Miloslava, 44

Číslo profilu 54518
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Miloslava
Země Czech Republic
Město Ostrava
Orientace Heterosexuální
Věk 44
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 152 cm
Váha 70 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Německo Egypt Irsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Miloslava Ostrava 06/2/2023 08:49:06

Ještě předtím ale stihla pokřtít nové CD svému bývalému partnerovi Davidu Krausovi a povyprávět nám o svých plánech. Aneto, vypadáte vyrovnaně a spokojeně. Stihla jste si letos o prázdninách odpočinout? To je to tak vidět? Po dlouhé době jsem měla opravdu volno skoro celé dva měsíce a nepracovala jsem tolik, jak jsem během roku zvyklá. Prázdniny jsem si opravdu užila. Byla jsem s kamarádkou u moře na Djerbě, pár týdnů jsem strávila na Moravě a také v Praze.

Pořádala jsem výlety, kochala se přírodou i historií. Prostě jedním slovem jsem si prázdniny užila. Dáváte na svých cestách přednost exotice nebo jste spokojená na své rodné hroudě? Ta rodná hrouda je mi opravdu bližší. V modelingu se už pohybuji docela dlouho a něco jsem se nacestovala.

rande naslepo 2022 dvd Hlučín

Moře mám moc ráda, ale vzácnější je pro mě, když si mohu užívat krásné chvíle u nás v České republice. Třeba letos jsem trávila na Moravě, odkud pocházím, nádherné chvíle s děckama pod stanem a děsně mě to bavilo. Nejsem rozmazlená a bydlet ve stanu, obléct si tepláky, sem tam narazit na nějakého mravence či škvora a chodit nenalíčená, mi nedělá žádný problém.

Od té doby co jste dostala korunku Miss ČR uplynuly přesně dva roky. Jak vám tohle vítězství změnilo život? Vítězství v soutěži Miss ČR mi určitě přineslo velkou radost, skvělé pracovní možnosti a finanční zabezpečení.

Je pravda, že už i u nás se práce modelky přiblížila k slušnému ohodnocení, i když v zahraničí berou kolegyně stále ještě více. Musím přiznat, a je to smutné, že jako běžná slečna bych si v tom věku tolik peněz nikdy nevydělala.

Myslet ale samozřejmě musím na zadní vrátka, protože modeling a krása je záležitost pomíjivá a tahle práce není rozhodně stálá. Navíc v tomhle oboru je holka okolo třicítky už skoro stará. Přineslo vám vítězství Miss ČR i nějaké negativní zážitky? Určitě zájem médií a ztrátu soukromí.

David Švehlík: Na fotkách se nesměju! Ježíšek on-line - T-Mobile

Popravdě mě moc nebavilo, když se o mě rozebíralo, co kde dělám a s kým právě chodím. Na to jsem si musela dlouho zvykat! Nikdy jsem totiž neinklinovala k tomu, abych o sobě něco vyprávěla a ani nejsem typ, který by se mimo práci někde předváděl na večercích. Společenské akce jsem si vybírala vždy podle toho, jak mne zaujaly. Co jste si za vydělané peníze koupila? Živím se sama, takže jsem vlastně pokryla běžné denní náklady a koupila jsem si byt v Havířově, ve městě, které mám moc ráda a kde jsem se i narodila.

I když je pravda, že poslední dobou se pohybuji spíše v Praze, ale k tomuhle kraji mám silnou vazbu, žije tam zbytek rodiny a ráda se tam vracím. Je pravda, že na Ostravsku a Havířovsku jsou lidé drsnější? Podmínky pro život jsou tam rozhodně těžší, panuje tam velká nezaměstnanost a být třeba horníkem není rozhodně snadná práce. Dá se tedy říct, že lidé jsou tam drsnější, nenosí nosánek nahoru a rozhodně se něčeho hned tak nezaleknou.

Já ale mám takové přímé lidi ráda. Čím jste se zabývala v poslední době? Kde jste pracovala? Posledních půl roku jsem toho moc nedělala. Málo jsem se objevovala na akcích a spíš jsem si žila inkognito. Teď po létě se chci rozjet sama pro sebe.

Aneta míří do Turecka - PDF Free Download

Delší dobu jsem přemýšlela i o práci v zahraničí. Nakonec se mi to vydařilo samo od sebe, aniž bych se o to příliš snažila. Hlavně mě ale čeká maturita, kterou skládám přece jen vzhledem k věku o něco později.

