Apolena, 41

Číslo profilu 4478416
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Apolena
Země Czech Republic
Město Krnov
Orientace Heterosexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Rak
Výška 153 cm
Váha 74 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Thailand Kapverdské ostrovy Lotyšsko Spojené arabské emiráty Indonésie Mauricius Griekenland

Chybové hlášení

Tuto zprávu poskytl uživatel Apolena Krnov 06/6/2023 12:31:06

Krupka - oficiální stránky , Web: www. Informační centrum Krupka - Mariánské náměstí , 42 Krupka, tel. Hrad Krupka - byl postaven před rokem jako strážní pevnost na ochranu cínových dolů, hornického městečka a obchodní stezky do Saska. Zřícenina hradu je volně přístupná.

Každoročně je zde v červenci a srpnu od úterý do neděle od Muzeum Krupka - nachází se přímo v centru Městské památkové zóny v původně renesančním městském domě. Stálé expozice se věnují těžbě cínu, přírodě a historii zdejšího regionu. Zajímavý je i oddíl paleontologie, mineralogie a výstava funkční historické hasičské techniky. Atrakcí je výstava modelů hub rostoucích v českých lesích , Web: www.

Lanovka na Komáří vížku - dvousedačková lanovka s celoročním provozem vás dopraví z centra města Krupky na vrchol Komáří vížky.

Za jasného počasí a dobré viditelnosti lze z terasy dohlédnout až na vrcholky Krkonoš a jako na dlani spatříte České středohoří. V letním období jsou zde ideální podmínky pro turistiku, vyjížďky na koních, cykloturistiku a paragliding. V zimě je pro návštěvníky k dispozici lyžařský areál, sjezdovky se třemi vleky, upravené běžecké tratě , Web: www.

Ski areál Komáří vížka - nachází se pod stejnomenným vrcholem v Krušných horách. Nabízí 3 vleky a 3 sjezdovky, dětský svah. Sjezdové tratě jsou označeny modrým, červeným a černým stupněm obtížnosti , Web: www. Štola Starý Martin - je jedním z nejvýznamnějších starých důlních děl krupského revíru. Při prohlídce uvidíte ukázky ražení historických dlouhých důlních děl, ukázky rozdílů ve vyztužování prostor v minulosti i současnosti, na vybraných stanovištích způsoby dobývání cínové rudy, které dokumentují rozvoj technologie těžby, sbírku historických předmětů a znaků hornických měst v ČR, výstavu minerálů a hornin a venkovní expozici důlní techniky.

Atrakcí je tzv. Pramen štěstí a krápníková výzdoba , Web: www. Koupaliště Krupka - nachází se cca m od náměstí. Oplocený areál se vzrostlými stromy a zatravněnými plochami, bazén 50 m a dětské brouzdaliště.

Zahrát si zde můžete i plážový volejbal , Web: www. Areál městského stadionu - najdete zde fotbalové hřiště, atletický ovál, víceúčelové hřiště na basketbal, volejbal, tenis, nohejbal, víceúčelovou sportovní halu, hokejbalové hřiště s umělým osvětlením, pinčesárnu a skatepark.

V areálu se nachází také krytý bazén , Web: www. Spolu ke hvězdám - Online hra pro partnery, skvělé jako dárek z lásky. Web: www. Všechny servery. České hory » Krušné hory » Krupka. Přehled Menu Home. Nahrát foto. Město Krupka leží v úzkém klikatém údolí krušnohorských svahů.

Krupka je označována jako naše nejstarší hornické město, v jehož okolí se těžil cín.

m seznamka Krupka

Bohatství města a jeho měšťanů plynulo z těžby cínu a dokládala ho výstavba několika kostelů a hradu. Městská památková zóna je tvořena Husitskou ulicí , která bývala ve středověku centrem městského života. Střední části ulice dominuje městský kostel Nanebevzetí Panny Marie s barokní farou.

