Valeria, 19

Číslo profilu 2009752
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Valeria
Země Czech Republic
Město Otrokovice
Orientace Bisexuální
Věk 19
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 183 cm
Váha 60 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Dánsko Rumunsko Finsko Mexiko Griekenland

Klášterec nad Ohří -

Tuto zprávu poskytl uživatel Valeria Otrokovice 06/2/2023 08:28:06

Již první dny života na ulici mají devastující vliv na osobnost jedince. Nejdřív střecha podává pomocnou ruku lidem, kteří ztratili bydlení. Umožní jim dostat až dva měsíce ubytování zdarma v noclehárnách nebo azylových domech. Nové zázemí a podpora odborníků jim dovolí se znovu nadechnout a pomůže jim při nalézání bydlení, vyřízení chybějících dokladů, sociálních dávek a hledání zaměstnání.

Každý nově příchozí dostane jeden měsíc ubytování zdarma. Pokud je to nezbytně nutné, může získat i druhý měsíc - záleží na posouzení sociálního pracovníka. Předpokladem je ochota ke spolupráci ze strany klienta. Sociální pracovník se s přijatým klientem setkává dle potřeby, minimálně jednou týdně. Šanci na opětovné zařazení do Nejdřív střechy mohou mít i klienti po přijetí, kteří na ubytování nenastoupili. Veškeré získané prostředky dárců jdou na ubytování.

Měsíčně aktualizujeme stav přijatých a vydaných prostředků a počet podpořených klientů. Jejich seznam s kontakty je uveden v části Potřebuji ubytovat.

Patronem a iniciátorem je Vojtěch Sedláček. Administraci zajišťuje Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové.

Nejdřív střecha

Do Je s podivem, v kolika případech poměrně malá pomoc stačí, aby nepadl do trvalého bezdomovectví, ale postavil se na vlastní nohy a odešel po svých. Za 98 měsíců fungování Nejdřív střechy jste dali šanci 2 lidem bez domova. Martina , 44 let , přišla do denního centra se svým plnoletým synem po dvoudenním přespávání na ulici.

O střechu nad hlavou přišli z důvodu domácího násilí, kdy utekli od matčina násilnického přítele. Klientka je sankčně vyřazena z úřadu práce. Ubytovali jsme ji přes Nejdřív střechu v azylovém domě. Zajistila si práci, z azylového domu se odstěhovala, a opět začali bydlet společně se synem. Syn byl v projektu zařazen také.

Ivana , 60 let , přišla do denního centra ve špatném psychickém stavu. Uvedla, že bydlela na komerční ubytovně, kterou platila částečně z invalidního důchodu a částečně z dlouhodobé brigády.

Ta ji před nedávnem skončila a ona se musela vystěhovat. Neměla se na koho obrátit s žádostí o pomoc, protože nemá žádné příbuzné, jen kamarádku, která je v podobně tíživé situaci.

Díky projektu Nejdřív střecha mohla zůstat na azylovém domě do té doby, než dostala další invalidní důchod. Pak mohla odejít na ubytovnu. Vojtěch , 58 let , přišel požádat o pomoc po dvou týdnech strávených na ulici. Předtím bydlel v podnájmu, který platil z učitelského platu. Po snižování stavu ve škole pracoval jako skladník. Když přišel i o toto zaměstnání, ocitl se bez střechy nad hlavou. Díky projektu Nejdřív střecha mohl začít využívat služeb noclehárny.

- lektoři matematiky ve městě Klášterec nad Ohří

Společně se sociálními pracovníky si zařídil výměnu propadlého občanského průkazu a zaevidoval se na úřadu práce.

Ze získané podpory v nezaměstnanosti si hradil ubytování v azylovém domě, kde mu pomohli najít novou práci. Milan , 59 let , přišel do střediska sociálních služeb požádat o pomoc. Policie zadržela muže, který podle ní v pondělí večer bodl nožem do krku hosta restaurace v Klášterci nad Ohří na Chomutovsku.

Napadený skončil se zraněním v nemocnici.

V Klášterci hledají devítiletou dívku. Unesl ji muž v černém triku? - Litoměřický deník

Sedmatřicetiletý zadržený je podezřelý z pokusu o vraždu. V tiskové zprávě o tom v úterý informovala policejní mluvčí Miroslava Glogovská. Majitel před ním ale zamkl dveře, a proto si následně vyhlédl zřejmě náhodnou oběť v nedaleké restauraci. Svědci pro televizi uvedli, že útočník měl prý po smrti matky psychické problémy.

Soud poslal matku 27 z Karlových Varů do vazby: Za vraždu dcery jí hrozí 20 let vězení. Nejčtenější na Blesk. Matuš 49 po plastice své své ženy 18 : Vypadá jako desetiletá holčička!

Němci prý byli pro rychlou porážku Ukrajiny: Bojí se o plyn, odhalil expremiér Johnson. Šokující tvrzení exmilence manželky prince Andrewa: Epstein měl v plánu vydírat královnu!

muži hledají vztah Klášterec nad Ohří

Titulní strana. Ilustrační foto Autor: Profimedia. Autor: ČTK, jel -. Video se připravuje Témata: útok pobodání restaurace okres Chomutov Chomutov Klášterec nad Ohří. Kilo vepřové kýty za 39 korun: Levné polské maso válcuje české zemědělce. Při tragickém požáru ústavu ve Vejprtech zemřelo osm lidí: Policie stíhá ředitele.

Čech, který dobyl newyorský Manhattan: Marcel Jinoch o tom, jaké to je žít americký sen a vídat denně celebrity! Stanislav Aubrecht z Vesničko má středisková: Takhle dnes vypadá!

muži hledají vztah Klášterec nad Ohří

Na čem prodělal miliony. Čtyři kila burrita zhltnul za 37 minut: Jedlík Radim váží jen 60 kilo. Hospody pro všechny už od zítřka: Restauratér zmínil vyšší ceny i nedostatek personálu.

Online bazar - nové a použité zboží |

Jak nepodcenit příchod mrazů na silnici? První den rozvolnění v pražských restauracích: Dobrá atmosféra, provozovatelé čekají vyšší návštěvnost.

Tanečky, krátké šortky a tuny polibků. Heidi Janků dnes slaví 60 a rozhodla se mluvit: Táta mě před smrtí zapřel!

Klášterec nad Ohří: Útočník pobodal hosta restaurace |

Chytré televize: Jak vybrat levnou a kvalitní Smart TV se špičkovým obrazem? Diskuse ke článku 0. Buďte první, kdo se k tématu vyjádří. Kurzovní lístek. Prouza o české drahotě i rozzuřených Polácích: Proč je u sousedů o tolik levněji?

Historik pro Blesk o tom, jak komunisté škodili lidem a naší zemi. Osoby v pátrání. Strážci zákona pátrali po Tomášovi 14 : Sám se přihlásil na policejní stanici. Po chlapci 12 z Babic se slehla zem: Konec pátrání! Policie odvolala pátrání po chlapci z Dobříše: Občan ho našel na nádraží v Praze.

0 / 5

Populární profily

cz seznamka Svitavy

Eugenie, 27

seznamka sm Chrudim

Jesika, 48

free sex seznamka Liberec

Ladislava, 35

rande pořad online Jablonec nad Nisou

Zlatuše, 47

seznamka vsetinsko Jablonec nad Nisou

Galina, 22