Katka, 19

Číslo profilu 373900
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Katka
Země Czech Republic
Město Zábřeh
Orientace Heterosexuální
Věk 19
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 177 cm
Váha 70 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ne
Oblíbené země Švédsko Kapverdy Zanzibar Polsko Bulharsko Kapverdské ostrovy

तपाईँलाई अस्थायी रूपमा ब्लक गरिएको छ

Tuto zprávu poskytl uživatel Katka Zábřeh 06/2/2023 09:07:06

Lukáši, vedli jste , ale nakonec vyhrál soupeř. Co k tomu říct? Škoda že domácí hned vyrovnali. Dlouho se hrálo za nerozhodného stavu. Ve třetí třetině jsme na Valenta vyslali asi dvě pořádné střely a to je špatné. V utkání s Kladnem jsme nedali gól a v tomto utkání pouze jeden. To je mizerné. Zmínil jste špatnou produktivitu.

Kde hledat příčiny? Musíme s tím konečně něco udělat a Olomouc porazit. V Mladé Boleslavi jste neuhráli žádné body. Jaká je nyní situace? V následujícím kole musíme prostě vyhrát doma s Olomoucí. Nejlepší by bylo, kdybychom doma už jen vyhrávali a vlastně už i musíme. V utkání jste si přivodil zranění.

Jak k němu došlo?

EuroVelo 13 – Výletní cíle

Bohužel boleslavský hráč mi upadl na nohu. Věděl jste hned, že je to špatné? Hned, jak mi na to soupeř dopadl, jsem cítil křupnutí a věděl jsem, že to nebude asi moc dobré. Víte o zranění už něco více? Mám asi natažené nebo možná natržené vazy. Uvidíme, co s tím bude až po dalším vyšetření na magnetické rezonanci. Baráž je pro vás celkem nešťastná. Zranění se vám nevyhýbají Jdu od zápasu k zápasu. Vždy se ráno probudím a nastoupím do utkání, je-li to trochu možné. Ráno před duelem s Boleslaví to celkem šlo, tak jsem nastoupil.

Ohlasy po utkání. Ve vyrovnaném utkání podlehli chomutovští bojovníci svému soupeři těsně Samotné utkání a nešťastné zranění hodnotil jeden z klíčových obránců Lukáš Pulpán. Sdílej Piráty. Související články. Online přenos. HC Wikov Hronov zahajuje prodej pernamentek na A-tým pro sezónu Fakticky to tedy znamená, že práva na Chance ligu získává pardubické Dynamo a Vrchlabí se vrací zpět do II.

Jak nám řekl prezident klubu p. Po roce trvající spolupráci, která byla jistě přínosem pro oba kluby, spolupráce končí. Klub HC Vrchlabí je dnes účastníkem 2. Náš klub, musí změnit celou strategii a určit si nový směr, jak budeme dál postupovat. Těšíme se na vzájemné zápasy, které nás v této sezoně čekají.

Redakce klubu. Myslím si, že to byla super sezóna v Hronově. Byl vidět krásný hokej a budeme mít na co vzpomínat. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za přístup, všem členům realizačního týmu za zápasy. Prostě super. Na závěr mi dovolte osobní vyjádření, chci poděkovat všem spolupracovníkům, kteří mi pomáhali se stránkami, psali články a fotili fotky, díky bylo to super.

A na závěr mi dovolte, abych se s Vámi rozloučil, protože činnost pro HC tímto článkem končí. S pozdravem "Hokeji zdar" a hlavně tomu Hronovskému. Tak už dnes 1. Nás zajímá naše utkání v Letňanech, kde hrajeme proti domácím letcům.

Chybové hlášení

Další utkání je ve čtvrtek 3. S sobotu5. Celé play-off se hraje na čtyři vítězná utkání. Takže, když nebude v pondělí rozhodnuto, pokračuje se případně ve středu 9. Je to pořádná nálož pro naše kluky.

Ale oni to zvládnou a k tomu potřebují naplněné tribuny, které je poženou vpřed. Kdo má rád hronovský hokej bude v tyto termíny ve Wikov aréně. V sobotu Štavík J. Na tuto sobotu Vás zveme a pojďme se tento zápas užít. Kdo by to na podzim čekal, že se po všech problémech soutěž dohraje a pro nás s tak úžasným výsledkem.

V základní části nás již čekají jen poslední dva zápasy. Ve středu jedeme na horký led k Vlkům do Jablonce nad Nisou. Zde se odehraje v 00 hod. O víkendu nás čeká venkovní dvouzápas. V sobotu zajíždíme na horký led k Letcům do Letňan, kde se v sobotu Hned na to, v neděli Fanděte, přijeďte nás alespoň do Prahy podpořit, a chystejte se na vysněné Play-off, kde bude k vidění hokej jaký Hronov ještě neviděl.

Draci se na konci sezóny ještě snaží odvrátit hrozbu play-out a celkem se jin daří. Myslím že nás bude čekat tvrdý boj abychom udrželi náskok na čtvrté pozici.

Hned pondělí Ty drží stále první pozici v tabulce a svůj tým posílili. Takže to vypadá, že soupeř má daný vysoký cíl v sezóně a my jsme jediným týmem, se kterým letos ještě nebodovali za tři body. Takže se uvidí, co přinese poslední zápas s tímto soupeřem. Ve středu 9.

Borovoladští hledají místní drbnu - Prachatický deník

Náš soupeř je před Play-off v dobré kondici. Naši kluci mají za sebou sérii pěti vítězství, vzájemná utkání v poměru hrají v náš prospěch. Ve středu se pokusíme vytěžit z derby tři body, důležité pro náš vstup do Play-off. Dnes hrajeme Mostečtí lvi od nového roku mají famózní formu. Vlastně prohráli jen v prodloužení se Dvorem , a s námi také v prodloužení. Naše forma také není špatná a tak se uvidí kdo z koho.

Pro Vás diváky jen malé upozornění: Do konce základní části nás čekají jen čtyři domácí zápasy. Proto přijďte fandit! V naší kabině došlo k výskytu Covid, tým je nucen odložit následné 2 zápasy. Z tohoto důvodu Wikováci odkládají dvě následná utkání, která se hrají u nás doma.

lad hledání Cheb

A to ve středu V minulých dne byla na náš stadion nainstalována kamera firmy Czechicehockey. Tato firma zabezpečuje přenosy všech zápasů od 5 tříd z našeho stadionu. Dále zde jste schopni sledovat všechny zápasy našich týmů od kategorie 5. Ale na domácích zápasech Vás rádi uvidíme - Vždycky Hronov!!! Takže kdo nemůže jet v sobotu Nebuďme skromní, zahajme boj o play-off. Ve středu jedeme do Nové Paky.

Straubelt, s. r. o. - Živnostenský rejstřík |

Je to malé derby kraje. A my musíme sbírat body kde se dá. Přijeďte nás podpořit ve středu Kdo by na začátku sezóny pomýšlel o umístění ve čtyřce, tak byl brán za snílka a novináři nás taky tak viděli.

lad hledání Cheb

Dnes je to na dosah a pojďme za tím a přejme si vysněné play-off. K tomu potřebujeme Vaši diváckou podporu, protože bez Vás to nepůjde!!!

0 / 5