Věroslava, 38

Číslo profilu 4812827
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 03/20/2023
Jméno Věroslava
Země Czech Republic
Město Říčany
Orientace Lesbičky
Věk 38
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 189 cm
Váha 59 kg
Barva vlasů Hnědý
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Dominikánská republika Venezuela Estonsko Senegal Spojené státy Rakousko Kuba Slovinsko

Kino Lucerna – program a vstupenky online

Tuto zprávu poskytl uživatel Věroslava Říčany 03/21/2023 07:56:03

Patří mezi nejtalentovanější filmaře mladé generace. Inspiruje ho realita a kauzy, které vzbuzují dilema etického rázu, a snad i díky tomu vzbudil jím režírovaný seriál Pět let velký ohlas.

Mluvili spolu ale také třeba o spolupráci s pedagogem a režisérem Bohdanem Slámou. Když se Damiána Vondráška zeptáte, zda si pamatuje, kdy se rozhodl pro filmovou práci, odpoví vám, že ne.

Film byl prý v jeho životě vždycky a s kamerou experimentoval už během studií multimédií a informatiky na VŠE. Letos jedenatřicetiletého Damiána Vondráška považuje filmový producent Michal Reitler za jednoho z nejtalentovanějších tvůrců mladé generace, a i proto mu nabídl spolupráci na přípravě série Pět let podle scénáře Sáry Zeithammerové. Seriál z různých úhlů pohledu nasvěcuje problematiku sexuálního zneužití dívky po maturitním večírku. Každá ze zúčastněných stran si situaci v onen večer pamatuje jinak, s různými přístupy se tasí i nejbližší okolí hlavních protagonistů.

Napínavá podívaná tak může při zpětném pohledu působit trochu jako jakási mapa způsobů, jak ne přistupovat k traumatickému zážitku. Mým hlavním úkolem bylo empatizovat s oběma stranami konfliktu. Diskuse o ději vznikaly dokonce už ve štábu během natáčení. Zmíněný producent Reitler v rozhovoru pro časopis Respekt prohlásil, že je důležité, aby se k látce mapující osudy dvacátníků autorsky postavila stejně mladá generace tvůrců.

Vondrášek však generační dělení z principu odmítá. I spousta starších filmařů totiž ukazuje, že je schopna dělat mladé dílo. Nechci to generalizovat, ale myslím si, že jen o věku to není. Mluví z něj osobní zkušenost: na rozhovor dorazil z obhlídek exteriérů, coby druhý režisér totiž pomáhá při natáčení nového filmu Sucho svého pedagoga Bohdana Slámy.

Etiketa je víc než zákon. Od smrkání do ubrusu k byznysovým manýrům |

O této možnosti mluví jako o velké profesní i životní škole, Slámu pak vnímá jako pedagoga, který mu na FAMU pomohl najít vlastní vyjadřovací cestu. Damián Vondrášek ve Vizitce ale mluvil i o dalších svých autorských počinech: o chystaném filmu Rituály, který zkoumá, kdy se dětská hra mění v manipulaci, o Otcovrahovi, v němž se snaží přijít na to, zda je vražda v určité situaci ospravedlnitelná, anebo o starších snímcích Hranice a Vězení. Všechny filmy mají společný základ v realitě, pro Vondráška je důležitá i emocionální síla námětu a také tematická vícelomnost.

Jak ve Vizitce řekl, po filmařské stránce ho dlouhodobě zajímá přezkoumávání hranic etiky. Teď už to není revoluce, ale spíš evoluce. Každý portrét je především autoportrét, ve kterém autor ukazuje, co je důležité pro něj.

Když jsem točil Sílu, i já jsem procházel hlubokou partnerskou a osobní krizí. Tónem, ironií a celkovým pohledem na náš konzumní život nebyla Česká soda prozatím ničím překonaná, míní producent, filmař a zakladatel společnosti Febio Fero Fenič. Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina.

