Emily, 45

Číslo profilu 9416207
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Emily
Země Czech Republic
Město Klatovy
Orientace Lesbičky
Věk 45
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 189 cm
Váha 47 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Francie Slovinsko Rumunsko Česká republika Kuba Srí Lanka

You’re Temporarily Blocked

Tuto zprávu poskytl uživatel Emily Klatovy 05/30/2023 09:59:05

Nacházíte se: Úvod » Abecední seznam autorů článků Duhy.

Archiv akcí | Městské kulturní středisko Tišnov

Mysleme kriticky! Články: Komunitné knihovníctvo na Slovensku. Články: Regionální literatura v Městské knihovně Hodonín. Články: Testování uživatelského rozhraní Krameria 4: výtah z magisterské diplomové práce. Články: Průzkum spokojenosti uživatelů se službami Knihovny města Ostravy realizovaný v září a říjnu Články: Literární soutěž O cenu Ludvíka Kundery.

Články: Ebooky, rok třetí: poznámky nakladatele , Jan Melvil Publishing — knihy, které mění život. Články: Jarmila Urbánková — knihovnice v obci Hostěrádky-Rešov. Články: Boskovický BozaCon se představil veřejnosti , Jižní Morava čte ocenila vítěze šestého ročníku projektu , Jižní Morava čte ukončila pátý ročník , Jižní Morava čte zahájila sedmý ročník , Jižní Morava čte zahajuje další ročník , Veřejné knihovny v Dolních Rakousích.

Články: Kontexty čtenářství a čtenářské gramotnosti. Články: Hudebně vzdělávací pořady v Městské knihovně v Třebíči. Články: Akviziční činnost knihoven — vývoj i současnost , Vybrané knihovny Skotska — Edinburgh, Glasgow. Články: Moravská zemská knihovna očima veřejnosti. Články: Národní informační centrum pro mládež. Články: Jak jde čas v knihovně Gymnázia Matyáše Lercha.

Články: Ohlédnutí za dvaadvaceti ročníky knihovnického zpravodaje U nás. Články: Technologická laboratoř na půdě Filozofické fakulty MU. Články: Dobříš: knihovna jako pomocník. Jde to? Články: Ať nám nevychladne stopa aneb Vrťapkovo brněnské dobrodružství. Články: Věda vám! Články: Můžeme být spokojeni s digitalizací knihovních fondů v České republice a jejím využitím? Články: Moravské zemské muzeum i pro děti a handicapované. Články: 2B, or not 2B aneb Regionální kampaň?

rande naslepo s knihou Břeclav

Články: České literární centrum zahajuje činnost. Články: Spolupráce Městské knihovny Sedlčany se školami. Články: e-Litka — e-learningový kurz o současné české literatuře. Články: Čítárna v parku , Informační výchova jako podaná ruka: práce s romskými dětmi a dětmi ze sociálně vyloučených rodin , Informační vzdělávání ve veřejných knihovnách s přihlédnutím k potřebám sociálně vyloučených osob , Knihovna města Ostravy komunitně? Články: Zvláštní vydání zvláštních vydání.

Články: Bezplatné kluby programování CoderDojo. Články: O aktivitách s dětmi a pro děti v knihovnách Zlínského kraje. Články: Nejoblíbenější dětské knihy první republiky. Články: Využití Google Analytics v prostředí knihoven Uplatnění webové analytiky v nekomerčním prostředí knihoven. Články: Bohdan Roule, ředitel Knihovny a tiskárny pro nevidomé K.

Články: Jaromír Kubíček: Dějiny veřejných lidových knihoven v českých zemích. Články: 7. Články: Studijní a dokumentační centrum ve vile Tugendhat. Články: Knihovna pro všechny generace , Setkání s rodákem. Články: Zkušenosti s informačním vzděláváním v Městské knihovně v Dačicích. Články: Šachy v MZK — otevření Šachového koutku Eduarda Lendla a spolupráce s Šachovým svazem , Současnost a budoucnost udržitelnosti v Moravské zemské knihovně , Týden knihoven v Moravské zemské knihovně , Video návody pro vyhledávání v odborných databázích.

Články: Knihovníci píší o knihách a knihovnách: Marketingové vystoupení v rozhlase a TV , Knihovníci píší o knihách a knihovnách: Poznej svého čtenáře , Knihovníci píší o knihách a knihovnách: recenze a medailonek , Knihovníci píší o knihách a knihovnách: Rozhovor , Knihovníci píší o knihách a knihovnách: tisková zpráva , Knihovníci píší o knihách a knihovnách: Zaměřte se na více smyslů.

Články: Kniha dokáže rušit všechny vzdálenosti , Současná francouzská literatura v českých překladech. Články: Asociace muzeí a galerií České republiky se představuje. Články: Univerzitní knihovna Gdaňské univerzity.

Články: Podpora čtení a čtenářské gramotnosti na základní škole. Články: Na čem pracuje, co chystá a co připravilo České literární centrum?

