Zoe, 22

Číslo profilu 4056717
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Zoe
Země Czech Republic
Město Krnov
Orientace Bisexuální
Věk 22
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 186 cm
Váha 67 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Spojené státy Nizozemsko Belgie Zanzibar Dánsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Zoe Krnov 06/6/2023 11:54:06

Při střílení do terče si dokonale vyčistíš hlavu. Za pěkného počasí střílíme venku, za deště střílíme pod stanovým přístřeškem. Připadá ti tento kurz drahý? Pak objednej hromadné nebo privátní střílení v Českém ráji Turnov. Něco vám do výuky lukostřelby v Karlových Varech vlezlo?

You’re Temporarily Blocked

Nevadí, rezervovaný termín lze zrušit u instruktora. Za zrušení termínu ze strany účastníka je považována i změna v čase zahájení téhož dne o více jak 30 minut. Smluvní strany si vzájemně ujednaly že vyvinou maximální úsilí pro domluvení oboustranně vhodného termínu konání. Na jednotlivé opozdilce se zahájením nečekáme. Dos­tavíte-li se na místo srazu později, má instruktor právo zkrátit délku kurzu o vaše zpoždění. Za deště střílíme z mobilního altánku pod střechou.

zážitková seznamka Karlovy Vary

V případě náhlé bouřky či silného deště se kurz přeruší, jakmile nastanou vhodné podmínky, bude kurz pokračovat. Vysoká teplota, chladno, déšť či mlha nejsou důvody pro zrušení účasti, za těchto podmínek se kurz koná.

V případě pochybností o meteorologické situaci si prosím raději u trenéra telefonicky ověřte, zda se zážitek bude konat. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit čas zahájení nebo místo konání. O změnách pořadatel informuje emailem 48 hodin předem , nebo SMS či telefonem den předem. Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit termín z důvodu obsazenosti místa konání zážitku, nemoci, poruchy vozidla, vládních omezení nebo vyšší moci, přičemž zrušení termínu není důvodem pro navrácení ceny zážitku zákazníkovi.

Byl-li termín zrušen ze strany pořadatele, má zákazník právo službu odebrat v termínu náhradním, jež bude v souladu s platností poukazu. Nelze-li ze strany pořadatele dodat službu v daném roce, dostane zákazník možnost službu odebrat v roce budoucím. Finanční plnění se nevrací takovému zákazníkovi, který nebyl ochotný se domluvit na oboustranně vhodném termínu nebo odmítl službu odebrat v termínu náhradním či budoucím roce.

Dodavatel neodbavuje prošlé poukazy. Expirované poukazy lze oživit prodloužením platnosti. Prodloužení je zpoplatněné dle platného ceníku služeb. Dojde-li ke ztrátě šípu, poškození majetku pořadatele nebo jiné škodě způsobené účastníkem, je účastník povinen tyto škody uhradit, nehledě na to, komu je způsobil. Zážitky je nejlepší objednávat ze zabezpečené zákaznické sekce. Přihlásit se můžete tlačítkem níže.

Nabízíme členství. Členové využívají mnoho výhod, mohou hradit kreditem a je jim zobrazována historie objednaných zážitků.

Pohodář, básník nebo popleta? 12 typů lidí na předvánočních seznamkách -

Registrujte se k členství a vytvořte si zákaznický účet. Máte-li zájem o jednorázový nákup, pak pokračujte bez přihlášení.

Zážitky Hledáme nové dodavatele Rezervace termínu Poukaz na míru. Home Zážitkový kurz lukostřelby Karlovy Vary. Lukostřelba v Karlových Varech. Nauč se u nás tuto královskou disciplínu. Charakter kurzu: zážitkový sportovní kurz lukostřelby pro jednotlivce, dvojice nebo skupiny časová náročnost: minut maximální počet účastníků na kurzu: 8 střílíme celoročně od dubna do listopadu venku za deště střílíme z krytého stanoviště stan 5×5 m vhodné pro dospělé nebo děti od 8 let součástí je praktická ukázka, nácvik a zpětná vazba od instruktora k Vašemu střílení Veřejné kurzy lukostřelby pořádáme také v: Turnov , Liberec , Mladá Boleslav , Jičín , Praha , Hradec Králové , Děčín , Tábor , České Budějovice , Plzeň , Brno , Olomouc, Ostrava Připadá ti tento kurz drahý?

Pronájem bude rovným dílem rozpočítán mezi všechny účastníky. Karlovy Vary. Karlovarský kraj. Typ zážitku. Kategorie zážitku. Co tě táhne. Střelba, lukostřelba.

