Ivona, 20

Číslo profilu 1778860
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Ivona
Země Czech Republic
Město Krnov
Orientace Bisexuální
Věk 20
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 178 cm
Váha 55 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Spojené arabské emiráty Španělsko Itálie Bulharsko Estonsko

[PDF] Vytiskněte si zpěvník na tábor - Free Download PDF

Tuto zprávu poskytl uživatel Ivona Krnov 06/2/2023 08:52:06

Balada pro banditu : Zabili, zabili 1. Špatně ho zabili, špatně pochovali vlci ho pojedli, ptáci rozklovali. R: Bylo tu není tu…. Vítr ho roznesl po dalekém kraji havrani pro něho po poli krákají. Kráká starý hravran, krákat nepřestane dokud v Koločavě živý chlap zůstane.

Bratři Ryvolové : Tereza Osamělý město. R: Řekni, G kolik je na světě, kolik je takovejch D měst, řekni, Ami kdo by se vracel, všude je tisíce Emi cest, tenkrát, G když jsi mi, Terezo, řekla, že ráda mě D máš, tenkrát Ami ptal jsem se, Terezo, kolik mi polibků Emi dáš napo D sled, napo G sled. Já z dálky viděl město v slunci stát a dál jsem se jen s hrůzou mohl ptát, proč vítr mlátí spoustou okenic, proč jsou v ulici auta, jinak nic? R: Řekni…. Do prázdnejch beden zotvíranejch aut zaznívá odněkud něžný tón flaut a v závěji starýho papíru válej' se černý klapky z klavíru.

Tak loudám se tím hrozným městem sám a vím, že Terezu už nepotkám, jen já tu zůstal s prázdnou ulicí a vosamělý město mlčící. Brontosauři : Franky Dlouhán 1. Já slyšel příběh, který velkou pravdu měl, za čas odletěl, každý zapomněl.

Tam ruce k F dílu mlčky přiloží a C zase jede Ami dál. Tam kde byl plač tam Franky hezkou píseň měl slzy neměl rád, chtěl se jenom smát. A když pak večer ranče tiše usínaj Frankův zpěv jde dál nocí s písní dál …. R: Měl kapsu prázdnou …. Tak Frankyho vám jednou našli, přestal žít, jeho srdce spí, tiše smutně spí. Bůh ví jak, za co tenhle smíšek konec měl, farář píseň pěl, umíraček zněl ….

Buty : Nad stádem koní bpm. Em Máme ho G rádi. No tak C co, tak G co, tak A4 co? Vysyp ten popel, kamaráde, do bílé vody, do vody, vyhasnul kotel a náhoda je štěstí od podkovy.

Buty : Tata 1. Dneska ho stáhnem na pivo Jenom se rýpe do hlíny má tam ty svoje okurky tralalalalala …. Nasadí staré tepláky všecko co umím je od taty musíme zajet na chatu za mojim tatu.

Čechomor : Mezi horami 1. Dalibor Janda : Hurikán 1. Říkal si Hurikán, rychlý jak blesk ulici zahřmělo pak jen slabý třesk z okna se vykloní anonymní tvář Zaječí výkřik do ticha - tak tady to máš. Říkal si Hurikán, kluk jako ty na krku osmnáct nesplnil slib že bude s dívkou svou v osm u kina ona dva lístky v rukou má - film začíná.

chinaski hledám holku sdílnou Písek

Dalibor Janda : Kličkovaná 1. Uvařila čaj, bavila se o knížkách, Přised jsem blíž a zkoušel na věc jít Tiše mi řekla počkej, ať všechno nezkazíš, Kdo chce mít všechno, nemá nic a co dál, tak hádej a co dál.

Daniel Landa : Andílek 1. Brejličky se mu mlžily, zato jedničky se mu množily, dobře maloval, skvěle žaloval, tenhle andílek malej debílek.

Holky ho nikdy nechtěly asi protože byl příliš nesmělý tak je nesnášel třídní donášel ten náš debílek pardon andílek. A tak životem šel tenhle tlustínek cestu mu vyšlapal jeho tatínek na drahej fráček malej vodznáček hajzlík vod kosti co má rád sladkosti.

Chlapeček co tone v mindráku sedí teď ve velkým baráku veliký fáro v hubě cigáro už ne andílek teď jen debílek. Težko se facce ubrání a tak je chudinka strašně humánní velmi morálně škodí po straně pomluva docela hodně udělá. R: Vlasy pomádou pomazaný… Znám jich víc těchdletěch hajzlíků dělaj politiku píšou kritiku voči jim zaplanou při útoku stranou ve škole andílci teďka debílci.

Daniel Landa : Pozdrav z fronty 1. Tvý dopisy všechny jsem tisíckrát čet, v nich stálo, jak v tvým klínu spím, však s posledním volnem se roztříštil svět, v ně F mž nikdy G tě neo F pus G tím. Už nepřijdu nikdy tou pěšinou k vám, víš, já jsem teď tady, ty tam, u díry v blátě se sám sebe ptám a sám si i odpovídám. Když země je rozrytá polibky děl a hvízdání protíná vzduch, píše ti kacíř, co do pekla chtěl, pro mámení barevnejch stuh.

chinaski hledám holku sdílnou Písek

Pro tenhle okamžik nemůžu lhát a utíkat jak malej kluk, ať jinej zabuší u vašich vrat, mě uhranul polnice zvuk. Daniel Landa : Třista z místa 1.

