Štefánia, 50

Číslo profilu 6743506
Datum registrace 03.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Štefánia
Země Czech Republic
Město Kutná Hora
Orientace Bisexuální
Věk 50
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 157 cm
Váha 45 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Maďarsko Kapverdy Thajsko Belgie

Internet Strakonice | AIM

Tuto zprávu poskytl uživatel Štefánia Kutná Hora 06/2/2023 09:46:06

Pokud se chcete seznámit s někým z Strakonic, u nás máte šanci najít svoji vysněnou lásku. Nechcete být single? Toužíte po lásce? Chcete si užívat společnosti někoho, kdo vás bude milovat? Pak je na čase začít hledat toho pravého!

Seznámení v Strakonicích nikdy nebylo jednodušší! Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a čekejte na návrhy nejvhodnějších partnerů z Strakonic.

rychle rande Strakonice

Online seznámení v Strakonicích je tím nejlepším způsobem, jak se snadno a rychle seznámit s mužem či ženou vašich snů! Naše první rande bylo velmi pohodové.

Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny.

Hokejisté Strakonic rozhodli o výhře v posledních deseti minutách - Prachatický deník

Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku.

Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel. Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna.

Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny. Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se. Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství.

Sage Automotive Interiors, Strakonice Fabrics, s.r.o. - očima zaměstnanců –

Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak. Po třech měsících jsem se té mé vysněné princezny dočkal :- A chytlo to takový "fičák", který jsme ani oba dva už v našem věku nečekali!!! A ted si už jen přejeme, ať nám to trvá věčně!!! Takže vzhůru na seznamku Elite date! Od prvního okamžiku přeskočila jiskra. Prožili jsme nádherný prodloužený víkend a od té chvíle plánujeme společnou budoucnost.

Seznámení s milanx87 | Online seznamka

Jarda je láska mého života, je to člověk, kterého jsem celý život hledala a on hledal mě. Jsme oba šťastní, že jsme se našli a máme jeden druhého. Nevíte, kde potkat nového partnera? Elite Date je místo, kde se můžete seznámit s lidmi, kteří hledají vážný vztah.

Seznamování a hledání partnera může být vyčerpávající. Chceme lidem seznamování zpříjemnit, ulehčit a pomoci jim najít životního partnera. Proto jsme vytvořili místo pro nezadané, kde můžete potkat někoho nového — někoho, kdo chce také vážný vztah. Nezadané uživatele podporujeme skrze poradnu, články na blogu a přednášky. Seznamování na internetu nabízí oproti jiným seznamovacím metodám celou řadu výhod.

Můžete se seznamovat v podstatě kdekoliv a kdykoliv. Denně se na seznamky registrují tisíce nových uživatelů.

Je tedy z čeho vybírat. Hledání partnera nebylo nikdy jednodušší.

Seznamovací agentury a služby v regionu Jihočeský kraj -

Stačí se zaregistrovat, vytvořit si uživatelský profil, nastavit do filtru požadavky na svůj protějšek a seznamování může začít. Při výběru seznamky berte v úvahu nejen to, koho hledáte muže, ženu , co hledáte vážný vztah, flirt, sex, přátelství , ale i to, zda se chcete registrovat na placenou nebo neplacenou seznamku. Výběr seznamky nepodceňujte. Dejte si pozor, na jakou seznamku se registrujete! Kvalitní seznamka je základem úspěchu při seznamování.

Nevíte si s výběrem seznamky stále rady? Podívejte se, jaké seznamky dopadly v porovnávači seznamek nejlépe. Nezapomeňte si pročíst důkladně také obchodní podmínky, aby vás nepřekvapily praktiky některých neférových seznamek. V čem jejich podvodné jednání spočívá?

Některé neférové seznamky prodlužují automaticky předplacené VIP členství a z účtu vám strhávají opakovaně tisícové částky. Pokud si zablokujete platební kartu, začnou vám chodit e-maily od vymahačské společnosti.

U těchto podvodných seznamek budete mít problém také se zrušením profilu. Jak máte ale zrušit profil, když mají sídlo v zahraničí a nikde na ně není uveden kontakt? Velmi těžko! Předejděte těmto problémům a registrujte se na seznamku , kde automatické obnovy členství neprovádí a kde si můžete zrušit profil sami.

Potřebujete poradit se seznamováním? Inspirujte se našimi tipy k seznámení! Ve Strakonicích se ve středu Nachází se pouze přes ulici od té původní a nabízí nejen o m² větší nákupní plochu, ale také spoustu inovací. Na slavnostní otevření jsou připravné workshopy pro děti, ochutnávky produktů a mnoho dalšího. Rychlé a pohodlné nakupování zajistí technologie K-Scan a nová zóna samoobslužných pokladen, rozšíření dozná i sortiment zahrnující čerstvé pulty s masem nebo regionální produkty.

Nová prodejna ve Strakonicích nahradí tu původní. Čím se bude lišit? Nová prodejna je postavena udržitelně se spoustou moderních technologií. Prodejní plocha je vytápěna odpadním teplem z chladícího zařízení, osvětlena úsporným led osvětlením. Chladící boxy jsou osazeny dveřmi, které šetří energii a na parkovišti nebudou chybět elektronabíjecí stanice pro elektromobily a elektrokola.

Jaký sortiment na zákazníky čeká v nové prodejně? Na co se mohou těšit? Vedle běžného sortimentu jsme si pro naše zákazníky připravili rozšíření sortimentu regionálních dodavatelů. Budeme mít kávu z pražírny z jihočeských Drahonic, sušené maso od Jihočeské Jerky, džemy z rodinné firmy Vališ nebo produkty z Ježkova statku a mnohem víc. Přibude i masový pult s nabídkou masa z našeho vlastního masozávodu a moderní technologie pro snadný nákup jako je K-Scan. Na co se nejvíc těšíte vy? Těším se na krásné moderní prostředí pro své zaměstnance i zákazníky.

Na jejich úsměvy, spokojené tváře, poděkování a motivaci do další práce. Na to, že všichni budeme hrdi na to, že pracujeme v tak krásném prostředí, nejhezčí prodejně v širokém okolí. Je to pro mne velká výzva a ty já mám ráda. Kde jste působila předtím, než jste se stala vedoucí strakonické prodejny? Do Kauflandu jsem nastoupila na pozici vedoucí prodeje nonfoodu a nyní jsem už devátým rokem vedoucí prodejny. První moje prodejna, kterou jsem vedla, byla v Písku.

Od roku pracuji ve strakonické prodejně. V roce jsem na rok odešla do Písku, kde prodejna procházela rozsáhlou přestavbou a v roce jsem se vrátila zpět do Strakonic. Rozšířil se váš pracovní tým o další pozice? Ano, bylo nutné rozšířit pozice o asistenty prodeje u masového pultu, pokladní, pracovnice úklidu a asistenty prodeje. Náš tým má přes zaměstnanců. Jaké podmínky jste pro zaměstnance připravili?

Rychlé rande - názory klientů seznamky - Rychlé Rande Tábor

Pro naše zaměstnance bylo vytvořeno moderní, hezké zázemí, kde je samozřejmostí společenská místnost pro odpočinek a praktická kuchyňská linka. Také budeme mít moderně vybavenou školící místnost s TV a projektorem. Jaké akce budou čekat na zákazníky v den otevření?

rychle rande Strakonice

0 / 5