Libuše, 44

Číslo profilu 9602343
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 03/22/2023
Jméno Libuše
Země Czech Republic
Město Vyškov
Orientace Lesbičky
Věk 44
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 183 cm
Váha 57 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Kanárské ostrovy Francie Maroko Maďarsko Chorvatsko Jamajka Jižní Afrika

Setkání s paní Táňou Fišerovou (Portál hlavního města Prahy)

Tuto zprávu poskytl uživatel Libuše Vyškov 03/23/2023 06:47:03

Promluva na ekumenickém setkání.

Setkání s autorkou výstavy Život s keramikou: Praha 2

Praha, Arcibiskupský palác, Vážení páni kardinálové, Vaše Excelence, bratři a sestry v Kristu,. Děkuji doktoru Pavlu Černému, předsedovi Ekumenické rady církví v České republice, za milá slova, kterými mě vaším jménem přivítal. Moji milí přátelé, Evropa stále prodělává mnoho změn.

paní setkání Praha

Těžko uvěřit, že uplynula jen dvě desetiletí od doby, kdy pád bývalých režimů zahájil sice nelehký, ale tvořivý přechod k politickým strukturám umožňujícím vetší účast všech. Během tohoto období se křesťané spojili s ostatními lidmi dobré vůle k obnově spravedlivého politického řádu.

Také dnes pokračují v hledání nových cest k vzájemnému pochopení, pokojné spolupráci a rozvoji společného dobra. Nicméně, objevují se nové formy pokusů omezit vliv křesťanství na veřejný život — občas pod záminkou, že křesťanské učení je škodlivé pro blahobyt společnosti. Tento jev nás vybízí ke krátkému zamyšlení. Spe salvi , Můžeme se ptát sami sebe: co může evangelium říci České republice, a samozřejmě také celé Evropě, v dnešní době, jež se vyznačuje tolika pohledy na svět?

Křesťanství má mnoho co nabídnout v praktické i etické oblasti, protože evangelium nikdy nepřestává inspirovat muže a ženy, aby se zapojili do služby bratřím a sestrám.

Setkání v Železné Rudě

Málokdo by o tom pochyboval. Caritas in veritate , 2 : nabízí spásu. Ten pojem má sice mnoho vedlejších významů, vyjadřuje však něco základního a univerzálního o lidské touze po štěstí a dokonalosti. Naznačuje vroucí tužbu po smíření a společenství, jež samovolně vyvěrá z hlouby lidského ducha. Je to ústřední pravda evangelia a cíl, k němuž míří veškerá evangelizační a pastorační péče.

Je to kritérium, k němuž křesťané neustále soustřeďují svůj zájem, když se snaží uzdravit rány minulých rozdělení. Za tímto účelem — jak zmínil Dr. Černý — Svatý stolec s potěšením v roce hostil mezinárodní sympozium o Janu Husovi, aby usnadnil debatu o složitých a neklidných náboženských dějinách v této zemi a obecněji v Evropě srov.

Modlím se, aby podobné ekumenické iniciativy přinesly plody nejen ve snaze o jednotu křesťanů, ale i k prospěchu celé evropské společnosti. Čerpáme důvěru z vědomí, že poselství církve o spáse v Ježíši Kristu je vždy starobylé a vždy nové, prosycené moudrostí minulosti a překypující nadějí pro budoucnost. Když Evropa naslouchá dějinám křesťanství, naslouchá svým vlastním dějinám. Její představy spravedlnosti, svobody a sociální zodpovědnosti, stejně jako její kulturní a právní instituce ustanovené, aby uchovávaly tyto pojmy a předávaly je budoucím generacím, jsou formovány křesťanským dědictvím.

Vskutku, její pamět minulosti živí její úsilí o budoucnost.

Páté Národní setkání hudebních souborů seniorů je úspěšně zakončeno | Praha 1

To je důvod, proč křesťané čerpají z příkladů takových postav jako jsou svatý Vojtěch a svatá Anežka Česká. Jejich odhodlání šířit evangelium bylo podloženo přesvědčením, že křesťané by se neměli krčit ze strachu před světem, ale spíše se odvážně podělit o poklady pravdy, které jim byly svěřeny.