Jakmile ji složím, chtěla bych cestovat a maličko ten modeling ještě podráždit. S Davidem Krausem, kterému jste právě pokřtila zbrusu nové CD Cukrárna, jste zůstali po rozchodu dobří kamarádi. Dokonce prohlásil, že jste nejkrásnější Miss ČR, kterou zná. Co pro vás láska k němu znamenala? Všechno jsme si spolu vyříkali, zůstali jsme dobrými přáteli a život jde dál. Potěšilo mě, že na přebalu jeho desky je i moje fotka.

Na Davida mám samé příjemné vzpomínky a na nějaké zápory našeho vztahu vůbec nemyslím. Mohu ale prozradit, že mne naučil velké trpělivosti. Momentálně jste prý šťastná a zamilovaná Každý se mi na to ptá a mě už to nejde přes pusu. Je to pravda, potkala jsem člověka, který je diametrálně odlišný, než můj bývalý partner.

Jsem právě ve fázi vztahu, kdy jsem velmi spokojená. Tomáš hraje v Turecku za Galatasaray Istanbul a já se za ním moc těším. Vyjít by to mělo i po pracovní stránce.

Radnice tímto opatřením ušetří asi 70 tisíc korun. Iniciátorem návrhu se stal tajemník městského úřadu Josef Matocha. V návaznosti na zavedení programu, do kterého jsou všechny materiály postupně nahrávány, a nákupu notebooků pro radní a zastupitele jsem navrhl změnu přípravy tiskových podkladů pro další jednání rady a zastupitelstva.

Předložil jsem tři varianty, vysvětlil Matocha. Zastupitelé si nakonec odhlasovali variantu omezující se pouze na elektronickou verzi. Možnosti, při kterých by se tiskly všechny podklady jako dosud, nebo by se tiskla pouze takzvaná košilka bez příloh, se nesetkaly s dostatečnou podporou. Zastupitelé sami říkají, že když už jim město nakoupilo notebooky, nevidí důvod, proč podklady tisknout.

Ušetříme nejen finanční prostředky, ale také čas těch, kteří nám materiály tisknou, kompletují a rozvážejí, dodal zastupitel Vlastislav Navrátil. Generální projektant Hutní projekt ve spolupráci s architekty Projekt Studia předložili vizualizace. Rekonstrukce se nakonec bude týkat nejen samotného stadionu, ale celého areálu, protože zázemí stadionu by neodpovídalo moderním standardům, řekl náměstek ostravského primátora Martin Štěpánek s tím, že největší položkou a také nezbytností je modernizace celé elektrické sítě v areálu.

Samotný stadion, který by měl mít v cílovém roce kapacitu 15 tisíc diváků, se bude opravovat postupně tak, aby se na něm mohl každý rok konat atletický mítink Zlatá tretra, aby se na něm dál od druhé poloviny roku hrát prvoligový fotbal.

Zachována zůstane jedna původní, nedávno opravená tribuna, která se ještě bude modernizovat. Ta pochází z roku Nejprve se bude stavět protilehlá, východní tribuna na dlouhé stěně a poté dvě tribuny v obloucích na kratších stěnách, řekl náměstek.

Kapacita stadionu tak poroste postupně, v letech a bude moci sledovat sportovní dění šest až osm tisíc diváků. Současné betonové ochozy východní tribuny se začnou bourat v červnu příštího roku ihned po Zlaté Tretře. Výstavba nové hlavní tribuny včetně úpravy okolí přijde bezmála na čtvrt miliardy korun. Další nutné opravy v areálu stadionu, zejména předělání celé energetické sítě včetně pořízení náhradních agregátů pro případ výpadku proudu, bude stát dalších milionů korun. Takovou zkušenost mají v Ostravě, kde se pustili do další rekonstrukce centrálního Masarykova náměstí.

Centrální plocha přitom prošla kompletní rekonstrukcí před čtyřmi lety. Dlažba se ale záhy mimo jiné začala drolit. Oprava přijde na zhruba sedm milionů korun a zaplatí ji hlavně stavbaři. Kluzký povrh a rozpadlá dlažba, to byly nejčastější výtky Ostravanů směrem k Masarykovu náměstí.

