Gerda, 41

Číslo profilu 484225
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 03/22/2023
Jméno Gerda
Země Czech Republic
Město Kutná Hora
Orientace Heterosexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 166 cm
Váha 61 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Venezuela Kapverdské ostrovy Egypt Belgie Chorvatsko Nederland

1. díl deníku: Vzhůru do hor!

Tuto zprávu poskytl uživatel Gerda Kutná Hora 03/23/2023 05:50:03

Tabule Přepsat. Listopadak Co si takhle občas něco napsat? Praha Dámy, pozor na pány ze zahraničí! Obycejnychlap52 Vydrž, musím najít lepší fotky. V džínách a tričku k ohni.

Více než obrázků na téma Polibek+Pár a Milovat zdarma - Pixabay

Luckyman71 Hledám investorku, do projektu: Přátelství, Vztah Zn: Spěchá! Slečny, dámy, ženy Netlačte se, beztak se dostane jen na jednu z Vás. Sympaťanda na Badminton, pravidelně? Druhou raketu mám. Kalden Nekolik stovek zen. A zadna nechce vztah. Najdu zralou plnostihlou?

Godgory Nějaká přírodní zrzka, pihovatá, co mě nebude chtít hned zabít :-D. Přihlásit se. Muži Ženy Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Právě online Lidé Kdo je nový? Hodnocení profilů Tabule Příběhy Štěstí. Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Inzeráty mužů a žen. Odpověď na inzerát. Láska je krásná, když jsou na ni DVA Láska ukazuje cíl a smysl života a takovou lásku právě hledám Tak mě napadá, jestli nejsou hvězdy osvětlené proto, aby si každý jednou mohl najít tu svou Malý princ.

Najde se chlap co se nebojí vzít osud do svých rukou a jít štěstí naproti. Hledám ženu, chci se sejít, osobní setkání prověří vzájemné sympatie , bydlím na vsi , rád cestuji, ale luxus mně neláká , mám rád pohyb - voda , hory.. Nevím zda se tady chce někdo opravdu seznámot? Sejít se, povídat si a poznávat se?? Nebo se tady lidi jen baví?

Železničář | Stříbrný šíp s Elinkou si daly dostaveníčko v Táboře

Já hledám opravdové seznámení.. Vztah jak se říká vážný ne flirt. Pokud žiješ v přítomnosti. Stojiš nohama na zemi a na nic si nehraješ. Víš že vztah se musí budovat od začátku do konce. Že je nejdůležitější komunikace a důvěra. Umíš být druhému oporou a zároveň motorem Najdu partnera, který chce budovat skutečný vztah třeba i na dálku a pak uvidíme. Zatím se mi to nepodařilo Zajímá mě muž, který se umí udržovat, nemyslím tím svalnatec.

Žiji v komplikovaném vztahu, přesto věřím že ještě chodí po světě alespoň jedna jediná žena co to má podobné se kterou bysme si sedli a časem se třeba i zamilovali. Společně semnou bydlí můj britský ubrblaný kocour takže by jsi měla mít ráda zvířata Ziji s partnerkou, zatim na tom nechci nic menit.

Rad bych zde poznal kamaradku se sexy mozkem pro obcasne vychazky prirodou. AhojRád cestuji, navštěvuji různé kulturní akce, ale nyní nemám ským sdílet tyto společné chvíle.

setkání s flirtování Písek

Najdu zde někoho na vážný vztah. Rád bych zde našel pohlednou milou ženu na vše krásné Ahojky hledám vážný vztah naplněný láskou. Ahojky hledám přítele aby byl milý, upřímný a abych věděla že se o něj můžu kdykoliv opřít ťď. Přeji hezký den. Třeba zrovna tady bude štěstí kterému se snažím jít naproti. Moje představa je napsat si o sobě pár vět. Samozřejmě vidět se aspoň na fotkách a pak v případě zájmu i v reálu to stejně řekne nejvíc.

Klidně jen pár minut pro začátek. Hledám muže, se kterým je radost jít životem :. S láskou a respektem. Ahoj, rád bych poznal zajímavou, upřímnou, podnětnou, sympatickou A kdybys měla občas i cestovatelské chutě, byla VŠ, do 40 a k tomu ještě nezadaná, tak určitě napiš.

