Leontina, 46

Číslo profilu 4777235
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 03/22/2023
Jméno Leontina
Země Czech Republic
Město Brno
Orientace Bisexuální
Věk 46
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 180 cm
Váha 51 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Modrý
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Jamajka Kapverdy Česká republika Belgie Indonésie Finsko

Nálezu - vše o tématu |

Tuto zprávu poskytl uživatel Leontina Brno 03/23/2023 07:08:03

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky. Děkujeme za pochopení. Ano, každý zná mravkolva jen z Ferdy Mravence. Myslel jsem si vždy, že si to Sekora vymyslel, ale letos už asi potřetí jsem narazil na fotku jeho díry, takže asi bude ten "dobrej kámoš" Ferdy pravdivej. Zana Někdo v tý jamce dole určitě byl! Crossette Zano, hezká procházka a samozřejmě i fotky. MMCH používá se I v češtině výraz "serendipity" tedy něco objeveného náhodou a neplánovaně?

rande naslepo wikipedia Neratovice

Protože vy jste se prošly někde neplánovaně a přesto jste si to užily. Mravkolev - také jsem znala jen z FM. Tady jsou běžné také podobné věžičky, nebo jen ďulíčky, jako máš na fotce. Objeví se rychle, během jednoho dne, nebo i přes noc.

V trávě, nebo v prasklině betonu a klidně i několik za sebou. Ale to jsou všechno maličtí mravenečci, někdy je sleduji, jak zrníčko po zrníčku vytlačují písek nahoru. Teď jsi mi ale dala "brouka do hlavy", že ty někdy sesýpající se hromádky začnu blíže a pozorněji sledovat, jestli v nich náhodou nečíhá mravkolev a ti "vytlačující mravenčci" není zběsile prchající kořišt pro žrouta.

Hmm, nedalo mi to, psaní jsem přerušila a koukla na net. Budu zkoumat víc reagovat nahlásit příspěvek T. Maričko, výraz serendipity znám, ale asi jen z četby, nemyslím, že by se to v hovoru používalo.

I když My byly na mravkolva zvědavé, ale v dírce dole v jamce se vždycky jen mihlo cosi, co asi byla hlava - ale příliš krátce a nezřetelně. Teď jsem si ho našla na české wikipedii. Není to úplně přátelsky vypadající živočich. Teda ona je to vlastně larva, dospělec vypadá jako vážka.

Schválně se podívej. Stejně je ta příroda úžasná a pan Sekora taky. Zano, já našla tohle, fotka z wiki, ale i povídání a skvělé video od BBC jen anglicky. Možná jsi četla to same. Aha, tak řekla bych, že čeština "serendipity" v hovorové řeči nepoužívá. Mimochodem máš, Maričko, představu, jak to slovo vzniklo? A díky za odkaz, ráda se podívám.

A už tu zase prší a bouří. Ale zatím tak nějak normálně.

Kostel Nejsvětější Trojice (Klášterec nad Ohří)

Mrázová Léta jsem jezdila z "Masaryčky" domů z práce a proto vím, že vlak vzadu je od nástupiště ten úplně vepředu reagovat nahlásit příspěvek T. A táák , to je úžasná myšlenka, že by proti špiónům. Díky za vysvětlení, tohle by mne nenapadlo. Fakt teda je, že z hlediska odjezdu to JE vzadu, ale No, poučila jsem se.

Janaba Polabská rovina může být na denní tůru příjemné místo. Nic dramatického kolem, krajina laskavá, řeka si plyne, jen jít. Výhodou je žádné funění do kopců. Představuji si to jako lážo plážo výlet. Jo, máš docela pravdu, zvlášť v horku to není špatná volba. Já teda miluju hory, ale ve vedru není rovina špatná. Iva Ten zakopanej pes byl asi v chápání, co je vpředu a co je vzadu.

Pro mě je vpředu, to co je ke mně blíž, MLP tvrdí, že vepředu je to co je od něj dál reagovat nahlásit příspěvek T. Viz komentář výše. Teda nenapadlo by mne to. Hanča A to byl pěkný výlet, na ten hned tak nezapomenete! Ještě že jste nenasedly do mezinárodního expresu, který by zastavil až bůhví kde! Ne, ale vážně to byla nakonec moc hezká cesta, hezky po rovince, s výhledem na Labe.

Na Trutnov a Turnov, pokud jde o jejich polohu, mám vlastní mnemotechnickou pomůcku - poněvadž má Trutnov víc písmen, nachází se "logicky" poblíž vyšších hor, Krkonoš. K Turnovu jedeme příští týden, s nejstarší a nejmladším. Doufám, že ta oblast Hrubá Skála, Valdštejn, Sedmihorky nebude přecpaná turisty. Nemusela by - ubytování jsme téměř na poslední chvíli získali hned na první pokus. Někam se mi podělo, co jsem napsala. Hančo, hezkou dovolenou přeju , snad těch lidí nebude moc.

