Sylva, 43

Číslo profilu 730260
Datum registrace 07.02.2023
Aktualizován 05/29/2023
Jméno Sylva
Země Czech Republic
Město Znojmo
Orientace Heterosexuální
Věk 43
Znamení zvěrokruhu Býk
Výška 176 cm
Váha 46 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Líska
Kouření Občas
Alkohol Občas
Oblíbené země Lucembursko Francie Zanzibar Slovinsko

Rychlé rande - názory klientů seznamky - Rychlé Rande Tábor

Tuto zprávu poskytl uživatel Sylva Znojmo 05/30/2023 10:07:05

Vždy, prosím, uveďte Váš kontakt. Vaše jméno, příjmení, věk, město, požadovanou věkovou kategorii, telefonní číslo. Seznámili jsme se na Vaší akci v Plzni před 2 roky a letos se nám narodila krásná princezna. Chceme Vám moc a moc poděkovat za Vaší úžasnou práci a co pro nezadané děláte.

Den finanční gramotnosti se týkal Rokycan - Rokycanský deník

Seznámit se osobně v dnešní době není snadné, proto je dobře, že takové akce pořádáte. Ať se Vám daří. Simona a Honza z Plzně. Já byla na akci v Praze, tam jsem se seznamovala s 9 pány. Pak jsem byla u Vás v Táboře a tam nás bylo 16 párů. Nejenže byl velký výběr, hezky zorganizované, příjemné prostředí, ale uvědomila jsem si, co tam chodí za hezké a sympatické lidi. Už se ani nedivím, že nemají možnosti, stejně jako já, se někde seznámit. Takže za mě je dobře, že takové akce v Táboře pořádáte, kde se dá osobně seznamovat, protože osobní seznámení je vždycky nejlepší.

Lucie z ČB. Preferovala bych, kdybyste dělali akce podle vzdělání, jsem vysokoškolačka, tak bych se chtěla seznamovat pouze s vysokoškoláky. Je to možné?

Seznamovací kanceláře - Služby a řemesla -

Martina z ČB. Byla jsem na vaší akci v Jihlavě a musím říct, že je to skvělý nápad na seznamování. Ze 16 kluků jsem si za 2 hodiny vybrala jen ty, co mě oslovili a se vzájemně zakroužkovanými už randíme. Ušetřila jsem si tak spoustu času s chozením na zbytečná rande. Rozhodně mohu nezadaným doporučit. Moc a moc vám gratuluji k velkému úspěchu, že se vám povedlo v Českých Budějovicích pokračovat. Já vám věřil, věděl jsem, že na to máte a že to dokážete.

Seznamovací agentury a služby -

Už se moc těším, zatím jsem jako náhradník, ale třeba na podruhé už nebudu. A ještě jedna gratulace k vašemu vysílání v rádiu. Jste vážně super. Honza D. Moc hezká akce, děkuji za krásný zážitek. Teď už věřím, že se může dát hodně lidí dohromady. Já si tam našla kromě přítele i kamarády a kamarádky. Jana B. I když už je to téměř 3 roky nazpět, rád bych Vám tímto poděkoval za seznámení. Myslím si, že pozitivní zpětná vazba je pro Vás ta nejlepší odměna za výborně odvedenou práci.

Seznamovací akce proběhla I když jsme si odnesli několik kontaktů, podnikli jsme pouze jedno společné rande a věděli, že ostatní telefonní čísla můžeme vyhodit. Bohužel jsme zatím nejen díky koronaviru nestihli svatbu, ale v blízké budoucnosti je určitě v plánu. Každopádně se nám letos v březnu narodil nádherný chlapeček Adámek a i když nevíme kam dřív skočit, dělá nám obrovskou radost. Ještě jednou bych Vám tedy rád poděkoval a popřál hodně energie do další práce, jejímž výsledkem je daleko více, než jedno příjemně strávené odpoledne.

S pozdravem. Rychlé rande v Plzni mi změnilo život. Našel jsem si tam tu nejlepší ženu a skvělou manželku. V roce jsme se vzali a letos v únoru se nám narodil Patrik. Všichni vám děkujeme a přejeme hodně šťastných párů. Manželé Šabatkovi. Speed dating nemá chybu, akci v Plzni jsem si moc užila, velký výběr, perfektně zorganizované, v dnešní době osobní seznámení je nejlepší.