Podobně i dnes musí mít křesťané odvahu otevřít se přítomné realitě, ocenit vše, co je ve společnosti dobré, a povzbuzovat muže i ženy k zásadnímu obrácení, které vyplývá ze setkání s Kristem a ústí do nového života v milosti.

paní setkání Praha

Z tohoto pohledu jasněji chápeme, proč křesťané musejí se všemi připomínat Evropě její kořeny. Není to proto, že by ony kořeny již dávno uschly. Je to proto, že stále — sice jemně, ale úspěšně — dodávají kontinentu duchovní a morální výživu, jež mu umožňuje vést smysluplný dialog s lidmi jiných kultur a náboženství.

V Divadle ABC proběhlo po dvou letech setkání učitelů všech škol a školek z Prahy 1 | Praha 1

Právě proto, že evangelium není ideologií, nesnaží se uzavřít vyvíjející se společensko-politické skutečnosti do strnulých schématů. Spíše přesahuje proměnlivosti tohoto světa a vrhá nové světlo na důstojnost lidské osoby v každé době. Milí přátelé, prosme Pána, aby nám vložil do duše odvahu podílet se o nadčasové pravdy vedoucí ke spáse, které formovaly a budou dál formovat společenský a kulturní pokrok tohoto kontinentu.

Spása získaná Ježíšovým utrpením, smrtí, vzkříšením a nanebevstoupením nás, kdo v něho věříme, nejen proměňuje, ale nutí nás sdílet tuto Dobrou zprávu s ostatními. Kéž dary Ducha svatého, dary poznání, moudrosti a rozumu srv. Iz 11,; Ex 35,31 osvítí naši schopnost porozumět pravdě, které nás Ježíš učí, tak abychom neúnavně usilovali o jednotu, po níž touží pro všechny své děti znovuzrozené ve křtu a pro celý lidský rod.

S těmito myšlenkami a s bratrskou láskou k vám a k členům jedntolivých vašich komunit, vám vyjadřuji své hluboké díky a svěřuji vás všemohoucímu Bohu, který je naší pevnou tvrzí, naším nedobytným hradem a naším vysvoboditelem Ž ,2.

Jump to navigation. Dne Tato setkání pořádá několikrát do roka Odbor pro válečné veterány, aby tak umožnil bývalým pracovníkům rezortu společně oslavit jejich životní jubilea a při té příležitosti jim předal symbolické dary.

Osobně popřát jubilantům dorazil za odbor pro válečné veterány ředitel odboru plk.

Podaná ruka Arcidiecézní charita Praha : Praha 2

Eduard Stehlík PhD. Lenka Šmerdová, ředitel Agentury profesního rozvoje a podpory aktivit plk. Pavel Vobůrka, zástupce velitele posádkového velitelství Praha pan pplk.

Patrik Letocha. Ještě před přímým předáváním darů všechny zúčastněné potěšilo a na tu správnou předvánoční notu naladilo vystoupení dětské skupiny z Prahy pod vedením paní Mgr. Kláry Bielové.

Tradiční vánoční setkání | Mezinárodní škola Cesta k úspěchu

Celým programem pak doprovázel klarinetový kvartet vojenské hudby Olomouc pod vedením nprap. Petra Poláka. Slavnostní dopoledne se jako vždy neslo v přátelské a uvolněné atmosféře, kterou si užilo více než 60 příchozích jubilantů.

Copyright © Ministerstvo obrany — všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Macron Software. Vyhledávání Hledat. Přeskočit na: hlavní text stránky navigaci.

0 / 5

Populární profily

cyklistika seznamka Cheb

Melánie, 40

fisting seznamka Nové Město na Moravě

Alžbeta, 40

seznamka pro maminky na mateřské Čáslav

Magda, 32

ženy flirt Veselí nad Moravou

Hildegarda, 36

badoo cz seznamka Zlín

Josefina, 50

seznamka sokolov Havířov

Jennifer, 32