Edith, 19

Číslo profilu 1810126
Datum registrace 30.01.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Edith
Země Czech Republic
Město Most
Orientace Lesbičky
Věk 19
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 177 cm
Váha 50 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Thajsko Španělsko

Příběhy uživatelů - seznamka

Tuto zprávu poskytl uživatel Edith Most 06/6/2023 11:51:06

C Rodina Online, všechna práva vyhrazena. Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač. Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Jak se z milenců stanou dobří manželé a rodiče.

Sympaťák na seznamce a teď je sprostý (3) - Diskuze -

Přihlásit se Nová registrace. Všechny názory Témata Názor. Milé ženy, zkusila jsem si dát seznamovací inzerát. Ač jsem měla dosti reakcí, brzy jsem ho zrušila a naznala jsem, že lépe mi bude samotné. Měla jsem z pekla smůlu, nebo je to normální stav?

Pro ilustraci popíšu pár mužských exemplářů Jeden nemohl pochopit, proč už se s ním po první schůzce nechci vidět a volal a psal dlouho poté. Bylo to opravdu obtěžující. Z dalšího táhl hned na prvním rande velmi silně alkohol. Sama nejsem abstinent, ale co je moc, to je moc. Pak tu byl muž, který než šel na schůzku byl podroben křížovému výslechu od maminky bylo mu již přes třicet a pak se mnou řešil, co jí má říci po schůzce se mnou Nezapomenutelný, bohužel ne v dobrém, byl muž, který se oháněl svými penězi a postavením a tvářil se, že si může tím pádem koupit vše, i mě.

Arogantní blb Plno dalších mi zcela splynulo, neb byli nevýrazní, neživí, jakoby bez energie Pak jeden rádoby suverén, který na první schůzce halasně vykřikoval, jak je v pohodě a že mu seznámení přes inzerát rozhodně není zapotřebí Spousta mužů posílá fotky z dob, kdy ještě měli vlasy, nebo si přidávají centimetry na výšce Kamarádka říkala, že lepší jsem placené seznamky Průběh diskuze 17 názorů.

Zobrazit vše. V její náručí. Máme rádi miminka. Jak uveřejnit váš článek na hlavní straně? Téma: Muži na seznamkách. Re: muži na seznamkách Boží mlý Re: Muži na seznamkách. Přijmeme do pracovního poměru mzdovou účetní. Požadujeme praxi, znalost práce na PC. Pracovní doba 7,,30 hodin. Nástupní mzda Kč. Nabízíme pojistku zodpovědnosti hrazenou… v textu.

diskuse seznámení přes seznamku Tábor

Pětiletý Yorkšír Beník, bez PP Hledáme pro něj nevěstu, je škoda, aby jeho geny zůstaly nevyužity, chtěli bychom po něm potomka. V případě zájmu prosím volejte na tel. V dubnu vyšla v Jihočeských týdenících poprvé nová rubrika. Majitelé domácích miláčků se rozhodli jim hledat touto cestou potenciálního psího partnera, aby se mohli těšit z vědomí, že jejich psí přítel bude mít třeba někde potomky.

Uživatel michalvanek85, muž, 37,9 let, Tábor - seznamka

Rubrika vyvolala nejen zájem dalších majitelů psů, ale také pobouřené ohlasy. Jelikož inzerující majitelé uvádějí, že jejich psi nemají oficiální původ, případně složené zkoušky, vysloužili si podezření, že jde o jakési hromadné množírny psů.

Současně se pobouřeně ozvali oficiální chovatelé právě těchto plemen, kteří kryjí a prodávají psy s původem. Ovšem za peníze. Nic takového ale inzerující majitelé psů na mysli neměli.

Muži na seznamkách | Názor z diskuze | | č.

První část kritiků plédovala za to, aby se tento typ psů nerozmnožoval, dokonce aby se to zakázalo a kdo chce psa zadarmo, má si ho vzít z útulku nebo depozitu. To ovšem majitele psů ze seznamky naštvalo. Dost rázně odmítli, aby jim někdo mluvil do rodinného života, který zahrnuje i jejich psa. Nebo je nutil, kde si mají psa pořizovat. Hodlají svého psa navíc připustit nejspíš jednou, v žádném případě masově v duchu nějaké množírny.

Ataky majitelů chovatelských stanic byly agresivnější. Prý mají spoustu výdajů s uchovněním, rentgeny, udržováním čistoty plemene, a tady si někdo bude rozdávat štěňata jen tak! Jubilejní desátý ročník evropského divadelního svátku v…. Jejich utkání o třetí…. Po sérii nezdarů najeli na vítěznou…. Drahá Libuše Kolářová autorka článku Nevím, odkud berete informace k tomuto článku, nicméně ze zkušenosti jsem přesvědčen, že jste nepochopila, co se kdo snaží říct a váš zcestný názor teď vnucujete přes nějaké médium ostatním a očkujete je nesmysly.

