Gerda, 35

Číslo profilu 5252368
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Gerda
Země Czech Republic
Město Vyškov
Orientace Heterosexuální
Věk 35
Znamení zvěrokruhu Štír
Výška 169 cm
Váha 48 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Modrý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Mexiko Finsko Egypt Senegal Řecko Kroatië Španělsko Pacifik

MISS Net - online soutěž, sexy modelky a seznamka : db

Tuto zprávu poskytl uživatel Gerda Vyškov 06/6/2023 11:56:06

Tabule Přepsat. Kalden Nekolik stovek zen. A zadna nechce vztah. Najdu zralou plnostihlou?

Rychlé kontakty

Godgory Nějaká přírodní zrzka, pihovatá, co mě nebude chtít hned zabít :-D. Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě??? Blíží se advent Amygdala Ahoj, mám zde jasný cíl. Jsi z Prahy a okolí, ZČ? Loot at my profile. Lenka Sqrrgh Milé děvče s vlastním protiatomovým krytem by se našlo? Selket Řečeno slovy básníka - nevesely, truchlivy jsou ty zdejší kraje :. Listopadak Neznáte někdo seznamku pro single lidi?

Bertik81 Hezký den všem milým ženám přeji Ś. Přihlásit se. Muži Ženy Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový?

seznamka sport brno Uherský Brod

Právě online Lidé Kdo je nový? Hodnocení profilů Tabule Příběhy Štěstí. Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový?

Inzeráty mužů a žen. Odpověď na inzerát. Jsem celkem normální kluk se smyslem pro humor a občas prý i zábavný a tolerantní, mladšího vzhledu. Hledám touto cestou zajímavou, tolerantní ženu se smyslem pro humor. Ale co, napovědělo by stejně jen osobní setkání , kdybyste mi náhodou daly šanci ; Ne všechny fotky jsou aktuální, ale prý vypadám furt stejně Pořád ještě věřím v lásku : Více v inzerátu ; Jinak jsem z Valmezu Hledám ženu k vážnému seznámení.

Jsem romantik , vše ostatní nejlépe osobně , protože papír snese všechno Píšu tento inzerát s nadějí, že najdu prima partnerku pro romantické toulky životem, hudbou a přírodou, s kterou si porozumíme, a bude nám spolu fajn. Těším se na hezký tolerantní vztah, lásku a souznění, společné zájmy a myšlenky.

Nepotřebuji a nehledám bohatství. V podstatě si můžu koupit cokoliv, ale nikdy opravdové přátelství, cit, lásku. K čemu jsou peníze, bohatství, všechny krásy světa, sny Chci najít konečně štěstí, opravdu lásku bez lží, falše a přetvářky. Ženu kterou budu beze strachu zbožňovat a ona mne opravdu milovat. Pro kterou nebudu jeden z mnoha ale jediný. Život je těžký sám o sobě, proč si ještě ubližovat.

Zanechat seznamek, flirtování, a nenechat se ošálit hezkou osobou a ztratit toho který opravdu miluje. Hledám holku která možná ani není Co věří že upřímnost, čestnost a věrnost je základem vztahu dvou lidí. OD Parťák do života, třeba zrovna tady? Raději bych muže vyššího od cm, potřebuji se mít o koho opřít Než zdlouhavé psaní, preferuji osobní setkání, to napoví mnohem víc Hledám rozumňe uvažující ženu, která se nebojí zamilovat. Přeji všem hezký den.

Nějaký svobodný taťka, který by se rád seznámil se svobodnou mamkou Je ti smutno Rád bys partnera pro sebe i pro své děti Nechceš už vlastní děti Ozvi se.

Sdílené, nejen Vánoce? Je směšné hledat lásku? Poznají se hodnoty, a charakter , z fotek, či obrázku? Tabule Přepsat. Dal bych si jahody se šlehačkou, ale bohužel nemůžu. Ach jo:.

Společné Vánoce? Čestmír a Ty Mej Jsi někde? Je vážně! Listopadak Co si takhle občas něco napsat? Praha Dámy, pozor na pány ze zahraničí! Obycejnychlap52 Vydrž, musím najít lepší fotky. V džínách a tričku k ohni. Luckyman71 Hledám investorku, do projektu: Přátelství, Vztah Zn: Spěchá!

Přihlásit se. Muži Ženy Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Právě online Lidé Kdo je nový? Hodnocení profilů Tabule Příběhy Štěstí. Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Inzeráty mužů a žen. Odpověď na inzerát. UL- žena po sedesatce hleda pritele na dny vsedni i svatecni mam rada prirodu vylety turistiku zvirata.

Seznamka uživatelé |

Nehledám muže na jednu noc, ale na celý život! A také nehledám za každou cenu.. Fotka aktuální v přátelích. Dobrý den jsem jaký jsem člověk by neměl soudit sám sebe to můžou činit druhý jsem komunikativní a milující člověk když miluji tak celim srdcem co tu hledám lásku do konce mého života protože už mě nebaví začínat znovu minulost mám vyřešenou a chci zas konečně žít a vracet se domů s radostí bez nervů. Život je krátký a člověk by ho měl žít na plno aby ve stáří měl na co vzpomínat a vyprávět jak by Je váš zde dámy móóc, pod stromečkem mohu být jen u jedné.

Přála bych si najít štěstí na Štěstí.. Křehká Rybička hledá Raka, Štíra, Vodnáře a všechno ostatní čas ukáže.. I když nemám profilovou fotku neznamená , že jsem duch , ale po zkušenostech s muži se jen malinko chráním.

Zamezení přístupu na server |

Hledám přátelství tvořivého muže z CV a blízkého okolí , který mi dá důvod se znovu usmívat , bude jak balzám na duši. Dá mi šanci se znovu zamilovat do života a dá víru v lepší život.

Zadaní pánové co na ně čeká doma teplá večeře nepište ani ti co by rádi v rámci lásky byt a stravu nejsem c Najdu tady štíhlou kamarádku, přítelkyni z východních Čech, která by chtěla poznat optimisticky naladěného VŠ z HK.

Hledám muže ve věku cca 45 až 55 let. Jsem žena kyprých tvarů, příjemná a miluji společnost.

Holky, co choděj úplně bez - Stránky - – erotický diskusní web

Hledám muže na procházky, výlety, divadlo, dlouhé večery, Nechci již býti jen milenkou , chci být partnerkou a kamarádkou.

Hledám nekuřáka. Zdravím všechny ženy, které by měli zájem o jednoho chlapa z Prahy. Který má rád výlety, procházky, přírodu, ʂȩӽ, jezdí na ryby, umím hodně věcí udělat a nebo opravit, zahradní práce taky zvládám, vařit taky umím atd.

A ty můžeš být malá, hezká, milá, ʂȩӽy i mimo Prahu a nebo z okolí Rád bych poznal ženu, která má čas se seznámit Vše ostatní osobně, třeba u kávy, co Ty na to.. Budu se těšit Jsem 42letá sympatická pihovatá zrzka se smyslem pro humor a ráda se seznámím s podobně zaměřeným prima mužem. Takže jsi-li inteligentní, empatický, laskavý a dobrý člověk a umíš-li se radovat v životě i z maličkostí, děj o sobě vědět.

Sednu si do písku při západu slunce Počkám na lasku, touhu, vašeň i denní všednost.

seznamka sport brno Uherský Brod

Štěstí patří těm, kdo si vystačí sami, protože všechny vnější zdroje štěstí jsou nejisté, nespolehlivé, pomíjivé a závislé na okolnostech.

0 / 5