Centrum Ostravy přitom prošlo stomilionovou rekonstrukcí teprve před čtyřmi lety. Teď se náměstí v jedné části Doufám, že to bude na dlouhou dobu poslední oprava a že ta drobná údržba, jako je vyviklaný kámen, se provede během minuty a nikoho nezdrží, řekl ostravský primátor Petr Kajnar.

Dodavatelé se ale hájili tím, že na náměstí například jezdila těžká auta, se kterými se v projektu nepočítalo.

David Švehlík: Na fotkách se nesměju! Ježíšek on-line - T-Mobile

Magistrát se stavební firmou nakonec zcela předláždí, povrch se zdrsní. Vedení města z potíží na náměstí vi- dohodl na nápravě stavu. Až dosud platili rodiče dětí, které mají trvalé bydliště v jiných městech nebo obcích, vyšší částky než rodiče dětí ze Zlína. Od října už ale platí stejné částky jako rodiče dětí z krajského města. Rodiče mimozlínských dětí díky tomu ušetří měsíčně korun za pobyt dětí v jeslích a korun za pobyt v rehabilitačním stacionáři, řekla náměstkyně primátora Alena Zubačková.

Jesle a rehabilitační stacionář, které město zřizuje, jsou v rámci regionu jedinečné. V celé České republice je celkem asi 50 jeslí, z toho Ostrava Metropole Moravskoslezského kraje se může pochlubit skutečným unikátem.

Jako první v Česku má první pasivní administrativní budovu. Budova je zároveň i školicím střediskem, její pracovníci vám tedy ochotně zodpoví všechny otázky. Zlín Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně začala zajišťovat poradenství pro cesty do zahraničí.

Infekční oddělení kromě toho nabízí i očkování před cestou do zahraničích destinací. Přestože provoz jeslí a rehabilitačního stacionáře je pro město velmi finančně náročný, chce radnice tato zařízení zpřístupnit všem zájemcům za stejných podmínek, právě pro jejich jedinečnost.

Pro své nejmenší obyvatele město Zlín zřizuje troje jesle pro 75 dětí. Celkem 20 míst má rehabilitační stacionář, což je nestátní zdravotnické zařízení, které slouží k čtyřhodinovému, odpolednímu, celodennímu či týdennímu pobytu dětí od jednoho do 10 let věku. Zajišťuje všestrannou zdravotní a výchovnou vzdělávací péči například o děti mentálně a tělesně postižené, děti s mozkovou obrnou a dalšími kombinovanými vadami, vyžadující zvláštní péči.

V péči zařízení jsou děti se zrakovou, sluchovou vadou, děti s vadou řeči nebo srdeční vadou.

Zpravodaj. Sportovkyní Kolína je Katka Šafránková. města Kolína PDF Stažení zdarma

Ve stacionáři je zřízená speciální třída mateřské i základní školy, a to Základní školy praktické a Základní školy speciální Zlín. Vít Rakušan, Mgr. Michael Kašpar, PhDr.

rande naslepo 2022 dvd Hlučín

Růžička, Ing. Malá, Mgr. Kesner, P. Král, Mgr. Kárník, Mgr. MÜller, Ing. Radek Smutný. Redakce a administrace: Bc. Krombholzová, Odd.

Uzávěrka vždy 5. Nevyžádané rukopisy a fotografie se nevracejí. Toto číslo vychází. Po získané padesátimilionové dotaci na rekonstrukci autobusového nádraží jsme obdrželi rozhodnutí o přidělení dalších dotačních prostředků. Místo zásadního historického významu, bezprostřední okolí chrámu svatého Bartoloměje, projde největší proměnou v novodobé historii města. Rekonstruovaná kostnice, opravená zvonice s novou expozicí, vznik lapidária, oprava staré školy s multimediálním interiérem, předláždění širokého prostranství okolo chrámu, zpřístupnění a rekultivace zelených parkánů Podrobnosti k této akci naleznete na straně 9.

Mně přináleží poděkovat celému týmu, jenž se na přípravě tohoto ojedinělého projektu podílel a podílí. V průběhu prací se budeme pohybovat v místech, která měla svou historickou hodnotu před samotným založením Kolína, obnažíme kořeny městských dějin a symbolicky se propojíme s generacemi z časů královského Kolína.