Swingers kluby Písek •

Pres prusery ku hvezdam. Nekdy je potřeba udělat krok zpět, kvůli většímu rozběhu. Hledam mit jit s kym na kafe, projit se, pokecat uplne o vsem, bez strachu, ze te ten druhy odsoudi Hledám normální ženu ve věku let, která má vyřešenou minulost, není komplikovaná a ví co hledá. Být svým způsobem jeden pro druhého a vědět o sobě.

Ženu na vše krásné co Nás napadne a na co v dnešní době lidé zapomínají nebo na to nemají čas. Ženu která má už velké děti a nechce dítě na poslední chvíli. Nehledám soupeře a někoho k založení rodiny a v žádném případě nepotřebuju s někým okamži Rád bych našel to správné štěstí, které snad chodí okolo mě a já ho nevidím. Jsem vdaná, ale nešťastná. Chci to řešit , ale pořád je nějaké ale. Hledám někoho , komu také chybí třeba důvod to rozseknout, komu chybí důvod ke smíchu , kdo chce cítit víc než jen společné koukání na Tv a řešení co bude k jídlu.

Jsi pozitivní, inteligentní , příjemný, akční , spontánní nekuřák a chybí ti třeba jen zatím kamaradka, můžeme to přežívání života spolu změnit na prožívání. Najdu zde normálního nezadaného fajn kluka, kterému slova upřímnost a pravdomluvnost nejsou cizí. Rád si občas zajde zasportovat, na výlet nebo jen tak na skleničku. Když přijde řeč na nevěru, jsme poměrně nekompromisní.

Většině Čechů by vadilo, kdyby jeho partner flirtoval nebo si s někým dlouze povídal o osobních záležitostech. Mladí lidé za nevěru považují i situace, kdy vůbec nedojde k sexu. Jak je to ve skutečnosti nikdo nikdy neodhalí, ale zdá se tedy, že o svých protějšcích nemáme iluze. Průzkum si dala vypracovat společnost Aerofilms, která tak mimo jiné chtěla upoutat na filmy, ve kterých se otázka, kde je hranice nevěry a kdy jde o neškodnou zábavu, řešila.

Více než devadesát procent lidí se jasně shodlo v tom, že pokud dojde k sexu, je to jasná nevěra. Ovšem, když jde o posílání zpráv se sexuálním obsahem, erotické chatování na internetu, více než polovina dotázaných to považuje za nevěru rovněž. Čtyřicet devět procent Čechů a Češek uvedlo, že by za nevěru považovali i to, kdyby jejich partner či partnerka měli s někým blízký vztah, povídali si, svěřovali se, ale nikdy by nedošlo k sexu.

Ale pozor, jakmile dojde na dotek, přitvrzujeme.

setkání s flirtování Písek

Pokud se náš protějšek někoho záměrně dotkne a vycítíme v tom sexuální podtext, považují to za nevěru tři čtvrtiny z nás. Přestože bývá zásadovost, cudnost, ba až prudérnost spojována s příslušníky starší generace, zdá se, že je to nesmyslné škatulkování. Právě mezi současnými seniory je mnoho takových, kteří jsou v otázce nevěry tolerantnější než mladí lidé. Nezapomínejme, že jde o generaci, která prožila šedesátá léta, tedy dobu, kdy se o prudérnosti moc mluvit nedá.

Vyplynulo to například ze studie sociologa Nicholase Wolfingera, kterou prováděl mezi Američany a Brity a informoval o ní britský magazín Independent. Ti starší přiznávali nevěru častěji, ale nešlo o to, že by mluvili o případech z minulosti, ale o svých mimomanželských stycích v současnosti. Na jedné straně je to přirozená ukázka toho, že mnoha lidem po letech manželství selhává a hledají změnu, ale myslím, že jde i o odraz sexuální revoluce ze šedesátých let.

Což naznačuje i příběh z jedné české rodiny. Já se jí ptala, jestli to bylo porno. Ona že ne, že to byly fotky jeho spolužaček na sociálních sítích, žádná erotika. Nechápala jsem, co jí na tom vadí. Řekla, že vyžaduje absolutní věrnost, že se partner nemá co dívat po jiných ženách. No čekala bych, že ve dvaceti už tak naivní nebude.

To já v jejím věku chodila s dvěma kluky najednou a po třetím jsem tak dlouho pokukovala, až jsme nakonec skončili v posteli. Ale byla to jednorázovka a já se vrátila k tomu prvnímu, přičemž druhého jsem nechala kamarádce. No to by mě dnes za to vnučka přímo odsoudila, to bych jí nemohla říct. Dana navíc přiznává, že její manželství se před pěti lety dostalo do velké krize.

