Pavlína, 34

Číslo profilu 1602621
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Pavlína
Země Czech Republic
Město Chodov
Orientace Heterosexuální
Věk 34
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 176 cm
Váha 66 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Slovensko Dominikánská republika Švýcarsko

Svatební agentura Zlín |

Tuto zprávu poskytl uživatel Pavlína Chodov 06/2/2023 08:27:06

Registrace lektora Vstup pro lektory Fotografování. Okres Zlín. Lektoři v mém okolí. Žádost o předání vzkazu firma, škola.

Jméno a příjmení žáka:. Kde je možná výuka?

Naši partneři | Delta Reisen

Ulice a město: v případě dojíždění lektora. Poznámky, časové možnosti:. Lektoři fotografování v okresu Zlín. Inzeráty jsou řazeny podle úspěšnosti. Lektoři učí soukromě. Za výuku se platí přímo lektorovi. Můžete lektorům napsat nezávazné poptávky.

V okresu Zlín nebyli lektoři fotografování nalezeni. Lektoři z okolí Inzeráty jsou řazeny podle úspěšnosti. Učím také on-line. Vyučuji chemii, fotografování a další obory. Napsat poptávku. Vyučuji angličtinu a fotografování. Základy práce s fotoaparátem, parametry fotoaparátu, kompozice.

Fotografování v exteriéru. I can teach also in English. Lektoři z okolních okresů Inzeráty jsou řazeny podle úspěšnosti. Ovládání foťáku, kompozice, portrét, krajina, denní světlo, umělé světlo v ateliéru v Horních Heršpicích,noční foto, moje tipy a triky, Photoshop manipulace, profi retuš.

Vyučuji angličtinu, fotografování a další obory.

Prodej obuvi - Obchody, prodejci - 10 - ČR -

Vyučuji fotografování, počítače: základy a počítače: kancelář. Vyučuji děti od 10 let, mládež, dospělé. Vyučuji grafiku a design, fotografování a další obory. Ich unterrichte auch auf Deutsch. Vyučuji kreslení a malování, fotografování a další obory.

Dalších 9 lektorů najdete v sekci výuka on-line. Vzdělání, praxe: Certifikát CPE úroveň rodilý mluvčí , soukromě lekce vedu od roku , bedla ksem lelce v jazykových školách, kde jsem vyučovala všechmy věkové kategorie včetně dětí.

Mám zkušenost i s býukou angličtiny na základní škole. Tomáš Vintrlík 38 let Kam můžu dojíždět: Brno celé město Výuka u mě: Brno-Černovice Učím také on-line Ovládání foťáku, kompozice, portrét, krajina, denní světlo, umělé světlo v ateliéru v Horních Heršpicích,noční foto, moje tipy a triky, Photoshop manipulace, profi retuš. Žil jsem 12 let v Asii kde jsem se naučil fotografovat a editovat fotografie. Nyní studují žurnalistiku a filmová studia na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Mám zkušenost s vedením a přípravou programu jako vedoucí ve skautském oddíle. Základy se zrcadlovkou či pokročilá práce s fotoaparátem, focení mobilem, fotografické zkoušky či úpravy fotografií, s tím Vám rád pomohu.

BABYBOX Firemní dárci

Začněte fotit dle svých snů již nyní. Napište mi. Vzdělání, praxe: 10 let praxe jako grafik chci zúročit při reálné výuce grafiky.

Vzdělání, praxe: VŠ, Msc. Svatební agentury Jablonec nad Nisou Fotoateliéry Prodej novoročenek, PF a svatebních oznámení Prodej květin Prodej svatebních šatů a doplňků Půjčovny oděvů Svatební fotografové Umělečtí fotografové Výroba svatebních šatů. Odstranit z hledání lokalitu okres Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj. Provozovna Foto provozovny Nyní otevřeno Upřesnit výsledky filtry.

Rally jízda v Mitsubishi Lancer EVO IX Zlín |

Poptat více firem. PremiseList Přidat firmu do hromadné poptávky. Kompletní svatební servis. Půjčovna dekorací pro Vás svatební den, květinová dekorace, koordinace svatebního dne. Přidat firmu do hromadné poptávky. Půjčovny svatebních a společenských šatů - svatební salon. Nabízíme exklusivní svatební šaty, pánské obleky ve všech velikostech, svatební oznámení, snubní prsteny, šaty pro družičky, chlapecké obleky, společenská obuv.

svatební agentura jablonec nad nisou Zlín

Nabízíme služby svatebního poradce a koordinátora. Zajišťujeme péči o nevěstu i ženicha, připravení svatebních vozů, květiny i svatební oznámení, hostinu včetně dortu i koláčků, hudební doprovod a služby svatebního fotografa.

Vytváříme marketingovou, PR a logistickou podporu destinace Maledivy pro cestovní kanceláře. Dále organizujeme svatby na Srí Lance i Maledivách včetně zajištění kompletního servisu. Zprostředkujeme svatební kytice či dort, fotografické služby, make-up i úpravu vlasů. Jmenuji se Veronika Slavíková a jsem svatební koordinátorka.

svatební agentura jablonec nad nisou Zlín

Ať už chcete připravit celou svatbu, nebo pomoc pouze s některou její částí, jsem tady pro vás. Dělám vše pro to, aby vaše svatba proběhla v klidu a přesně podle vašich představ. Vaším hlavním úkolem je si váš svatební Den D opravdu užít. Půjčujeme párty stany, párty nábytek - židle, stoly, svatební potahy, výčepní zařízení, ozvučení obřadu, DJ na svatbu, pivní sety, zajistíme catering, hlídání dětí, výzdobu akce, svatební bránu, barman show, bistro stolky, ohňostroje.

Přijedeme, postavíme, odvezeme, poradíme. Provozujeme svatební agenturu. Nabízíme svatby na klíč dle Vašich přání. Prodáváme a půjčujeme šaty a doplňky. Svatební agentura specializující se na svatby na klíč, nabízíme služby svatebního koordinátora.

Hobby - firmy - stránka 74 |

Zajišťujeme obřady klasické i extravagantní v obřadních síních, zahradách, zámcích či v zahraničí dle přání. Zajišťujeme i soukromé akce či oslavy. Geologa Pošepného , Jilemnice. Provozujeme svatební salon.

DIANA svatební salon Jablonec nad Nisou, - Evropská databanka

Nabízíme také půjčovnu šatů a koordinaci svateb a jiných společenských událostí např. Nově nabízíme i sběrnu pro čistírnu. Jsem certifikovaná svatební koordinátorka.

Nabízím koordinaci svatebních příprav a samotného svatebního dne. Nabízím také půjčení svatebních dekorací a osvětení a vyzdobení svatebního místa.

0 / 5