Byl bych jako starosta šťastný, kdyby se nám podařilo vytvořit kvalitní most i do budoucnosti. Aby si naši následovníci za sto a více let řekli, že i naše doba byla schopna kromě sídlišť a komerčních staveb produkovat skutečné hodnoty. Kromě zmíněných plánů se i letos bude pokračovat s pozvolnou rekonstrukcí kolínského zámku. Po předláždění nádvoří přijde čas na opravu fasády západního křídla. Ne vše se stihne letos, ale těší mě, že čtyři zásadní stíny našeho města, jejichž nápravu jsem slíbil, pomalu mizí.

Vodárna, autobusové nádraží, domov důchodců a kolínský zámek. Výzev je před námi stále celá řada. Akutní řešení si vyžaduje parkování na sídlištích. V současné době nám návrh odborného řešení vypracovává Fakulta dopravní ČVUT a my ještě letos veřejnost seznámíme s návrhy na zlepšení situace v konkrétních lokalitách. Uvědomujeme si samozřejmě i problémy spojené s mrazivou zimou, ne vždy jsme byli spokojeni s provedenou údržbou.

Na druhou stranu je ovšem potřeba silničářům také poděkovat, jelikož se v rámci svých možností, dnem i nocí, snažili s přívaly sněhu bojovat. Přeji nám všem příjemné očekávání jara a moc Vám děkuji za cenné podněty, které mi otevřeně poskytujete. Vážím si toho velmi.

Zpravodaj. Sportovkyní Kolína je Katka Šafránková. města Kolína PDF Stažení zdarma

Váš Vít Rakušan Obsah 3 Kolín spustil další chytrou aplikaci V městských autobusech lze platit bezkontaktně Co čeká město v letošním roce Výrazně proinvestiční rozpočet počítá s akcemi za milionů korun 9 Velká rekonstrukce historického jádra se blíží Unikátní zákoutí chrámu sv. Bartoloměje se po úpravách otevře veřejnosti 11 Veigertovský dům se po třiceti letech otevírá Historický dům na Karlově náměstí bude znovu sloužit muzeu 16 Bitva u Kolína slaví letos kulaté výročí Co tato událost znamenala pro monarchii a české země?

O novém vzhledu rozhodne architektonická soutěž, kterou chce město Kolín vypsat ještě letos. Podle starosty Víta Rakušana jde o krásný zelený kus Kolína, který však již neodpovídá tomu, co se od parku očekává. Chtěli bychom přistupovat s maximální opatrností vůči dosavadní zeleni.

Zároveň bychom ale chtěli, aby tam byla i nějaká jiná občanská obslužnost typu vodního prvku apod. Voda ve veřejném prostoru tady prostě není. Pokud k tomu přistoupí kvalitní architekti, park jistě dostane úplně novou hodnotu. Mohl by se tak stát skutečně odpočinkovým centrem Kolína, uvedl Vít Rakušan. Podklady pro architektonickou soutěž připravuje městský architekt David Mateásko. Ten také přišel s návrhem, aby se k budoucí podobě parku mohli vyjádřit i občané Kolína.

Pan architekt by rámci zjišťování potřeb veřejnosti chtěl definovat otázky pro obyvatele Kolína, kteří by v nějaké strukturované formě mohli odpovídat na to, co vlastně od městského parku očekávají.

Aneta míří do Turecka - PDF Free Download

Co by tam rádi našli, co pro ně znamená park, dodal Vít Rakušan Architektonická soutěž bude vyhodnocena pravděpodobně až v roce K realizaci architektonických úprav by mohlo dojít nejdříve na podzim roku , ale jistější je až průběh roku šk 2.

Poplatek ze psa Nejpozději do je potřeba zaplatit místní poplatek ze psů. Výše poplatku zůstává stejná jako v loňském roce. Bližší informace na tel. Cena na rok činí ,- Kč za osobu a rok. Výjezdní zasedání městské rady Výjezdní zasedání Rady města Kolína se uskuteční v pondělí ZŠ Kolín, Mnichovická Dny otevřených dveří ZŠ 6.

ZŠ Mnichovická, , hodin Blokové čištění Za knihovnou vznikne zahrada Ve stadiu příprav je projekt na revitalizaci zahrady městské knihovny v Husově ulici. Jedná se o pozemek vedoucí od zadního traktu budovy směrem k železniční trati.

0 / 5