Kniha Navždycky - Trh knih - můj antikvariát online

Články: E-learningový kurz Digitalizace v knihovnách , Zpracování novinových článků v Digitální knihovně Arna Nováka: výtah z magisterské diplomové práce. Články: 10 let festivalu Město čte knihu v Šumperku. Články: Josef Merhaut — literát dramatického Brna: První výstavní počin Památníku písemnictví na Moravě v novém roce , Knihovna rajhradských benediktinů , Knihovny paměťových institucí: Knihovna Muzea Brněnska v digitálním světě , Představujeme odborné knihovny: Odborné a sbírkové fondy v Knihovně Muzea Brněnska.

Články: Knihovny paměťových institucí: Badatelna a knihovna Moravského zemského archivu v Brně. Články: CovidCON ukázal, že první vlnu české knihovny přečkaly Články: Koha workshop v Moravské zemské knihovně , Umíme zajistit udržitelnost knihovny?

Články: Cesta soutěže Městská knihovna roku do roku , Stoletá inspirativní dáma — Masarykova veřejná knihovna Vsetín. Články: Regionální literatura v Knihovně Karla Dvořáčka.

Články: jak editovat web Články: Benchmarking ve vysokoškolské knihovně , Představujeme vysokoškolské knihovny: Knihovna univerzitního kampusu MU. Články: Opavský knihovník a Hyde Park informačních profesionálů v Opavě. Články: Co je a co není psychoterapie? Články: Interiéry knihoven I. Články: Právní poradna: povinnost mít v prostorách knihoven hasicí přístroje , Právní poradna: Praktické problémy při poskytování reprografických služeb , Právní poradna: Praktické problémy spojené s autorským právem , Právní poradna: Praktické problémy spojené s GDPR , Právní poradna: právo knihoven poskytovat si vzájemně informace o nevrácených výpůjčkách v rámci MVS , Právní poradna: přijímání darů v knihovnách , Právní poradna: Prodej a darování vyřazených knih , Právní poradna: půjčování audioknih.

Články: Josef Merhaut — literát dramatického Brna: První výstavní počin Památníku písemnictví na Moravě v novém roce , Oči Brna v listopadu, prosinci a lednu.

Články: Nejzábavnější povinná literatura pro knihovníky! Články: Proč je dobré mít koncepci knihovny? Články: Husa klub hledá inspirace pro Brno. Články: Jak ten čas letí aneb Knihovna rakouské literatury ve Znojmě slaví 20 let existence. Články: Knihovny amerického severozápadu: Vancouver, Seattle, Portland. Články: Platené služby Slovenskej chemickej knižnice. Články: Budoucnost akademických knihoven , Rozhovor s Miloslavou Faitovou.

Články: Představujeme vysokoškolské knihovny: Knihovny Vysokého učení technického v Brně. Články: Souvislosti témat informační gramotnosti a témat otevřeného přístupu na Univerzitě Karlově.

Články: Nová budova Krajské knihovny Vysočiny. Články: 1,7 miliard korun pro knihovny z IROP. Články: Adaptace veřejných knihoven na moderní trendy , Akademické pohledy na téma budoucnost knihoven , Budoucnost je v kvalifikovaných odbornících , Budoucnost knihoven je v jejich komunitní práci a ve vzdělávání uživatelů aneb inspirace za oceánem , Budoucnost krajských knihoven , České děti jako čtenáři , Co dělala Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě v reakci na pandemii , Digitalizace národního kulturního dědictví v Polsku , Dokonalé služby v hudebních knihovnách , Dvacet let se vyučuje studijní program Informační studia a knihovnictví na Moravě a ve Slezsku , Efektivní komunikace ve službách — 1.

Hanou Landovou, PhD. Články: Představujeme vysokoškolské knihovny: Ústřední knihovna Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. Články: Efektivní ochrana tradičních knihovních fondů. Články: Ódou na radost je nová knihovna v Helsinkách Oodi, zhmotněná vize knihovny budoucnosti. Články: Projekt Antonín Rejcha vizionář, čili Reicha visionnaire a zapojení Moravské zemské knihovny. Články: Mezi dětstvím a dospělostí aneb Cesta tam a zase zpátky , Spolupráce knihoven ve Zlínském kraji.

Články: Brněnská máchovská konference , Brněnská slavnost poezie , Chlévská lyrika , Grušův Benedikt Beneš , Neseme si v genomu sobecký, ofenzivní program Zamyšlení nad filosofickými publikacemi Josefa Šmajse , Poutníci, cestovatelé, cesty a návraty.

rande naslepo s knihou Břeclav

Články: Naši čtenáři jsou spokojeni , V blanenské knihovně není poezie popelkou. Články: Jak může knihovna spolupracovat se školou při rozvoji čtení, čtenářství a čtenářské gramotnosti. Články: Výměna zkušeností na úseku práce s dospělými. Články: Představujeme vysokoškolské knihovny: Ústřední knihovna Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Články: Knihovník Články: Knihovnictví: nadčasové a nepostradatelné. Články: Druhý ročník projektu mediálního vzdělávání Používej MoZeK se zaměří na neurovědu , Knihovny jako zdroj inspirace a místo setkávání v obcích — 72 hodin, 8 autorů, 2 sousední země , Podzimní akce Německé a Rakouské knihovny , Používej MoZeK , Rozhovor s Vojtěchem Brukem , Současná německy psaná próza v českém překladu , Tendence v současné německojazyčné literatuře , Victor Klemperer.

