úctu.

Přes 60 procent seznamek je prý nebezpečných |

Ne všechno je ale bílé. Redaktor České televize přinesl zprávu o tom, jak jsou trestáni lidé důvodně podezřelí z rabování. Jsou zbiti a nazí připoutáni v zimě ke kandelábru. Válka je drsná, ale člověku to připadá divné. Lidskoprávní organizace Human Rights Watch zas upozorňuje, že Ukrajina nezachází s válečnými zajatci podle konvencí. Zveřejňování jejich jmen, telefonních hovorů s blízkými či domácích adres je může poškodit.

Najít pravdu ve změti propagandy a protichůdných výroků je těžké. Profesionální novinář musí každou informaci ověřovat. Najít nezávislé zdroje je však mnohdy takřka nemožné. Rusko má svůj temný pokřivený pohled. Skoro celý zbytek světa fandí přepadené Ukrajině a vidí tedy konflikt z jejího zorného úhlu. Ten je oprávněný a správný, nemusí však vždy být pravdivý. Všechna vyjádření účastníků děje i oficiální videa je potřeba chápat především jako zbraně namířené na protivníka. Nebo jako prostředky k získání sympatií.

Každý, kdo je ničemně přepaden přesilou, má právo takto jednat. My, kteří máme to štěstí, že napadeni nejsme, bychom o tom však měli vědět. Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání.

ČTK , EuroZprávy. Proč důvěřovat zpravodajství EuroZprávy. Facebook Twitter. Praha - Více než 60 procent populárních seznamovacích aplikací je nedostatečně zabezpečených a hrozí u nich riziko napadení hackery. Vyplývá to z průzkumu IBM. Mobilní zařízení vpuštěná do firmy bez dohledu a pevně stanovených pravidel dokážou způsobit nevídané škody. A nemusí zdaleka jít jenom o případnou ztrátu či zcizení zařízení, kde se často zapomíná i na nutnost šifrování a další ochrany," uvedl šéf antivirové firmy Safetica Jakub Mahdal.

Seznamky na mobilních zařízeních jsou typické tím, že si vyžádají přístup k fotoaparátům, mikrofonu, datovému úložišti, geolokaci i dalším informacím či funkčnosti mobilního zařízení. Právě to v kombinaci s nedostatečným zabezpečením těchto aplikací může znamenat vysoké riziko útoku hackerů. Mohou se snadno dostat k souborům a informacím, mohou zjistit, kde se zaměstnanec nachází, jaké má návyky, v případě cíleného útoku mohou i odposlouchávat či sledovat dění ve firmě.

Musk slíbil návrat modré ikonky na Twitter. Více souvisejících. Kapacita kvalitního ubytování ale naráží na limit, stejně jako sociální a zdravotní systém.

Muž nashromáždil tisíce fotek dětského porna, upozornil na něj Interpol -

Další zprávy. Sdílet na Twitteru. Sdílet na Facebooku. V Íránu pokračují protesty, dochází k rozsáhlým výpadkům internetu V Íránu dochází k rozsáhlým výpadkům internetových služeb, především v mobilních zařízeních. Na twitteru to dnes uvedla organizace NetBlocks, která se zabývá sledováním provozu na internetu. Lidskoprávní skupiny se v této souvislosti obávají, že íránské úřady v Kurdy obývaných regionech přístup k internetu zcela zablokují ve snaze potlačit protivládní protesty, píše agentura Reuters.

Česko bojuje s dezinformacemi. Je pět základních otázek, které by si měl člověk při čtení zpráv položit, vysvětluje Žabka Dezinformační scéna na sociálních sítích a v médiích především od začátku covidové pandemie a posléze války na Ukrajině výrazně posílila.

V této změně hraje roli mnoho faktorů. Strach z covidu byl prvním z nich, následně velkou část společnosti obtěžovala opatření proti této nemoci. Mnozí pak nejsou zastánci vakcinace. Tohoto využívají alternativní média či buřiči na sociálních sítích, kteří nejen českou společnost postupně rozdělili.

Premiéři V4 se shodli na společném postupu a podpoře Ukrajiny, tvrdí Fiala Premiéři zemí Visegrádské skupiny V4 - Maďarsko, Polsko, Slovensko a Česko potvrdili dnes i přes názorové rozdíly společný postup při pomoci a podpoře Ukrajiny.

