Lena, 45

Číslo profilu 199512
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Lena
Země Czech Republic
Město Břeclav
Orientace Heterosexuální
Věk 45
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 155 cm
Váha 69 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Dánsko Portugalsko Finsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Lena Břeclav 06/2/2023 08:46:06

Vámi zaslaná akce bude po schválení přidána do kalendáře akcí - Formulář. Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu. Vyhledávání Co hledám. Děkujeme všem za podporu v soutěži o Oblíbené informační centrum roku Akce: dnes zítra o víkendu týden. Hledaný výraz:. Amfiteátr na Horečkách Aquapark Frenštát p. Aquapark Frenštát p. Knihovna Trojanovice Kostel sv.

Kalendář akcí: TIC Frenštát pod Radhoštěm

Městské kulturní středisko Frenštát p. Městský úřad Frenštát p. Orel jednota Frenštát p. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm, z. Trojanovice Trojanovice team Turistická chalupa - již nebudou provozovat!!! Turistické informační centrum Turistické informační centrum Frenštát p. Cyklistický klub Frenštát p.

muž se snaží sex Frenštát pod Radhoštěm

Kino, Frenštát p. Kdy: 2 týdny dnes zítra o víkendu týden měsíc bez omezení včetně minulých pouze minulé podle od a do. Datum od:. Datum do:. Když Quill ukradne co může zničit vesmír, nezbývá mu nic jiného, než se spojit se čtveřicí vskutku podivných hrdinů, jako třeba s opravdu nebezpečným mývalem nebo s antropomorfním stromem. Typ akce: Kino , Nevhodný do 12 let.

Svátek dřeva je velkou společenskou akcí. Stěžejním bodem programu tohoto festivalu je dřevorubecká soutěž dvoučlenných týmů. Součástí programu III. Vstup zdarma. Typ akce: Ostatní. Vítány jsou i manduky, nosičky, cyklovozíky atd.

Typ akce: Sport. Dánsko, titulky, životopisné drama, nevhodný do 15 let, délka minut, cena 90,- Kč, Film Europe Snímek založený na skutečných událostech. Boháč Simon Spies rozjíždí riskantní byznys s právníkem Mogensem Glistrupem. Spies se mezitím nechá obklopovat zástupem polonahých žen, Glistrup se stane kontroverzním politikem a zakladatelem dánské Pokrokové strany.

Typ akce: Kino. Vernisáž výstavy akademického malíře Miloše Šimurdy. Úvodní slovo PhDr. Tomáš Mikoláštík. Typ akce: Výstavy. Komedie ze studentského prostředí o cestě za láskou do nedávné minulosti. Vstupné 30 Kč. Od samotného počátku existence skupiny se jedná o velmi výrazné hudební uskupení, které u nás až doposud stále patří ke špičce ve všech výše uvedených hudebních žánrech.

Předprodej vstupenek v kanceláři DK a v IC města.

Frenštát vyvolal obavy. Podivných sousedů se bojí desítky lidí -

Typ akce: Koncerty. USA, titulky, thriller, nevhodný do 12 let, délka 90 minut, cena ,- Kč, Warner Bros Apokalyptický příběh města Silverton, které je v průběhu jednoho dne pustošeno jedním tornádem za druhým. A to je teprve začátek. A zároveň příležitost pro všechny adrenalinové nadšence a lovce tornád, kteří se oproti normálním lidem snaží dostat co nejblíže a získat co nejlepší záběry. Vámi zaslaná akce bude po schválení přidána do kalendáře akcí - Formulář.

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu. Vyhledávání Co hledám. Děkujeme všem za podporu v soutěži o Oblíbené informační centrum roku Akce: dnes zítra o víkendu týden.

Hledaný výraz:. Amfiteátr na Horečkách Aquapark Frenštát p. Aquapark Frenštát p. Knihovna Trojanovice Kostel sv. Městské kulturní středisko Frenštát p. Městský úřad Frenštát p. Orel jednota Frenštát p. SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm, z.

Trojanovice Trojanovice team Turistická chalupa - již nebudou provozovat!!! Turistické informační centrum Turistické informační centrum Frenštát p. Cyklistický klub Frenštát p. Kino, Frenštát p.