Zážitkový kurz lukostřelby Karlovy Vary -

Vhodné pro. Jaro, Léto, Podzim. Doba trvání:. Platnost poukazu. Kód zážitku. Privátní termín pro 1 až 5 osob včetně víkendů Kč Příplatek pro jednotlivce či skupinu Konání pátek až neděle, svátky Kč Pro účast na hromadném kurzu hradí každá osoba Barevné osvědčení o absolvování kurzu Kč Vhodné k vytištění a zarámování.

Certifikát o velikosti A4 obsahuje vaše jméno, PDF zasíláme na mail Foto dokumentace Kč Fotky pořízené během zážitku zašleme na Whatsapp, Telegram nebo nahrajeme na Úschovnu a vy obdržíte odkaz pro download. Samuel Veselý, IČ Přihlásit Registrovat Pokračovat. Zobrazujeme výsledky 1—14 z celkem 42 nalezených.

Seznamovací agentury Karlovy Vary Společenské služby Vyhledávání. Odstranit z hledání lokalitu okres Karlovy Vary, Karlovarský kraj. Provozovna Foto provozovny Nyní otevřeno Nabídky a události Upřesnit výsledky filtry. Poptat více firem. PremiseList Přidat firmu do hromadné poptávky. Spolehlivá česká online seznamka pro uživatele na úrovni, kteří hledají vztah. Pouze ručně ověřené profily. Moderní a jednoduché uživatelské prostředí v českém jazyce.

Telefonická a emailová podpora dní v roce. Vysoká úspěšnost při seznámení. Registrace zdarma.

Seznamovací agentury Karlovy Vary •

Přidat firmu do hromadné poptávky. Poskytování služeb seznamovací agentury. Zprostředkuji seznámení s muži ze Švýcarska, Rakouska, Německa.

Nabízím diskrétnost, zkušenost, spolehlivost a individuální přístup. Další informace jsou na webových stránkách. Jsme speciální seznamovací agentura a zabýváme se tzv. Speed Datingem - rychlým seznámením. Umožňuje našim klientům rychlé a pohodlné seznámení. Pořádáme kurzy a workshopy osobního rozvoje na témata mezilidských vztahů, sexuality, štěstí v partnerství, intimní lásky a vášně v manželství.

Poskytujeme pomoc při nalezení a žití šťastného partnerství. Mnoha párům jsme pomohli zachránit vztahy i manželství v rámci individuálních konzultací. Seznamka nabízí ideální online prostor pro nalezení spřízněné duše i v tomto pokročilém věku.

Nejlepší seznamka pro starší je tu pro tebe! Říhovo náměstí 42, Budyně nad Ohří. Nabízíme služby seznamovací a poradenské agentury, seznámení v každém věkovém rozhraní. Poskytujeme osobní poradenství. Pořádáme seznamovací akce tipu gril party, výlety a podobně. Pokud hledáte spřízněnou duši, můžete přijít každou sobotu na naši pravidelnou akci pro nezadané ženy do 45 let a muže do 50 let - seznamovací výlety.

Výlety jsou rychlé rande - speed dating pro všechny singles muže a ženy, kteří buď aktivně hledají partnera nebo jen aktuálně nechtějí chodit sami. Provozujeme agenturu, která pomáhá se lidem seznámit. Zařizujeme aktivně prožívané víkendy, kde je možné poznat nového partnera nebo přátele při aktivitách a v situacích, kde se ukáží takoví, jací opravdu jsou.

Zájezdy jsou zaměřené na adrenalin, relax nebo romantiku.

zážitková seznamka Karlovy Vary

Dále nabízíme poradenství. Seznamovací agentura pro náročné s unikátní matematicko-statistickou metodou vyhledávání ideálního partnera. Individuální přístup, garance anonymity i vrácení peněz. Jsme revolucí v oblasti seznamování.

Chybové hlášení

Seznamkou, která kromě galerie členů, seznamovacích aktivit nabízí možnosti, jak se na nový vztah připravit, osobní koučink, styling. Vše za asistence osobního konzultanta. Nabídka služeb seznamovací agentury. Pořádáme seznamovací večery. Poskytujeme dárkové poukazy. Organizujeme seznamovací večery a sportovní akce pro nezadané. Dále také pořádáme seznamovací procházky. Provozujeme seznamovací agenturu, která je zaměřena na vážné seznámení českých a slovenských žen s anglicky hovořícími muži.

0 / 5