Ami Tak a teď G proberem to co F mi nechceš G říct ale F myslim si G že už to Ami chápu že po světě pobíhá daleko víc přitažlivejch chlapů. Všichni to věděli a všichni se mi smáli ty dělala si ze mě vola a teď nás vezou tam k oltáři v dáli ultrarychlý kola - F ultra G rychlý Ami kola. R: Ami Dvěstě v městě třista z místa přímou čarou do náruče antikrista G Semafor má bar Dmi vu jako komunista Ami letíme jako stře E la nelži žes to nevěděla Lásko lásko budeme se bát řítit se nocí jako tolikrát snad mě máš ráda i já tě mám rád hlava se mi z toho točí proč ti tečou slzy z očí.

Né teď je pozdě na dávání kopaček v těch se špatně jede a nás čeká ještě pár pitomejch zatáček měl jsem ti to říct předem. R: Dvěstě v městě třista z místa …. Rosu mám v kana G dách, v C mých černých kana G dách C zebe, zebe.

Znám dobře kůru lip, té dal jsem kdysi slib mlčení. Znám řeč, jíž mluví hřib, sám jako jedna z ryb jsem němý. Však lesy, ty mám rád, tam cítím se vždy mlád, vždycky líp, vždycky líp, vždycky líp, vždycky líp. R: Strom kýve pahýly…. Divokej Bill : Brouk G bída co ji radost střídá že se zdá že C moh bys bejt G dál modrý oči svý krvavý máš to znáš když C něco si Gdáš G díra tam kde byla víra C to nech bejt na C to se neu G mírá G křídla zas ti někdo stříhá ale kdo věří svoje peří Czas si narůst G dá C připomínáš G brouka co z nebe se kouká pod sebe kde louka je C že by přis G tál kolmo do kraje C připomínáš G brouka co z nebe se kouká pod sebe kde louka je C že by přis G tál kolmo do kraje.

Untitled - Filmy

Divokej Bill : Plakala Ami toužila kroužila kryla mi záda souložila kouřila mě měla mě ráda poháněná chtíčem vrněla jak káča moje milá C plakala G Ami utíkala pryč nevěděla kam pletla na mě bič já byl na to sám poháněná chtíčem vrněla jak káča moje milá C plakala G Ami modlila se hlásila se o svý práva motala se na mý trase byla to tráva poháněná chtíčem vrněla jak káča moje milá C plakala G Ami moje milá C plakala G Ami moje milá C plakala G Ami moje milá C plakala G Ami moje milá C plakala G Ami pozdravuj C pocestný G svět je malej Ami dokonalej G Ami pozdravuj C pocestný G svět je zlej co když se Ami nevrátí G co když se Ami nevrátí moje milá C plakala G co když se Ami nevrátí.

Open navigation menu. Close suggestions Search Search. User Settings. Skip carousel.

Písničky | Ondřej List - harmonikář

Carousel Previous. Carousel Next. What is Scribd? Explore Ebooks.

SKAUTSKÝ ODDÍL POUTNÍCI OLOMOUC FAKULTNÍ NEMOCNICE U SUCHÉ JEDLE - PDF Free Download

Bestsellers Editors' Picks All Ebooks. Explore Audiobooks. Bestsellers Editors' Picks All audiobooks. Explore Magazines. Editors' Picks All magazines. Explore Podcasts All podcasts. Difficulty Beginner Intermediate Advanced. Explore Documents. Táborový Zpěvník 1 PDF. Uploaded by JakubDraha. Document Information click to expand document information Original Title Táborový zpěvník 1.

Copyright © © All Rights Reserved. Did you find this document useful? Is this content inappropriate? Report this Document. Download now. Save Save Táborový zpěvník 1.

Táborový Zpěvník 1 PDF | PDF

Original Title: Táborový zpěvník 1. Jump to Page. Search inside document. You're Reading a Free Preview Pages 9 to 15 are not shown in this preview. Buy the Full Version. You're Reading a Free Preview Pages 26 to 32 are not shown in this preview. You're Reading a Free Preview Page 39 is not shown in this preview. You're Reading a Free Preview Pages 48 to are not shown in this preview. You're Reading a Free Preview Page is not shown in this preview.

You're Reading a Free Preview Pages to are not shown in this preview. Reward Your Curiosity Everything you want to read. Quick navigation Home.

0 / 5

Populární profily

hledám singly Písek

Hanna, 25

onet seznamka Kralupy nad Vltavou

Světlana, 36

seznamka vztahy České Budějovice

Isabela, 23

sex eroticka seznamka Humpolec

Ingrid, 46

seznamka duchovní Roudnice nad Labem

Antonia, 50

agentura 1 + 1 seznamka + cestovní agentura Uherské Hradiště

Zdenka, 39