Prodej, stavební parcela, m?, Krupka, ul. Libušín - bazar -

Nad ním se nachází budova staré krupské radnice s věžními hodinami, dnes v soukromém vlastnictví. Naproti je v původně renesančním měšťanském domě umístěné muzeum, které se věnuje těžbě cínu, přírodě a historii zdejšího regionu.

m seznamka Krupka

Siluetu památkové zóny dotvářejí mohutné hradby hradu Krupka. V centru města Bohusudově stojí vznosná stavba se dvěmi hranolovými věžemi - barokní bazilika Panny Marie Sedmibolestné , která je viditelná z dalekého okolí.

Je obklopena ambienty se sedmi kaplemi, symbolizujícími sedm bolení Panny Marie. Nedílnou součástí poutního kostela je i komplex bývalého jezuitského kláštera s biskupským gymnáziem. Vysoko nad městem se táhnou horské hřebeny s vrcholem Komáří vížka m. Z vrcholu se otevírá překrásný pohled do údolí na podkrušnohorská města a malebné vrchy Českého středohoří. Okolí Komáří vížky nabízí mnoho značených turistických tras i cyklostezek, ideální podmínky pro paraglidingové a rogalové létání.

V zimním období je v provozu lyžařský areál a udržované běžecké tratě.

Uživatel FB-Eva M Styl, žena, 64,9 let, Přerov - seznamka

Přes vrchol Komáří vížka prochází Příhraniční hornická naučná stezka , která začíná u muzea v Krupce a směřuje až k hraničnímu přechodu Cínovec. Krupka je výchozím bodem celé řady turistických a cyklistických tras. Severním směrem od města můžete po žluté turistické trase směřovat na zříceninu hradu Krupka , odkud se nabízí krásný výhled na město. Pokud budete pokračovat dále, dojdete ke štole Starý Martin , která je přístupná veřejnosti.

Severovýchodním směrem z města dojdete ke zřícenině hradu Kyšperk , která je chráněna jako kulturní památka. Při sportovním vyžití můžete ve městě využít areál městského stadionu , kde najdete fotbalové hřiště, atletický ovál, víceúčelové hřiště na basketbal, volejbal, tenis, nohejbal, víceúčelovou sportovní halu, hokejbalové hřiště s umělým osvětlením, pinčesárnu a skatepark.

Koupaliště Teplice

V areálu se nachází také krytý bazén. V letních měsících najdete na jižním okraji města nevelkou vodní nádrž Kateřina, sloužící jako přírodní koupaliště. GPS: Fotografie uživatelů. Komáří Vížka. Okolo Krupky. Bazilika Panny Marie Bolestné Bohosudov. Nemovitosti, reality Pozemky Prodej, stavební parcela, m? Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální. Velké zobrazení 1 fotografie. Prodej, stavební parcela, m? Podobné inzeráty. Zobrazit více podobných inzerátů. Libušín Krupka. Petra Martincová.

Popis Nabízíme ke koupi soubor tři pozemků v osobním vlastnictví, navazující na sebe o celkové rozloze m2, pozemky se nachází v klidné, okrajové části obce s výhledem na okolní krajinu. Největší pozemek dle územního plánu je určen pro výstavbu rodinného domu, sousedící pozemek je zalesněn a poslední pozemek je veden jako trvalý travní porost.

Pozemky jsou situovány z větší části do svahu. Příjezd k pozemkům je zajištěn obecní komunikací s živičným povrchem, až posledních 15 m je nezpevněná cesta.

Autobazar, osobnĂ­ auta -

V blízkosti pozemku je vodovod, plynovod a možnost napojení elektřiny. Odpady musí být řešeny jímkou. V případě zájmu o prohlídku a více informací kontaktujte makléře. Zajistíme případné financování naším hypotečním centrem. Parametry Povaha inzerátu.

Register pre pole Téma - Městská knihovna Krupka - katalóg Clavius

Druh pozemku. Plocha pozemku m². Libušín Zavřít. Odeslat zprávu. Nahlásit inzerát Zavřít. Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!

0 / 5