Články: Ludvík Kundera - život a dílo v tvůrčím pohybu. Články: Knihovna Veselice — Centrum regionální literatury Moravského krasu , Místní veřejná knihovna Vavřinec-Veselice — Knihovna roku v kategorii Základní knihovna. Články: Zavádění pravidel RDA z pohledu krajské knihovny.

Česko z nebe - Milan Paprčka, Bohuš Schwarzbacher | - vaše internetové knihkupectví

Články: Veřejné knihovny antické Římské říše. Články: let rajhradské knihovny , Městská knihovna Rajhrad. Články: Exkurze po italských knihovnách , Grafikem může být dnes opravdu každý, i knihovník , Jak na editaci fotografií profesionálně jako ve Photoshopu , Jak přistupovat k videím v éře multimédií , Notion — aplikace, která dodá vaší práci nejen v knihovně řád , Slack — instantní messenger pro týmovou komunikaci , Thumblr — snadný a jednoduchý blog pro komunikaci s uživateli , Todoist — udělejte si pořádek v úkolech , Vytvářejte působivé a interaktivní prezentace s Microsoft Sway.

Články: Noc s Andersenem , O aktivitách s dětmi a pro děti v knihovnách Zlínského kraje. Články: Teiresiás aneb služby pro studenty se specifickými nároky na Masarykově univerzitě. Články: Spolupráce Masarykovy univerzity s Moravskou zemskou knihovnou. Články: Vzdělávání žáků a studentů v hradecké vědecké knihovně. Články: Dětský čtenář si vybírá knihu sám , Jak se dobrat smyslu textu a pochopit autorův záměr , Předvídání aneb čtenářská strategie, která motivuje k dalšímu čtení a zároveň nám pomáhá být pozornějšími a vnímavějšími čtenáři , Umělecký styl vnáší do literatury a četby život.

Nofreeusernames , ilustrace Tereza Basařová. Mei Bradleyová se pomalu smiřuje s tím, že dopis z Bradavic už nedorazí. Tuhle nespravedlnost naštěstí zmírňuje čokoláda, kterou fakt miluje!

Když už jsme u toho, miluje i svého nejlepšího kámoše Travise, ale to mu nemůže říct, aby všechno nepokazila. U jejího úhlavního nepřítele Liama není co pokazit, protože s tím válčí už od třetí třídy. Přestane Liam někdy prudit? Uvidí Travis v Mei víc než jenom kamarádku? A dojde konečně i na vysněné rande? Nabízení knih k prodeji je dostupné pouze registrovaným uživatelům s ověřeným číslem mobilního telefonu. Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte. Děkujeme, váš podnět byl předán správcům databáze.

Prodat knihy Košík je prázdný Přihlásit Hledat. Prodám tuto knihu Tuto knihu nabízí × Nabízení knih k prodeji je dostupné pouze registrovaným uživatelům s ověřeným číslem mobilního telefonu. Kniha je jako nová. Bunny 9. Martis2 Holešovice , Kralupy nad Vltavou , Libčice nad Vltavou. Fary 6. Tuto knihu shání 6 uživatelů Pokud ji vlastníte, můžete jim ji nabídnout.

Váš e-mail. Pokud sháníte více knih, doporučujeme se nejdříve zaregistrovat. Je to zdarma. Doplňující poznámky nepovinné. Pokračovat v nákupu Přejít do košíku. Komentáře Tuto knihu zatím nikdo nekomentoval.

Říše bouří - Sarah J. Maasová od Kč -

Související knihy Miluju tě. Já vím od Kč 4 poptávky. Kudy ke hvězdám od Kč 17 poptávek. Na co slova nestačí od Kč 13 poptávek. Americká princezna od Kč 5 poptávek. Holubice a had od 99 Kč 17 poptávek. Bouřná vrána 1. Dopisy ztraceným od Kč 8 poptávek. January a Deset tisíc dveří od Kč 8 poptávek. Kluk odvedle od Kč 5 poptávek. Půlměsíční město 1. Dcera ztracených bohů od 90 Kč 6 poptávek. Zmizení Sáry Lindertové od 90 Kč 10 poptávek. Dům soli a smutku od 80 Kč 9 poptávek.

Noci běsů od Kč 12 poptávek. Křiváci od Kč 9 poptávek. Temné a osamělé prokletí od Kč 5 poptávek. Mlčící fontány od Kč 20 poptávek. Jakmile bude Vaše objednávka připravena, ihned Vás budeme kontaktovat e-mailem o možnosti vyzvednutí. Otevřeno máme mezi 10 a 18h každý všední den a můžete se i stavit v naší partnerské, knižní kavárně. Pro naše zákazníky při odběru také nabídneme knihovnu knížek k odběru zdarma.

0 / 5