Jaruška, 35

Číslo profilu 1891953
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Jaruška
Země Czech Republic
Město Slaný
Orientace Heterosexuální
Věk 35
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 170 cm
Váha 74 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Vietnam Kapverdské ostrovy Dánsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Jaruška Slaný 06/2/2023 09:31:06

Zobrazujeme výsledky 71—84 z celkem nalezených. Svatební agentury Fotoateliéry Prodej novoročenek, PF a svatebních oznámení Prodej květin Prodej svatebních šatů a doplňků Půjčovny oděvů Svatební fotografové Umělečtí fotografové Výroba svatebních šatů.

Poptat více firem. PremiseList Přidat firmu do hromadné poptávky.

Svatební a společenská agentura - svatební koordinace, organizace, výzdoba, dekorování, zajištění ověřených dodavatelů, zajištění kompletní květinové výzdoby, realizace firemních večírků a oslav. Přidat firmu do hromadné poptávky. Půjčovna svatebních šatů nové kolekce Diane Legrand, Lisa Donetti, Domenico Rossi a další a prodej svatebních doplňků. Krásný interiér, osobní přístup ke každé nevěstě.

Služby studia: svatební šaty, vizážistka - svatební či plesový účes a líčení, manikérka, floristka, nově masáže a kosmetika. Ševcovská , Zlín. Svatební agentura zabývající se organizací a koordinací svateb. Naším cílem je vytvořit pro vás nezapomenutelný zážitek podle vašich snů a představ a to bez stresu a starostí. Nabízíme i svatební poradenství, svatební účes a make-up, půjčování svatebních dekorací a originálních svatebních šatů.

Svatební agentury •

Nabídka plánování, organizace a realizace svateb. Připravím návrh Vaší svatby dle zadaných dispozic v požadovaném designu, stylu i tématu. Inspirovat se budete moci množstvím předloh z jejích osobních realizací. Pořádání svateb, akcí a konferencí.

rosaline svatební agentura Tachov

Svatební víkend na zámku Úsobí 4,9 Zámek Úsobí. Svatební víkend na zámku Úsobí První zámecká. Provozujeme svatební agenturu. Nabízíme floristický servis, zajištění svatební výzdoby i koordinace, řezaných květin či svatebních altánů.

Dále půjčujeme fontány a čokolády, dekorace, výrobníky bublin a cukrové vaty. Lesonice Jsme moderní půjčovna svatebních dekorací a výzdoby, které zkrášlí nejeden svatební den nebo party.

rosaline svatební agentura Tachov

Nabízíme množství originálních dekorací různých stylů a barev k výzdobě elegantních, ale i přírodních svateb. Pomůžeme nevěstám naplnit jejich sny o svatbě snů. Uděláme jejich den D dokonalým. Svatební, narozeninové i firemní oslavy na klíč.

Půjčovna dekorací a nábytku.

Svatební agentury •

Koordinátor připraví svatbu či jinou akci dle přání. Květinový servis - vyzdobíme svatební tabuli, obřad v kostele i na louce. U nás vše poptáte, ušetříte si čas a my vše zrealizujeme.

.

0 / 5