Po společném jednání to uvedl český premiér Petr Fiala, podle kterého je potřeba Ukrajině pomoci i finančně. Díky lepší legislativě a krizi ubývá energošmejdů V poslední době ubývá nepoctivých zprostředkovatelů energií. Obchody takzvaných energošmejdů komplikuje od poloviny roku nově zavedený registr energetických zprostředkovatelů a dolehla na ně i současná energetická krize.

Dokládají to i fakta Energetického regulačního úřadu ERÚ , který má letos o 72 procent méně podání na zprostředkovatele než v minulých letech.

Seznamka naLovu - Mapa stránek

Migrace do Británie byla za uplynulý rok rekordní V období od června do června přišlo do Británie zhruba o půl milionu víc lidí, než ze země za stejnou dobu odešlo.

Informoval o tom dnes britský statistický úřad ONS. Čistá migrace tak podle agentury DPA dosáhla v Británii nejvyšší hodnoty od druhé světové války. Přispěla k tomu ruská invaze na Ukrajinu, ale i další faktory jako například návrat zahraničních studentů, kteří se v době pandemie covidu učili na dálku. Jurečka nepočítá s tím, že by na ministra navrhl někoho jiného než Hladíka Šéf vládních lidovců Marian Jurečka nepočítá s tím, že by KDU-ČSL na ministra životního prostředí navrhovala jiného kandidáta než Petra Hladíka.

Podle Jurečky je prezident republiky Miloš Zeman připraven Hladíka do funkce jmenovat. Dodal, že se snaží o to, aby bylo možné nového ministra jmenovat co nejdřív. Uvádí to usnesení k mistrovství světa ve fotbale v Kataru, které dnes schválil Evropský parlament EP.

Podle něj FIFA poškodila obraz fotbalu ve světě. Poslanci také kritizovali velký počet úmrtí zahraničních pracovníků, kteří v Kataru pracovali na výstavbě fotbalové infrastruktury, a vyzvali k odškodnění jejich příbuzných. HK: Podnikatelé nemají dost informací o vládních opatřeních v energetice Čeští podnikatelé nemají dostatek informací o státní pomoci ke zmírnění současné energetické krize.

Přes 37 procent podniků kvůli tomu nevyužívá některá opatření, na která mají nárok. Uvedla to dnes Hospodářská komora HK , podle níž je příčinou nedostatečná informační kampaň vlády. Podle průzkumu komory očekává většina firem zhoršení svého hospodářského vývoje v následujícím půlroce.

Propaganda. Temná i světlá - Šumperský a jesenický deník

Moskva vyhrožuje Ukrajině: Utrpení civilního obyvatelstva skončí, když splníte naše požadavky Kyjev může ukončit utrpení ukrajinských civilistů tím, že splní požadavky Moskvy, prohlásil podle agentur mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

Zástupce Kremlu se tak vyjádřil jen den poté, co ruské rakety, střely a drony opět masivně ničily energetickou infrastrukturu Ukrajiny a připravily miliony Ukrajinců o světlo, teplo i vodu.

Europoslanci odsoudili zapojení Běloruska do války na Ukrajině. Lukašenka chtějí před mezinárodním soudem Europoslanci dnes odsoudili zapojení Běloruska do ruské invaze na Ukrajině a domnívají se, že by se běloruský autoritářský vůdce Alexandr Lukašenko měl stanout před mezinárodními soudy za válečné zločiny páchané v sousední zemi.

Stojí to ve stanovisku, které dnes schválila výrazná většina ze poslanců. Evropský parlament EP také vyzval k větší podpoře demokratické opozice v Bělorusku a varoval evropské firmy před spoluprací s běloruskými dodavateli, kteří využívají práci vězňů.

seznamka rusky Zábřeh

Rusko posílá vzkaz Kyjevu. Peskov řekl, jak má být možné ukončit utrpení Ukrajinců Kyjev může ukončit utrpení ukrajinských civilistů tím, že splní požadavky Moskvy, prohlásil podle agentur mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov. EU poskytne Ukrajině další miliardy eur, potvrdili to europoslanci Europoslanci dnes potvrdili finanční pomoc Ukrajině na příští rok ve výši 18 miliard eur necelých miliard korun.

