Lilien, 32

Číslo profilu 768319
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 03/22/2023
Jméno Lilien
Země Czech Republic
Město Mladá Boleslav
Orientace Bisexuální
Věk 32
Znamení zvěrokruhu Střelec
Výška 166 cm
Váha 63 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Líska
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Egypt Maďarsko

Získání přístupového kódu: Ekologický institut Veronica

Tuto zprávu poskytl uživatel Lilien Mladá Boleslav 03/23/2023 06:23:03

Registrace lektora Vstup pro lektory Angličtina. Celá ČR - výuka on-line. Všechny úrovně. Začátečník Středně pokročilý Pokročilý. Lektoři v mém okolí. Žádost o předání vzkazu firma, škola. Jméno a příjmení žáka:. Úroveň: vyberte Začátečník Středně pokročilý Pokročilý. Poznámky, časové možnosti:. Lektoři angličtiny — výuka on-line. Inzeráty jsou řazeny podle úspěšnosti. Lektoři učí soukromě. Za výuku se platí přímo lektorovi.

Můžete lektorům napsat nezávazné poptávky. Vyučuji angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí. Vyučuji dospělé a mládež od 6. Preferovaným způsobem výuky je e-learning přes Skype. Vyučuji děti od 10 let, mládež, dospělé. Napsat poptávku. Vyučuji angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí a další obory. Skype, Messenger. Ich unterrichte auch auf Deutsch. Vyučuji němčinu, angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí a další obory.

Pojďme si povídat na jakékoliv téma i odborné, obchodní. Pomohu vám, ať jste spokojení se svým anglickým brebentěním v práci i na dovolené. Těším se na vše, co mi povykládáte!

seznamovací agentura kristýna kočí Kutná Hora

Vyučuji mládež od 15 let, dospělé. Vyučuji angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí , němčinu a španělštinu. Vyučuji angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí a sport.

Zařadila jsem i "walking" hodiny angličtiny. Preferuji lekce na 45 minut. Jsou efektivnější. Cena za lekci na 60 minut je ,-. Vyučuji angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí a ruštinu. Vyučuji děti od 6 let, mládež, dospělé.

Víte, kde se vyrábí pitná voda? Přijďte se podívat. «

Vyučuji angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí , němčinu a ruštinu. Učím děti od 3 let 20 minut, polovina mé ceny , děti od 9 let výše 45min, mládež a dospělé.

Na lekci se mohou přihlásit až 3 účastníci, chcete-li se učit se svými přáteli, či když chcete, aby se Vaše děti učily najednou. Vyučuji němčinu, angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí a nizozemštinu. Profesionalni priprava na prekonani vnitrnich barier, sebevedomou a praktickou komunikacii. Nevyučuji v češtině.

- lektoři angličtiny – výuka on-line

I can teach in English. Vyučuji mládež od 15 let. Dospělí do 60 let. Vyučuji angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí , španělštinu a češtinu pro cizince. Pomůžu vám zlepšit se v obecné nebo pracovní angličtině, připravím vás na pohovor, rozmluvím, doučuji i studenty, připravuji na mezinárodní zkoušky.

Mám 15 let zkušeností s výukou soukromě i na gymnáziu. Úvodní "seznamovací" lekce zdarma.

seznamovací agentura kristýna kočí Kutná Hora

Vyučuji italštinu a angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí. V ceně je samozřejmě i káva, čaj nebo voda. Vyučuji angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí a počítače: kancelář.

Vyučuji děti, mládež. Dospělí: pouze ženy. Vyučuji český jazyk, angličtinu začátečníci , středně pokročilí , pokročilí a další obory. Vánoční dovolená v redakci Home Vánoční dovolená v redakci.

Author: Robert Konečný. Recommend Documents. Komárovští žáci v redakci. Atmosféra v redakci.

Domovská stránka - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

Dětský Skaláček. Víte, že. Nejlevnější právní poradna v Praze. Za redakci Zuzana Šimečková. Za redakci Markéta Stibalová. Kroniky a kronikáøi. Novinky v redakci. Za redakci časopisu Nela Kojanová.

, ročník 28, číslo 4 | Bulletin SKIP

Vítejte, Za redakci Jitka Čepeláková. Krásné svátky za redakci přeje, Jana Chržová. Milí čtenáři, Za redakci Zuzana Drázdová. Slovo úvodem. Za redakci: Tereza Rinská XI. Za celou redakci Sabina Gargošová 8.

Jakkoliv se snažíme v redakci. V novém školním roce představujeme také staro-novou redakci našeho školního časopisu. Vážení spoluobčané, V tomto čísle najdete.

Výsledky projektů za rok

Kontakt na redakci HL a HTv. Děláme, co můžeme. Dobrý Chrudim-den! Za redakci vám příjemné čtení přejí: V tomto čísle se můžete těšit na:. Milí čtenáři, Za redakci vám příjemné čtení přejí:. Za redakci vám příjemné čtení přejí:. Za redakci časopisu Život obce Zuzana Schmarczová. Kniha neprošla redakční ani jazykovou úpravou v redakci nakladatelství Křesťanský život. Your name. Close Send. Remember me Forgot password? Our partners will collect data and use cookies for ad personalization and measurement.

Learn how we and our ad partner Google, collect and use data.

0 / 5

Populární profily

stránky singly Cheb

Pavla, 21

seznamka usti nad labem Otrokovice

Melissa, 36

seznámení s cizincem Český Krumlov

Valentýna, 40

zdarma seznamka portály České Budějovice

Nelly, 40

kde hledat muže pro život Rožnov pod Radhoštěm

Hanna, 44

sex seznamka zdarma Liberec

Elen, 43