Prosím pošlete odkaz na místo, kde lze dohledat například ty negativní reakce, kde si zástupce oficiální chovatelské stanice stěžuje, že kvůli těmto inzerátům přichází o kšefty.

Pokud je Váš článek založen na vašich výmyslech, pak bych doporučoval ukončit činnost redaktora. Po vašich nadřízených budu požadovat propuštění. Lhát se nemá.

Diskuze Kde jste se seznámili? ZPOVĚDNICE

Pokud chcete něco psát, používejte fakta. Ne bludy. Proč lidé množí pejsky bez průkazu původu a potom jich je spoustu nemocných, bez domova a nikdo je nechce? Nechápu, jak tohle mohou v dnešní době lidé dopustit. Měli by jste se nad sebou zamyslet!!! Někdo to tady už řek. Nutit někoho aby si vzal psa z útulku místo aby měl štěńata od svýho je stejný jako nakázat rodičům, že se ujmou cikánka z děcáku, protože těch je tam taky hodně a nikdo je nechce a furt je tam vracejí.

diskuse seznámení přes seznamku Tábor

Tak na co by měli lidi svoje děti, že. Dětí v dětských domovech je dost. Můžete i říct ať se do toho nepletou děti. To tu taky někdo píše. Ale tyhle lidi co chtějí seznámit svoje psy je mají jako další děti a členy rodiny, jestli vám to nedošlo.

Tak to přirovnání dost sedí. Omluvte mou troufalost, ale snažím se pochopit vaše srovnání. Co pak bude s osmi štěňaty?

- osudová seznamka - nyní zdarma

Kdo je tady potom ten zlý a sobecký 2 rozdá se Většinou se to porozdá dětem jako dárek. Dost často to pak končí v útulku, protože se o to majitel nechce starat, nebo z toho vyrostlo něco jiného, než bylo inzerováno, nebo než si myslel Starat se o psa je horší, než o dítě.

Nemůžete ho brát všude s sebou. Nerozumí lidské řeči, takže s logikou na něj taky nemůžete. Váš argument srovnávat psa s člověkem je absurdní. Mně ta debata rozhořčených odpůrců této rubriky přijde hodně ujetá. Majitelé těch psů si nemají zahrávat s genetikou, kdoví, jak hluchý, slepý, invalidní pejsek se jim narodí!

Místo toho si mají vzít z útulku pejska, o jehož historii neví nikdo vůbec nic, u kterého se může projevit spousta nemocí a majitel nestačí platit za veterináře.

Proč by tedy pro své známé raději nepořídil štěňata od psů, které ta rodina dobře zná? Protože se to někomu nehodí do krámu a do jeho nastartovaných aktivit? Chcete mít depozit, dočasky, útulky, mějte. Držím palce, ať vám jsou nakloněni sponzoři a uživí vás to. Ale nepředpokládejte, že zbytek světa je povinen s vámi spolupracovat a když nebude chtít, tak mu tady budete dělat nějaký morální kázání.

Chvílema i dost agresivní. Na to se dá říct jen jedna odpověď. Klidně si trhněte nohou. Vy jste hloupá, až je mi z toho smutno. Psi v útulcích jsou už většinou dospělí, narozdíl od štěňátka z domácího množeníčka - u toho nevíte, jak bude vypadat v dospělosti, jaké všechny nemoci se mu projeví. Nikdo tu útulky nechce, nikdo nechce smutné psy bez domova.

Ale vy je furt tvoříte. Další a další. A pak si je brát nechcete, protože "kdo ví, jakou měli minulost". Úvahou jsem dospěl k názoru, že hloupá není dotyčná, na níž reagujete. Hloupý může být i ten, který to o druhém píše. To může, jenže tato paní hloupá není. Je vidět, že dobře rozumí tomu, jak to s těmi útulkáči je. Prvotní komentář je opravdu velmi primitivní, bez znalostí a bez logiky. Tento článek mě šokoval.

Domácí množení je stále množení bez uvědomování si následků. Pejsci z domácího množení nemají udělané testy na různé genetické nemoci, které můžou zdědit potomci a u nich se to může i projevit. Není nadarmo si zahrávat s genetikou.

Znám spoustu lidí, co daruje pejska svým známým, apod. Jenže kdybyste zachránili pejska z útulku nebo dočasky, tak dáte domov pejskovi či štěněti, který potřebuje být taky šťastný. Domácí množení okrádá tyto pejsky o domov. Co se týče profesionálního chovu psích plemen, tak je to úplně o něčem jiném.

Seznamování online- šílené zkušenosti

V chovu se nepřipouští psi s vadami. Proč byste chtěli na svět přivést mrzáky? Protože pes či fena si potřebují vrznout? Přestaňme ze psů dělat lidi.

0 / 5