Blažena, 41

Číslo profilu 7259207
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Blažena
Země Czech Republic
Město Ostrava
Orientace Bisexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Panna
Výška 165 cm
Váha 75 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Hnědý
Kouření Ano
Alkohol Ne
Oblíbené země Itálie Kapverdské ostrovy Kypr

Rande naslepo v kině Portyč – tento víkend. | Písecký svět

Tuto zprávu poskytl uživatel Blažena Ostrava 06/3/2023 10:14:06

Lucie Bílá 53 neměla v životě štěstí na toho pravého, se kterým by mohla strávit celý život. A tak v době, kdy byla sama, vyzkoušela dokonce i rande naslepo, které se vyvinulo pro ni vážně kuriózním směrem.

Zlatá slavice v posledních letech září jako nikdy. Po boku čerstvého mistra světa v benchpressu, urostlého Radka Filipiho 36 má zpěvačka úžasný klid, zázemí a porozumění, jaké dlouho s žádným mužem nezažila. Ne vždy tomu ale tak bylo. A nyní už čtvrtým rokem s menší pauzou randí se sympatickým fitness trenérem Radkem Filipim. Lucie Bílá v šoku: Náhlý telefonát jí vyrazil dech!

Pak se rozplakala. Mezi jednotlivými vztahy ale byla zpěvačka někdy chvíli i sama. A tak co se nestalo Jednou už jako dávno známá tvář vyrazila na rande naslepo! Lucii se jednou rozbilo něco v kuchyni, a tak zavolala opraváři, aby jí pomohl problém vyřešit.

Jenže se dovolala špatnému člověku, který jí sice s kuchyní nepomohl, zato jí ale po hovoru poslal SMS zprávu, ve které Lucii složil poklonu, že má hezký hlas a že by ji rád pozval na kávu. A Lucie opravdu šla. Tak jsem šla a proti mně byl člověk, který mi řekl, že jsem pěkná. Jaké je vaše povolání? No, dobře A po čase jsem zjistila, že mě ten kluk opravdu nezná.

Po chvilce to byl neuvěřitelně nádhernej slastnej pocit, že někdo mluví fakt se mnou. Že nemluví s plakátovou holkou nebo s Lucií Bílou, která má různý nálepky Říkala jsem si, bože, to je nádherný, ta sladká anonymita!

Bohužel ale nakonec se vše dozvěděl a jeho reakce už byla vcelku předvídatelná. Tak se mě ten muž ptal, jestli jsem v ulici nějaká populární nebo co. Kdybyste mi řekla, že jste Lucie Bílá, já bych v životě na to kafe nešel.

Já bych přece nemohl jít na kafe s Lucií Bílou Lucie Bílá porušila zásady: Tělo odhalila v krajkových plavkách! Čeho se kvůli partnerovi vzdala?

Video délka: Překvapivé přiznání Lucie Bílé: Už dva roky čistá! Markéta Reinischová, Lukáš Červený. Fotogalerie 59 fotografií Lucie Bílá křtila své nové album Ta o mně.

Autor: Instagram. Herečka Tereza Voříšková porodila: Síla a něžnost prvních fotografií bere dech! Patrasová o rakovině dcery 24 : Šokovala tím, co Anička všem tají! Herečka Svozilová, která chtěla smrt pro Štěpničkovou: Opilá se zabila! Informace Soutěžící. Informace Recenze. Případy 1.

Rande naslepo – program a vstupenky online |

Evka4 : Je to trapné, když si stará baba nabrnkne mladého chlapa. Chudáci jeho rodiče, Tohle asi těžko vydýchají.

rande naslepo 2022 online Písek

Detektory : No to je děsivé a alar­mují­cí.. Titulní strana. Řádně zapitá premiéra: Maminku »Krále Šumavy« museli podpírat! Kalivodová vs. Pecková: Operní divy na ostří nože! Přidal se i Hůlka. Policisté řeší záhadu: Jak se tam …. Okázalé oslavy monackého státního svátku: Královská dvojčata bavila národ! Charlene se….

Speed dating po čtyřicítce | Speed dating Praha (rychlé rande) | Seznamovací večer Žwakovi

Trapas ctitele Lucie Bílé: Rande skončilo nečekaným fiaskem! Zpět na Lucie Bílá 53 neměla v životě štěstí na toho pravého, se kterým by mohla strávit celý život.

Milostná báseň E. Jandla je základem hudebního setkání mezi čtyřma očima jedné obyvatelky Drážďan a jednoho Marťana, které na pozadí násilnické pondělní demonstrace končí naprostým chaosem. Malé české město Třeboň způsobí rozruch v tisku po celém světě podezřelou legendou o zdravotní sestře, která během druhé světové války eliminovala nepřátelské nacisty nezvyklými prostředky.

Sedmiletá Julie se horlivě připravuje na své první svaté přijímání. Když vyslechne podobenství o pastýři a ztracené ovci spolu s tím, že Bůh dává přednost hříšníkům, vyvodí z toho vlastní závěry. Jsou přáteli, i když kvůli své rozdílnosti čelí nejedné výzvě. Malá vesnická idyla, ve které nikdo neumírá. Nezní to skvěle? Ne pro funebráka Francise, který si tak nemůže nic vydělat.

Plánuje proto vyřešit problém nekonvenčním způsobem. Nechtěné těhotenství, jasné rozhodnutí, smíšené pocity.

Rande naslepo - Český horolezecký svaz - ČHS

V jednotlivých scénách podobných skicám vypráví tento animovaný snímek o zkušenostech mladé ženy s umělým přerušením těhotenství. Arnold se již po 23 let účastní se svou rodinou nekonvenčního závodu plachetnic v Augustówě. Při stavbě kreativního a promyšleného plavidla však nejde všechno podle plánu. Archiv NFF Archiv NFF Archiv 9. NFF Archiv 8. NFF Archiv 7. NFF Archiv 6. NFF Archiv 5.

Rychlé rande Tábor, České Budějovice a Plzeň - Rychlé Rande Tábor

NFF Archiv 4. NFF Archiv 3. NFF Archiv 2. NFF Archiv 1.

rande naslepo 2022 online Písek

Sat, September Kronenkino.

0 / 5

Populární profily

elite date seznamka Česká Třebová

Janka, 30

seznamky na internetu Český Krumlov

Hildegarda, 41

osamělý seznamka Litoměřice

Dáša, 27

hledam milence znacka specha Říčany

Vladana, 27

zralá žena hledá člověka Neratovice

Jessica, 40

hledáte chlapa Znojmo

Renáta, 37