Hermína, 46

Číslo profilu 6470417
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Hermína
Země Czech Republic
Město Opava
Orientace Bisexuální
Věk 46
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 170 cm
Váha 71 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Finsko Česká republika Filipíny Egypt Estonsko Kypr Polsko Zanzibar

Internet Bohumín | AIM

Tuto zprávu poskytl uživatel Hermína Opava 06/6/2023 11:55:06

Článek vyšel v originále na blogu Pavla Mináře , nezávislého IT konzultanta a projektového manažera. Povím vám naprosto neuvěřitelný příběh o ukradeném mobilním telefonu.

Hlavní roli sehrál Android, vzdálená instalace aplikace pomocí Google Play, Street View a obrovské štěstí. Příběh končí zásahem Policie ČR a navrácením telefonu jeho majiteli.

Informace pro seniory | STP v ČR z. s.

Příběh se stal mému kamarádovi Mártymu a jeho bratru Pavlovi. Když mi jej vyprávěli, koukal jsem na ně s otevřenou pusou, protože to celé připomíná spíše děj špionážního filmu z produkce Hollywoodu. Márty a Pavel svolili, abych se o jejich zážitek podělil na blogu. Márty a Pavel popíjí v restauraci, Pavel má svůj nový telefon Galaxy S Advance v kapse kabátu, který visí na věšáku.

Ve Pavel nemůže najít svůj kabát. Volá na Policii ČR a oznamuje krádež kabátu s mobilním telefonem. Policie ohledá místo činu, nafotí věšák a prohlédne si záznam z kamerového systému. Na záznamu je vidět, jak PÁN platí u baru, při odchodu se natáhne pro kabát a odchází. Vše vypadá, jako by si vzal omylem cizí kabát. Márty pořád věří teorii, že si PÁN vzal kabát jenom omylem.

Ordinace v ruzove zahrade 2 driv nez v tv

Zkouší volat na telefon, telefon je zapnutý, ale nikdo to nezvedá. Márty objevil aplikaci Android Lost, která umožňuje ovládat telefon na dálku.

Její funkčnost vyzkouší na svém telefonu a provede následující:. Mártymu se podařilo vzdáleně nahrát hlášení nádražního rozhlasu v Třinci o odjezdu vlaku. Pavel vyráží na nádraží s tím, že se pokusí najít PÁNA v jeho kabátě.

Zpravodajství - Město Bohumín

Pořád doufá, že je to celé jenom omyl. Márty slyší hlášení staničního rozhlasu v Českém Těšíně, kde vlak zastavil. Podle záznamu BTS je jasné, že vlak míří do Bohumína. Márty na dálku aktivuje fotoaparát v telefonu, nicméně se mu vrátí pouze černý snímek.

Márty zaznamenal z telefonu zvuk restaurace. Pavel je mezitím v Třinci na policii, kde podává dovysvětlení.

Postel, dveře i sprcha. Chlapci pečujícímu o ochrnutou maminku se plní přání -

Márty volá bratrovi, ať řekne policistům, že PÁN je někde v baru u nádraží. Je ale nereálné, aby Policie ČR udělala šťáru ve všech okolních barech a prošacovala návštěvníky, jestli u sebe nemají Pavlův mobil. Zvuk z mobilu je najednou čistý a Márty vyslechne rozhovor o kabátu. Už nevěří, že šlo o omyl, protože se PÁN baví o tom, že má nový mobil. Márty volá Pavlovi, že našel Bar Tygr, ať to řekne policistům. Ostravští policisté z fotky poznali, že se jedná o Bar Tygr, ještě dřív než Marty, a už byli na cestě.

Pavel má po dvanácti hodinách pátrání opět svůj telefon. Vyzkoušejte naše kalkulačky a porovnejte vaši mzdu s ostatními obyvateli Česka. Ukrajina Prezidentské volby Workspace15 E15 Magazín.

Pavel Minář 2. K nalezení mobilu pomohla aplikace Android Lost, další moderní vychytávky a nakonec i Policie.

Klíčová slova: mobil zloději. Související články. Miliardáři E15 a byznys. Z a tracená čísla. Pod lupou.

Jak najít ukradený mobil, aneb neuvěřitelný příběh | Ecz

Finanční kalkulačky Vyzkoušejte naše kalkulačky a porovnejte vaši mzdu s ostatními obyvateli Česka. S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah. Známe jména výherců, kteří získávají vstupenky pro dvě osoby na hru Sen noci svatojánské dne Pravidla hry najdete ZDE. Výherci soutěže o vstupenky na Letní shakespearovské slavnosti Publikováno Další videa.

rande tv nova online Bohumín

Bonus Love Island Zelený Love Island. Jak obstála srdíčka ve znalostech ochrany planety?

Požár v Bohumíně: Za otřesnou tragédií stojí rodinné spory, žhářův důvod je šílený –

Publikováno před 2 hodinami. Celý díl Polední Televizní noviny Jedna rodina Nový seriál od autorky Ordinace v růžové zahradě. Co vás čeká s Jednou rodinou? Publikováno před 5 hodinami. Všechny články. Ordinace v růžové zahradě 2 Do Ordinace znovu po novém roce! Kdy můžete očekávat nové díly? Publikováno před 1 hodinou. Produkce to vyřešila radikálním způsobem Publikováno před 1 hodinou. Fandí jim? Publikováno před 4 hodinami.

Ordinace v růžové zahradě 2 Ordinace přivítá novou posilu! Známá herečka bude mít velmi komplikovanou roli Publikováno dnes. Tele Tele Pomsta nebo láska Co na to Češi Ulice Ordinace v růžové zahradě 2 Stahovák 9. Mistři zastavárny Válka skladů Texas 9. Všechny pořady. MasterChef Česko Ukázka MasterChef Česko Kouzelník v rondonu s tváří slavného herce. Kdo je František Skopec? Publikováno před 3 hodinami. Publikováno dnes. Přejít na Voyo.

Na lovu O mě se neboj 4.

rande tv nova online Bohumín

Love Island Austrálie Love Island After 2. Gumy 7.

0 / 5