Nebyl to platonický vztah. Pak jsme to ukončili a dodnes nevím, zda manžel něco tuší nebo dokonce ví. Více než polovina dotazovaných Čechů a Češek tvrdí, že nikdy nikomu nevěrní nebyli. Třicet šest procent nevěru přiznalo, z toho dvacet procent tvrdí, že se to stalo jen jednou.

Jde o lidi, kteří za nevěru považují sex. Když ovšem přijde řeč na jiné možnosti, neexistuje shoda, co nevěra je a co ne. Nad tím, co někomu vadí tak, že to považuje za důvod k rozchodu, jiný klidně mávne rukou..

Naopak jiní, to mohou považovat za jakýsi podvod, selhání. Čím dál častěji se mluví o tom, že nevěra ve středním a vyšším věku se objevuje ve vztazích častěji proto, že se dožíváme vyššího věku než bylo běžné dříve. Zatímco dříve byli padesátníci udření lidé, kteří měli jiné starosti než flirtování, nyní se mnozí v padesáti cítí být atraktivní a mají pocit, že by chtěli zažít něco pěkného, nového, vzrušujícího.

Když se pak v okolí vyskytne vhodný, stejně smýšlející objekt, je zaděláno na malér. Nebo to vlastně ani malér být nemusí. Protože tady máme ještě jeden rozdíl mezi mladou a starší generací. Mladí lidé jsou zvyklí své pocity sdílet, svěřovat se a mnozí zastávají názor, že si partneři mají vše říkat na rovinu. Tedy i to, že už spolu nejsou šťastní, ba dokonce i to, že se zapomněli s kolegou či s kolegyní.

Zatímco starší generace vyrostla na radách doktora Plzáka, především na té jeho nejznámější: Zatloukat, zatloukat, zatloukat. To je slovo, které se v poslední době šíří internetem a médii. Dříve ho většina lidí neznala, nyní se k němu hlásí veřejně známé osobnosti.

Žijí v partnerství, ale nejsou si věrní. A společnost to pořádně rozděluje. Zůstala jsem sama poměrně mladá. Šest let jsem žila jako robot, práce, péče o rodinu a okolí nevnímala. Až jednou jsem si všimla dvojice, která byla v mém věku a vedla se za ruce. Bylo to tak hezké! Vážené dámy a vážení pánové, toto moje zamyšlení není zaměřeno na to, abych tady někoho…. Ne, není snadné o tom mluvit.

Katso Boardwalk Empire (HBO) | Sarjat | HBO Max

Už vůbec o tom není snadné mluvit ve společnosti žen, zvláště těch…. Po přihlášení registraci uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.

Vítězkou fotosoutěže na téma "Mazlíčci a jiná zvířena" je paní Marta Nosková 87 Rozveď se, bude ti lépe. Starší ženy slyší tu větu často 76 Šedesátnice se fotí odhalené.

Nevkus nebo chvála přirozenosti? Přes všechny současné problémy dobře. Žijeme ve svobodné zemi a to je nejdůležitější. Jakž takž. Mohlo by být líp, ale i hůř. Nevím, neumím to posoudit. Velká očekávání vystřídalo zklamání. Nejsme na tom dobře, před revolucí se žilo v naší zemi lépe. Přihlášení Registrace.

veřejná čteni, ukázky mých knih VEŘEJNÉ ČTENÍ Z UKÁZEK MÝCH KNIH

Přepnout navigaci. Nevěra je i letmý dotek a flirtování, myslí si většina Čechů, hlavně těch mladších Autor: Vratislava Hofmanová, redakce. Hodnocení: 4. Pro hodnocení se musíte přihlásit. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva.

Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy. Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit. Martin Vrba 2. Oba jste nastaveni na vysoký pracovní výkon, oba jste vedoucími v zaměstnání a oba chcete určovat i směr rodiny a navíc oba mezi sebou soutěžíte, kdo je stále z vás pro druhé pohlaví stále i dál atraktivnější.

Většina takových manželství nemá dlouhého trvání, musíte oba hodně ustoupit a bude z vás nejsilnější pár, protože oba máte ve své výbavě i hodně z toho, co charakterizuje i druhé pohlaví a neděláte z druhého otroka, spíše vše dokážete i bez něj udělat stejně dobře nebo ještě lépe, než on.

V podstatě nám něco podobného řekl i horoskop — já Lev a manželka Kozoroh.

0 / 5