Skvělý zážitek. Mohu doporučit. Sabina z Klatov. Oznamujeme, že po 3 letech, kdy jsme se u vás seznámili jsme se Moc děkujeme,že jsme mohli využít vašich služeb, v dnešní době tolik potřebných. Ať se vám daří. Manželé Horníčkovi. Myslím si, že v dnešní uspěchané době je tento Váš způsob seznamování unikátní.

Každý si na místě vybere, kdo ho zaujme a ušetří tím svůj čas, oproti internetovým seznamkám. Dovedli jste to k dokonalosti, cítila jsem se u Vás příjemně, pánové byli milí, sympatičtí, chápu, že šancí na seznámení tolik není, když jste zklamaní z internetu. Zobrazujeme výsledky 29—42 z celkem 42 nalezených.

Seznamovací agentury Rokycany Společenské služby Vyhledávání. Provozovna Foto provozovny Nyní otevřeno Upřesnit výsledky filtry. Poptat více firem. PremiseList Přidat firmu do hromadné poptávky. Říhovo náměstí 42, Budyně nad Ohří. Nabízíme služby seznamovací a poradenské agentury, seznámení v každém věkovém rozhraní.

Poskytujeme osobní poradenství. Pořádáme seznamovací akce tipu gril party, výlety a podobně. Přidat firmu do hromadné poptávky.

Zprostředkujeme osobní seznámení s 14 až 18 nezadanými protějšky během jedné seznamovací akce. Každé jedno rande trvá 5 minut.

Dlouhodobě jedna z často navštěvovaných českých seznamek. Seznamuje se zde českých mužů a žen. Úštěk, Konojedy Provozujeme seznamovací agenturu pro nezadané od 18 do 99 let. Po celé ČR organizujeme rande a kulturní akce, populární speed dating, karaoke, maškarní večery, venkovní události či výlety.

Vyplňte stručný profil, přijďte, bavte se a poznejte nové kamarády či lásky. Hněvkovice, Velká Paseka 7. Provozujeme seznamovací agenturu. Sezamujeme České ženy s Německými partnery. Komenského , Turnov. Po celé ČR organizujeme rande a kulturní akce, populární sped dating, karaoke, maškarní večery, venkovní události či výlety.

Seznamovací agentury Rokycany •

Provozujeme seznamku především pro nezadané v libereckém regionu a blízkém okolí. Provoz seznamovací agentury.

seznamovací služba pro ženy Rokycany

Naším cílem je zorganizovat zábavně-seznamovací večer v příjemném prostředí uzavřené společnosti s přátelskou, lehce romantickou atmosférou, která pohladí všechny zúčastněné na duši a zanechá v nich neopakovatelný pozitivní dojem. Polní , Havlíčkova Borová. Seznamovací klub je klub, který Vám umožní kvalitní seznamování jak on-line, tak prostřednictvím plánováných seznamovacích výletů a různých seznamovacích akcí.

Nerudova , Sezemice. Vztahový poradce poskytující konzultace a terapie pro páry i nezadané. V partnerských konzultacích se především snažíme o vylepšení partnerského vztahu, při konzultacích s nezadanými především hledáme cestu, jak se snadněji a efektivněji seznamovat, co udělat víc pro seznámení.

seznamovací služba pro ženy Rokycany

Tvoříme akce pro nezadané s tématickým programem nebo výlety do přírody. Pomáháme naplnit život nezadaných zážitky, zábavou a pozitivní energií.

S námi najdete místo, kde se seznámit a seznámíte se s lidmi stejných zájmů. Na Mušce , Holice. Nabízíme seznamovací služby pro křesťany s možností účasti na pobytech pro nezadané.

Stránkování 1 2 3. Zobrazujeme výsledky 29—42 z celkem 42 nalezených z kategorie Seznamovací agentury v Rokycanech. Štítky Speed dating. Výsledky hledání Seznamovací agentury, okres Rokycany Plzeňský kraj v katalogu. Zvětšit mapu.

0 / 5