Peníze země dostane na zajištění základních veřejných služeb či na opravy válečných škod. Finance si Evropská komise EK hodlá půjčit na trzích a úroky by v prvních letech měly zaplatit členské země bloku.

Europoslanci dnes také kritizovali Maďarsko, že svým postojem pomoc Ukrajině zpožďuje. Afghánky se bouří. V Kábulu protestovaly proti omezování práv a svobod Tálibánem Skupina asi 15 žen dnes v afghánské metropoli Kábulu demonstrovala proti omezování práv a svobod islamistickým hnutím Tálibán, které se v Afghánistánu chopilo moci v srpnu Demonstrantky se sešly k protestu před Mezinárodním dnem proti násilí na ženách, který připadá na Ruská pátá kolona systematicky ohrožuje Evropu, prohlásil senátor Wagenknecht Ruská agrese proti Ukrajině je příležitostí vypořádat se s ruskou pátou kolonou v Evropě, shodli se dnes zástupci českého Senátu a ukrajinského ministerstva obrany.

Předseda senátní komise pro dohled nad veřejnými prostředky Lukáš Wagenknecht, který označil ruského prezidenta Vladimira Putina za válečného vraha a teroristu, se tomuto tématu chce věnovat. Český červený kříž již poslal na Ukrajinu přes tun pomoci Za tři čtvrtě roku od začátku války na Ukrajině vyslal Český červený kříž ČČK do oblasti 40 misí s materiální pomocí, která pomáhá zvýšit dostupnost zdravotní péče i bezpečnost zdravotníků.

Do země dopravil zhruba tun zejména zdravotnických potřeb za víc než milionů korun. Lipavský apeluje na ukončení potlačování protestů v Íránu Ministr zahraničí Jan Lipavský Piráti dnes předal novému íránskému velvyslanci v Česku Sajjedu Madžídu Ghafelímu Bašímu apel, aby Írán ukončil brutální potlačování protestů v zemi a zbrojní podporu Ruska.

Lipavský to dnes uvedl na twitteru. USA přivítaly kompromisní dohodu Kosova a Srbska, které ji považuje za vítězství Spojené státy přivítaly kompromisní dohodu ve sporu o registrační značky vozidel, kterou Srbsko a Kosovo v noci na dnešek uzavřely za zprostředkování Evropské unie. V Bělehradě výsledek rozhovorů hodnotí jako vítězství pro kosovské Srby. Priština vyzvala Washington, aby se nadále účastnil kosovsko-srbského dialogu.

Turecko jako oddaný spojenec Ukrajiny pokračuje v dodávkách zbraní Jak se válka Ruska proti Ukrajině posouvá k hranici jednoho roku, ukazuje se, jak Turecko využilo svého jedinečného postavení, kdy jako členský stát Severoatlantické aliance představuje jediné zbývající spojení Ruska se Západem, a současně vyzbrojuje Ukrajinu. Také hostilo několik kol mírových rozhovorů a jednání o obilné dohodě umožňující vývoz ukrajinské zemědělské produkce z černomořských přístavů.

Dnes to řekl poslancům na sněmovním bezpečnostním výboru. Neupřesnil, o kolik dnů prodloužení navrhne, ideální by podle něj však bylo minimálně 30 dnů. Česko hranici se Slovenskem kontroluje od konce září, zatím má opatření trvat do České předsednictví chce řešit migraci jako problém, který se týká celé Evropy České předsednictví chce řešit migraci jako problém, který se týká celé Evropy, všech zemí Evropské unie.

seznamka rusky Zábřeh

Den před mimořádným jednáním ministrů EU se sešli v Praze, aby podle Rakušana nabídli regionální pohled na krizi související s příchodem běženců do Evropy a hledali její řešení. Mimo jiné uvedl, že Srbsko, přes které migranti míří, je připraveno na harmonizaci své vízové politiky s ostatními zeměmi.

FSB tvrdí, že Ukrajinci chtěli provést sabotáž na plynovodu. Důkazy nepředložila Ruská tajná služba FSB uvedla, že překazila pokus Ukrajiny o sabotáž "na plynovodu South Stream", který podle jejího sdělení přivádí ruský plyn do Turecka a Evropy.

Informovala o tom dnes agentura Interfax. Tvrzení nebylo možné ověřit z nezávislých zdrojů, ukrajinští představitelé se k záležitosti nevyjádřili. Zdroj: ČTK.

0 / 5