Čte Oldřich Kaiser. Internetová série Pět let foto: Česká televize. Facebook Twitter LinkedIn.

Kdo pašuje do Česka uprchlíky? Mladí muži bez práce, doklady se snaží schovat - Seznam Zprávy

Všechny díly pořadu na mujRozhlas. Prožít to nelze, ale zkoumat ano. Jsme jako nehrající kapitáni, naším úkolem je podpořit studenty v hledání cesty, říká filmař Mareček Každý portrét je především autoportrét, ve kterém autor ukazuje, co je důležité pro něj.

Rodiče mi dali samostatnost, v kině nikdy nebyli. Svět filmu jsem objevil díky faráři, říká Fenič Tónem, ironií a celkovým pohledem na náš konzumní život nebyla Česká soda prozatím ničím překonaná, míní producent, filmař a zakladatel společnosti Febio Fero Fenič. Jak nás naladíte na DABu.

hledáte mladou dívku Hranice

Zničená krajina je zrcadlem člověka. Zajímá mě, čeho všeho je schopen, říká fotograf Ibrahimovič. Jaké to je, narodit se s mocí Anežky České? O jejím příběhu moc nevíme, říká spisovatelka Dobiášová. Na jevišti mě to nabíjí jako v zásuvce, říká sopranistka Jana Sibera.

Pak mi došla témata, říká fotograf Petr Zatloukal. Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát. Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu. Bude zle, Kan. Když výstřední torontský tanečník požádá detektiva Murdocha o pomoc, ocitá se v situaci, kterou rozhodně neočekával.

Hudebně zábavný pořad Jukebox Honzy Dědka, který prověří znalosti na poli populární hudby jak soutěžících ve studiu, tak i diváků u obrazovek. Jste si jisti, že podle krátké ukázky poznáte písničku?

Jak si naši hvězdní hosté Dana Morávková, Honza Žampa a Milan Peroutka poradí s hudebním proudem disco, který se představí od kořenů až po současné pojetí? Evoluce inteligence, USA Komedie USA George Simmons je prototypem úspěšného muže, který má vše, po čem touží.

Jako klubový komik sklízí nemalé ovace obecenstva a jeho vystoupení nabývají na obrovské popularitě. Pravidelné zpravodajství s nejčerstvějšími událostmi ze světa domácího i zahraničního sportu. Informace a reportáže o nejžhavějších sportovních podnicích doma i ve světě.

Přidat do Kalendáře. Krimifilm ČR Malíř Horác a kapitán Vašátko v detektivním filmu podle knižního bestselleru H. Jejich přátelství bude vystaveno té nejtěžší zkoušce. Scénář J. Kamera D. Události týdne s Norou Fridrichovou. Každý týden vás Nora Fridrichová humorně i vážně provede politickými událostmi uplynulého týdne s těžištěm na domácí politickou scénu. Opakování Pravidelné zpravodajství s tlumočením do znakového jazyka vás seznámí s nejčerstvějšími událostmi posledních okamžiků.

Aktuality z domácí politické scény, kulturní novinky a případně i přímé zpravodajství. Western USA Jsou rozdílní jako čtyři živly, ale spojil je boj proti stejnému nepříteli. Akční krimidrama USA Ve válce s čínskou mafií není dobré zůstat sám. Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji živě Přidat do Kalendáře. Talk show Setkání Miroslava Horníčka s hostem Pavlem Bobkem. Scénář M. Horníček, V. Svitáček a A. Kamera J.

Střihový pořad plný písniček a vyprávění o zpěvaččiných začátcích. Kamera K. Královny pódií vzdají hold nesmrtelnému stylu hudby v jedinečném koncertu z Karlových Varů. Moderují: M. Bočanová, S. Nálepková a L. Dále účinkují: H. Vondráčková, E. Pilarová, L. Machálková, J. Zelenková, I. Csáková, Dasha, taneční skupina Wings a další. Dokument N. Jisticí lano, které nás spojuje s ostatními.