Kdy: 2 týdny dnes zítra o víkendu týden měsíc bez omezení včetně minulých pouze minulé podle od a do. Datum od:. Datum do:. Když Quill ukradne co může zničit vesmír, nezbývá mu nic jiného, než se spojit se čtveřicí vskutku podivných hrdinů, jako třeba s opravdu nebezpečným mývalem nebo s antropomorfním stromem.

Typ akce: Kino , Nevhodný do 12 let. Dánsko, titulky, životopisné drama, nevhodný do 15 let, délka minut, cena 90,- Kč, Film Europe Snímek založený na skutečných událostech.

Boháč Simon Spies rozjíždí riskantní byznys s právníkem Mogensem Glistrupem. Spies se mezitím nechá obklopovat zástupem polonahých žen, Glistrup se stane kontroverzním politikem a zakladatelem dánské Pokrokové strany.

Typ akce: Kino. Komedie ze studentského prostředí o cestě za láskou do nedávné minulosti. Vstupné 30 Kč. USA, titulky, thriller, nevhodný do 12 let, délka 90 minut, cena ,- Kč, Warner Bros Apokalyptický příběh města Silverton, které je v průběhu jednoho dne pustošeno jedním tornádem za druhým.

A to je teprve začátek. A zároveň příležitost pro všechny adrenalinové nadšence a lovce tornád, kteří se oproti normálním lidem snaží dostat co nejblíže a získat co nejlepší záběry. USA, titulky, akční komedie, nevhodný do 12 let, délka minut, cena 80,- Kč, Falcon Po akci v utajení na střední škole jsou tentokrát Schmidt a Jenk posláni na akci v utajení na vysokou.

Jenže krom řešení případu postupně i řeší, zda jsou schopni nějakého vzájemného vztahu a zda jsou schopni konečně dospět.

muž se snaží sex Frenštát pod Radhoštěm

Chlapci a děvčata vytáhnou do boje proti některým dospělým ze své obce, aby zachránili hrad. Typ akce: Kino , Pro děti.

Muž dohonil vykradače auta. Tady ho máte, vedl zloděje za límec -

ČR, rodinná pohádka, přístupný bez omezení, délka 86 minut, cena ,- Kč děti a ,- Kč dospělí , Bioscop Když se spojí Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř, musí to stát za to. Příběh tří bratrů, kteří se vydávají do světa na zkušenou, aby si mohli najít nevěsty a převzít po rodičích hospodářství. Na své cestě se ale dostávají do známých pohádek, kde na ně čekají nástrahy, spousta příhod a třeba i láska.

USA, titulky, akční thriller, nevhodný do 15 let, délka neznámá, cena ,- Kč, Bontonfilm Skupina žoldáků přezdívaných "The Expendables" není ve filmových vodách žádným nováčkem. Tentokráte se dostanou do konfliktu s obchodníkem se zbraněmi Stonebanksem, spoluzakladatelem "The Expendables", určeným zároveň k jejich zničení. Typ akce: Kino , Nevhodný do 15 let.

USA, titulky, drama, přístupnost neznámá, délka minut, cena ,- Kč, CinemArt Portrét dospívání obyčejného chlapce. Film natáčený 12 let zachycuje různé momenty Masonova života a ukazuje, jak člověk nejen stárne fyzicky, ale jak se v průběhu času mění i jeho postoje a názory. Úsměvný prázdninový příběh studentky psychologie a vesnického mladíka.

USA, dabing, akční sci-fi, přístupný bez omezení, délka neznámá, cena ,- Kč, CinemArt Další filmová adaptace komiksového příběhu o čtyřech obojživelnících žijících v newyorské kanalizaci, zvědavé reportérce April a hrůzu nahánějícímu Trhači. Typ akce: Kino , Pro děti , Přístupný bez omezení. Protože nikdy nevíte, co se stane, a soukromé video už nebude tolik soukromé.

Informace v patě Nyní jste v módu "Bez grafiky".

0 / 5

Populární profily

foot seznamka Liberec

Halina, 41

seznamování po padesátce Ostrava

Vilma, 25

seznamte singly Neratovice

Liduška, 20

jak se seznámit v anglii Holešov

Claudia, 49

obraz osamělá dívka Česko

Hermína, 35

obraz osamělá dívka Boskovice

Amelie, 27