Jinak mnemotechnické pomůcky průběžně vymýšlím a zase zapomínám Alimo Krásný, byť neplánovaný výlet se vám povedl U nás byla včera večer taková bouřka, že nic takového nepamatuju. Fakt jsem měla strach, přes ulici se nakláněly lípy, a že to jsou nějaké stromy, tak, že jsem se bála, že rupnou.

Liják šel vodorovně, bylo normálně šedivo. Vidíme k hřbitovu, je tam mini parčík s velikánskými jedlemi, ty byly taky do oblouku a nešla bych tam ani náhodou, abych nedostala klackem v lepším případě.

Blesk stíhal blesk a hřmělo vlastně pořád. Někam prásklo a odnesla to část zásuvek , podle MLP vypadla jedna fáze a to v celé ulici na naší straně. Ráno to energetici nahodili. To bylo snad poprvé v životě, co jsem se v bouřce bála. Pes spokojeně spal a kočka před bouřkou přilítla domů a chrupala taky.

U nás byla čina náramná, vítr, liják mám dojem, že i nějaká drobná krupka se v tom našla , ale bouřky chodily okolo, slyšeli jsme ji dlouho do noci, ale u nás nikdy doopravdy nebyla. Já tu druhou v noci zaspala taky, sice blbě usínám, ale když už usnu, hned tak něco mě nevzbudí. Máš odolné zvířectvo. Zemanová U nás byla velká čina v neděli, taky jsme byli dlouho bez proudu.

Michaela Kuklová

A to se mi líbí, že jste se nevrátily k původnímu plánu, ale udělaly si téměř rande naslepo. Samozřejmě ve vší počestnosti, neb se jednalo o rande s krajinou. Občas se sice z takových akcí vyloupne parádní průšvih, ale mnohem častěji to bývá moc fajn, protože takový výlet skýtá mnohá překvapení. Mě ještě dnes čeká výlet k zubaři do Prahy a v pátek opět lékařská Praha a od soboty dětičky, tak to mám nalajnované docela přesně.

Ach, výlet k zubaři není úplně atraktivní destinace, no ale zase pak ty zoubky jako perličky, že. Držím palce, ať tě zubodravec netrápí! Hezky sis červenec naplánovala, tak ať se daří! Jenny Všechny cesty vedou do Říma a tak když Tě nic nehoní jiného, než nástup do vlaku,či autobusu,je to v pohodě, vlastně i ty dopravní prostředky jedou většinou každý den. Bezva výlet! Tam jsem taky nikdy nebyla, takže jsem si s Vámi užila. Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

Děkujeme za pochopení. Ano, každý zná mravkolva jen z Ferdy Mravence. Myslel jsem si vždy, že si to Sekora vymyslel, ale letos už asi potřetí jsem narazil na fotku jeho díry, takže asi bude ten "dobrej kámoš" Ferdy pravdivej.

Zana Někdo v tý jamce dole určitě byl! Crossette Zano, hezká procházka a samozřejmě i fotky. MMCH používá se I v češtině výraz "serendipity" tedy něco objeveného náhodou a neplánovaně?

Protože vy jste se prošly někde neplánovaně a přesto jste si to užily. Mravkolev - také jsem znala jen z FM. Tady jsou běžné také podobné věžičky, nebo jen ďulíčky, jako máš na fotce. Objeví se rychle, během jednoho dne, nebo i přes noc. V trávě, nebo v prasklině betonu a klidně i několik za sebou.

Ale to jsou všechno maličtí mravenečci, někdy je sleduji, jak zrníčko po zrníčku vytlačují písek nahoru. Teď jsi mi ale dala "brouka do hlavy", že ty někdy sesýpající se hromádky začnu blíže a pozorněji sledovat, jestli v nich náhodou nečíhá mravkolev a ti "vytlačující mravenčci" není zběsile prchající kořišt pro žrouta. Hmm, nedalo mi to, psaní jsem přerušila a koukla na net.

Seznamka sauna |

Budu zkoumat víc reagovat nahlásit příspěvek T. Maričko, výraz serendipity znám, ale asi jen z četby, nemyslím, že by se to v hovoru používalo. I když My byly na mravkolva zvědavé, ale v dírce dole v jamce se vždycky jen mihlo cosi, co asi byla hlava - ale příliš krátce a nezřetelně.

Teď jsem si ho našla na české wikipedii. Není to úplně přátelsky vypadající živočich. Teda ona je to vlastně larva, dospělec vypadá jako vážka.