Německý dokument z cyklu Touha po vědění dokument Přidat do Kalendáře. Přímý přenos utkání základní skupiny na světovém šampionátu ve fotbalu v Kataru min živě sport Přidat do Kalendáře.

Při příležitosti MS ve fotbale v Kataru vznikla pro ČT Sport speciální sportovní série vědomostní soutěže AZ-kvíz tentokrát s Fortunou, v níž jsou všechny otázky zaměřeny na fotbal.

hledáte mladou dívku Hranice

Soutěžícími jsou studenti Masarykovy univerzity, tváře ČT a osobnosti ze světa sportu i umění. Moderátorem soutěže je Aleš Zbořil 24 min premiéra sport Přidat do Kalendáře. Souhrn hracího dne světového šampionátu ve fotbalu z Kataru 15 min premiéra sport Přidat do Kalendáře. Analýzy a statistiky světového šampionátu ve fotbalu v Kataru 5 min sport Přidat do Kalendáře. Komedie ČR Láska kvete v každém věku. Důkazem toho je i Josef, který se těší, že si na stará kolena konečně splní sen a stane se klaunem.

Hranice hledají Dívku roku. Slečny neváhejte - Hranický deník

Když potká ráznou Marušku, cítí, že se hledali celý život. Problémy v lásce řeší i jeho dcera a vnuk, který se zamiluje do spolužačky ve školce. Na silnici došlo k bouračce, při níž byl řidič nákladního vozu těžce zraněn.

Major Kalaš vyšetřuje, zda šlo opravdu jen o nehodu a zda s tím nemá souvislost vražda mladé ženy.

Knihkupectví Luxor – Největší výběr knih v ČR

Baskeťák Bart. Animovaný seriál USA Jak se Bart stal hlavní součástí největšího skandálu ve springfieldském sportu…? Thorin Pavéza a jeho trpasličí druhové se domáhají bohatství svých předků. To se nelíbí draku Šmakovi, který chce v rámci odplaty vypálit Jezerní město. Mezitím Sauron vyšle své oddíly Orků k Osamělé hoře.

Horor USA Zemi napadla podivná stvoření s extrémně vyvinutým sluchem. Přežije jen ten, kdo nevydá ani hlásku.

Josef Svatopluk Machar: Černovid. Tragické i komické reflexe světa a společnosti | Vltava

Rodině Abbottových se to zatím daří, protože kvůli neslyšící dceři ovládají znakovou řeč. Bude to ale k přežití stačit? Neohrožený britský agent James Bond musí v osamoceném boji proti zločinecké organizaci Spectre napnout všechny své síly a výjimečné schopnosti, aby organizaci zničil, a sám zůstal naživu. Je také třeba přesvědčit vládu o nutnosti zachování špionážního programu nula nula. Romantická komedie USA Která žena by netoužila po tom, aby se její život proměnil v pohádkový příběh s romantickým vyvrcholením.

Splní se to nakonec pokojské Marise, která se musí otáčet, aby uživila svého desetiletého syna, když se do hotelu nastěhuje bohatý a vlivný kandidát na senátora? Sci-fi film USA Vědci na lodi Auriga zreplikovali Ellen Ripleyovou. Posloužila jim k tomu tkáň, která byla před lety odebrána z jejího mrtvého těla.

Hranice hledají Dívku roku Slečny, hlaste se - Hranický deník

Nyní mají na palubě nejen její klon č. Brzy naklade vejce. Anděl strážný. Krimiseriál VB Dalziel je stárnoucí hulvát prosáklý whiskou a cigaretovým dýmem. Pascoe je mladý gentleman, který absolvoval policejní akademii s vyznamenáním. I přes očividné rozdíly jsou sehraným tandemem, který vyšetří i ten nejzapeklitější případ. Mrtví ve člunu. Kurta Wallandera zavolají k novému případu. Do přístavu připlul člun se dvěma mrtvými muži.

0 / 5