Jindra, 45

Číslo profilu 6462581
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 03/22/2023
Jméno Jindra
Země Czech Republic
Město Ostrava
Orientace Bisexuální
Věk 45
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 181 cm
Váha 73 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Kuba Estonsko

Pepino Extasy Night :: Pepino

Tuto zprávu poskytl uživatel Jindra Ostrava 03/23/2023 07:07:03

Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku. Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel.

Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny. Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu.

Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se. Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách.

Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak.

seznamka trinec Žďár nad Sázavou

Bydlíš v okrese Žďár nad Sázavou? Hledáš kluka pro život? Chceš se seznámit s klukem z okresu Žďár nad Sázavou či okolí? Pokud je to tak, pak je pro Tebe seznámení pro kluky přes internet tou správnou volbou. Zaregistruj se na naší seznamku Okres Žďár nad Sázavou a uvidíš, třeba právě na EliteDate na Tebe čeká ten pravý kluk pro život :. Seznamka pro kluky z okresu Žďár nad Sázavou a okolí Chcete seznámit s někým v okrese Žďár nad Sázavou? U nás naleznete svého ideálního partnera.

Seznamka pro kluky Vysočina Okres Žďár nad Sázavou. Seznámili se přes elite date Evča a Jirka Naše první rande bylo velmi pohodové. Helča a Alexandr Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel.

Jarda a Jarka Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Seznámení Antonína Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství.

seznamka trinec Žďár nad Sázavou

Nejste ještě registrovaní? Tabule Přepsat. Praha Dámy, pozor na pány ze zahraničí!

Seznam uživatelů na seznamce

Obycejnychlap52 Vydrž, musím najít lepší fotky. V džínách a tričku k ohni. Luckyman71 Hledám investorku, do projektu: Přátelství, Vztah Zn: Spěchá! Slečny, dámy, ženy Netlačte se, beztak se dostane jen na jednu z Vás. Sympaťanda na Badminton, pravidelně?

Druhou raketu mám. Kalden Nekolik stovek zen. A zadna nechce vztah. Najdu zralou plnostihlou? Godgory Nějaká přírodní zrzka, pihovatá, co mě nebude chtít hned zabít :-D.

Milenecký vztah a vše krásné s respektem k tvému soukromí? Najdu Tě??? Blíží se advent Přihlásit se. Muži Ženy Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Právě online Lidé Kdo je nový? Hodnocení profilů Tabule Příběhy Štěstí. Inzeráty Fotoseznamka Kdo je nový? Inzeráty mužů a žen. Odpověď na inzerát. Ahoj milí, hezký, bezdětný kluk, normální postavy , hledá kamarádku a možná i vztah. Nový rok ve dvou. Mám rada přírodu a turistiku.

Gay seznamka Frýdek-Místek -

Fotka v přátelích. Pro společnou cestu životem hledám hodnou, hravou, dvounohou myšku - třeba zahradnici, učitelku, doktorku či zdravotní sestřičku Boha, pravdu, děti a přírodu - tedy Život milující. Prostě dušičku - nádhernou v srdíčku. Jestli si také ráda hraješ v kuchyni i na zahrádce, toužíš-li po klidu a veliké lásce, zkus napsat jednomu kočičímu tatínkovi.

S láskou zdraví hravý Myšáček zahradníček Sláv Jsem vdova, hledám muže, který miluje přírodu, procházky, posezení u kávy, výlety na zajímavá místa. Která má rád i duchovno a věci kolem toho. Muž který nehledá modelku, ale normální zralou ženu.

Chybové hlášení

Nehledám modela, ale normálního může, který na aspoň trochu rád pohyb, nekouří a pije jen přiležitostně. Nehledám může , který si i pokročilém věku musí dokazovat jaký je Jura. Chci Přátelství a později s Hledám ženu, hodnou, se srdcem na pravém místě, na trajdání za humna i na druhou stranu světa. Někoho, s kým bude prostě dobře a veseleji.

Žádná slova, žádné rady, jenom obejmout, abychom se cítili lépe. Nikdy se ženy neptej, jestli je zadaná. Slušně se představ a ona se sama rozhodne, jestli je, nebo není. Jsem omezen prostorem působnosti neb nežiji ve viru velkoměsta a nechtěl bych měnit.

Můj život se změnil spise na domácí pohodu a víkendové aktivity na kterých se můžeme podílet. Jsem povahově podle vás žen hodny, upřímný, primy, věrny. Poté budu jistě i romanticky. Mam prani jedine poznat pritele, kamarada, partner, budoucí manžel ve veku let. Ahoj Jsem romantická dívka. Hledám aktivního muže, ne sportovce, ale s aktivním postojem k životu.

Setkávání - Česká veganská společnost

Muže, který mi bude ochráncem a bude mě hřát za chladných nocí. Se kterým si budu mít co říct a se kterým se i zasměju. Jsem vždy otevřená komunikaci, ráda poznávám lidi a jejich myšlenky. Chci poznat muže, pro kterého je hlavní životní hodnotou rodina. Hledám muže pro vážný vztah a partnerství Nepište mi, pokud sledujete každý nový profil. Ahoj, jsem normální vdaná holka, které doma chybí zájem. Ráda bych se zase měla na co těšit a na koho se usmívat.

Rád bych poznal ženu, se kterou budu šťastný minimálně dalších 30 let Tak to je mé přání, které vysílám do vesmíru. A mohla bys být třeba takováto: ráda si zazpíváš nebo zahraješ na nějaký hudební nástroj.

Ráda si u ohně v krbových kamnech vypiješ kurkumové mléko, nebo si pochutnáš na domácím chlebu a zelenině z vlastní zahrádky. Ráno se raději protáhneš než pustíš do hlavy zprávy z rádia. Co sem napsat? Je to těžký.

Naše porodnice - těhotenství, porodnice v ČR, porod, péče o dítě, seznamka maminek a těhulek

Svou spřízněnou duši, ženu se srdcem, které bych měl šanci odemknout. Normální i trochu nenormální, veselou i smutnou, někdy bláznivou, jindy rozumnou :. Aspoň trochu aktivní, která se nenechá k ničemu dlouho přemlouvat a má ráda čerstvý vzduch venku i klid domova. Nejlíp ještě s touhou po rodině v blízké budoucnosti.

Asi tak :.

0 / 5