Schválně se podívej. Stejně je ta příroda úžasná a pan Sekora taky. Zano, já našla tohle, fotka z wiki, ale i povídání a skvělé video od BBC jen anglicky. Možná jsi četla to same. Aha, tak řekla bych, že čeština "serendipity" v hovorové řeči nepoužívá. Mimochodem máš, Maričko, představu, jak to slovo vzniklo? A díky za odkaz, ráda se podívám. A už tu zase prší a bouří. Ale zatím tak nějak normálně. Mrázová Léta jsem jezdila z "Masaryčky" domů z práce a proto vím, že vlak vzadu je od nástupiště ten úplně vepředu reagovat nahlásit příspěvek T.

A táák , to je úžasná myšlenka, že by proti špiónům. Díky za vysvětlení, tohle by mne nenapadlo. Fakt teda je, že z hlediska odjezdu to JE vzadu, ale No, poučila jsem se. Janaba Polabská rovina může být na denní tůru příjemné místo.

rande naslepo wikipedia Neratovice

Nic dramatického kolem, krajina laskavá, řeka si plyne, jen jít. Výhodou je žádné funění do kopců. Představuji si to jako lážo plážo výlet. Jo, máš docela pravdu, zvlášť v horku to není špatná volba.

Já teda miluju hory, ale ve vedru není rovina špatná. Iva Ten zakopanej pes byl asi v chápání, co je vpředu a co je vzadu. Pro mě je vpředu, to co je ke mně blíž, MLP tvrdí, že vepředu je to co je od něj dál reagovat nahlásit příspěvek T. Viz komentář výše. Teda nenapadlo by mne to. Hanča A to byl pěkný výlet, na ten hned tak nezapomenete!

Ještě že jste nenasedly do mezinárodního expresu, který by zastavil až bůhví kde! Ne, ale vážně to byla nakonec moc hezká cesta, hezky po rovince, s výhledem na Labe. Na Trutnov a Turnov, pokud jde o jejich polohu, mám vlastní mnemotechnickou pomůcku - poněvadž má Trutnov víc písmen, nachází se "logicky" poblíž vyšších hor, Krkonoš. K Turnovu jedeme příští týden, s nejstarší a nejmladším. Doufám, že ta oblast Hrubá Skála, Valdštejn, Sedmihorky nebude přecpaná turisty. Nemusela by - ubytování jsme téměř na poslední chvíli získali hned na první pokus.

Někam se mi podělo, co jsem napsala. Hančo, hezkou dovolenou přeju , snad těch lidí nebude moc. Jinak mnemotechnické pomůcky průběžně vymýšlím a zase zapomínám Alimo Krásný, byť neplánovaný výlet se vám povedl U nás byla včera večer taková bouřka, že nic takového nepamatuju.

Fakt jsem měla strach, přes ulici se nakláněly lípy, a že to jsou nějaké stromy, tak, že jsem se bála, že rupnou. Liják šel vodorovně, bylo normálně šedivo. Vidíme k hřbitovu, je tam mini parčík s velikánskými jedlemi, ty byly taky do oblouku a nešla bych tam ani náhodou, abych nedostala klackem v lepším případě. Blesk stíhal blesk a hřmělo vlastně pořád.

Někam prásklo a odnesla to část zásuvek , podle MLP vypadla jedna fáze a to v celé ulici na naší straně. Ráno to energetici nahodili. To bylo snad poprvé v životě, co jsem se v bouřce bála. Pes spokojeně spal a kočka před bouřkou přilítla domů a chrupala taky. U nás byla čina náramná, vítr, liják mám dojem, že i nějaká drobná krupka se v tom našla , ale bouřky chodily okolo, slyšeli jsme ji dlouho do noci, ale u nás nikdy doopravdy nebyla.

Já tu druhou v noci zaspala taky, sice blbě usínám, ale když už usnu, hned tak něco mě nevzbudí.

Diskuse: ZANINY CESTY: Na čtvrtém nástupišti vzadu - Neviditelný pes

Máš odolné zvířectvo. Zemanová U nás byla velká čina v neděli, taky jsme byli dlouho bez proudu. A to se mi líbí, že jste se nevrátily k původnímu plánu, ale udělaly si téměř rande naslepo. Samozřejmě ve vší počestnosti, neb se jednalo o rande s krajinou. Občas se sice z takových akcí vyloupne parádní průšvih, ale mnohem častěji to bývá moc fajn, protože takový výlet skýtá mnohá překvapení. Mě ještě dnes čeká výlet k zubaři do Prahy a v pátek opět lékařská Praha a od soboty dětičky, tak to mám nalajnované docela přesně.

Ach, výlet k zubaři není úplně atraktivní destinace, no ale zase pak ty zoubky jako perličky, že.

Restaurace pohlreich - vše o tématu |

Držím palce, ať tě zubodravec netrápí! Hezky sis červenec naplánovala, tak ať se daří! Jenny Všechny cesty vedou do Říma a tak když Tě nic nehoní jiného, než nástup do vlaku,či autobusu,je to v pohodě, vlastně i ty dopravní prostředky jedou většinou každý den.

0 / 5