Kamila, 25

Číslo profilu 8039356
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Kamila
Země Czech Republic
Město Nymburk
Orientace Bisexuální
Věk 25
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 190 cm
Váha 51 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Černá
Kouření Ne
Alkohol Občas
Oblíbené země Maledivy Kapverdské ostrovy

Půjčovny - šaty, kostýmy -

Tuto zprávu poskytl uživatel Kamila Nymburk 06/3/2023 10:35:06

Milé nevěsty, máte některá zkušenost s tímto salónem? Jaká je nabídka, jaké jsou ceny apod.? Děkuji Hanysek. Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra. Pouze v Plzni to má ještě jakš takš úroveŇ, pokud přehlédnete spoustu starých a onošených šatů a zaměříte se na ty novější. Sokolov znám osobně a hrůza. Čau holky, já osobně mohu studio Ornela jen doporučit!!! Předem uvádím, že s Ornelou v Plzni a jinde to nemá co dělat. Já a moje kamarádka jsme proběhaly nejdříve celé město a za středu jsem měla vybrané šaty u paní Damborské s tím, že se ještě rozmyslím.

Pak, ale jsme se dozvěděly, že na Palackého je opět otevřen sv. Musím Vám říci, že sv. Ohledně výběru si nemůžu stěžovat, šatů dost a hlavně úplně jiné než mají ve středu města. A ohledně Orfei na Orlí tak já osobně jsem tam měla velice špatnou zkušenost , šaty zaprané a drahé!!! No já neví,. A ta paní je prý pěkná podvodnice, protože znám paní z toho domu kde je salon, a říkala, že ty o ty prostory připravila původní majitelku Orfei, a ta jí prý zaměstnávala přes 5 let.

Byla jsem tam se sestřenicí ještě když tam pracovala pro Orfeu a byla neskutečně drzá, prve ji vyčetla, že má moc velkou nohu, pak, že je moc vysoká. A nabízela jí šaty, které je vůbec neseděly a když jsme chtěly jiné tak řekla, že ty by jí neslušely, tak jsme odkráčely.

Ten samý přístup měla i ke mě. A v Orfei na Orlí mají nádherné bílé šaty z nové kolekce, kterou tady nikdo nemá. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale na tu paní mám averzi.

A je zajímavé, že jste tak rychle reagovala. Já paní z Orfeii znám jenom ze zkoušek šatů. Takže jste na špatné adrese. Pokud to co jsem slyšela, není pravda tak se omlouvám, ale za to, jaký byl přístup v salonu za tím si stojím, a není to jenom můj názor viz. Čau děvčata V červnu se vdávám a tak v lednu jsem se vydala se sestrou, která je již vdaná 2 roky. Mimo jiné jsme zašly do Ornely u semilassa odkud měla sestra šaty původně Orfea , ale čekalo nás milé překvapení. Je tam paní ,která obsloužila i mojí sestru a věřte nebo ne poznala ji.

S úsměvem a profesionalitou mě obsloužila. Výběr šatů byl bohatý a nové! Moc doporučuji! Takže ty názory co se píšou tady o Ornely si myslím že nejsou pravdivé. Je mi to líto, ale taky jsem nebyla spokojená v tomto salónu. Paní byla taková svérázná, a trošku mě nutila do šatů, které se líbily spíš jí.

Ale jinak šaty hezký, ale nakonec mám šaty koupené přes sestru v Americe. Ahojky nevěstinky já osobně jsem byla v salonu moc spokojená, šaty nové čistoučké, slečna co mě obsluhovala byla moc milá, šaty mi nikdo nevnucoval, mají různé styly. Ceny nejdražší šaty 6 ,-, závoj ,- půjčovné ,- nový, štola přes ruce ,- rukavičky ,- , boty ,-, kytka na auto ,-. Tak Pa. Nepletete si někdo orfeu a ornelu.

Orfea v krpoli byla zrušena a Ornela tam stale je je to malý obchudek,a chovali se tam ke mě moc pěkně a se vším mi radili, sice si tam šaty nebudu pujčovat,pač si je chci koupit jen jsem si je chtěla zkusit ,ale přístup se mi líbil, jediný co se tam tak nnesmí fotit,jen ty jedny šaty,které si pak třeba budete chctít půjčit.

Tak ať se tady nepletou názvy. Tak u Měnínské brány jsem byla přístupem paní přímo nadšená, o zapranosti nebo nějakém jiném poškození šatů se mluvit nedá!

Ceny bych řekla celkem dost příznivé. Kdybych se před tím nezamilovala do jiných šatů, asi bych si vybrala! A svatební studio na Palacké? Tam jsem byla jako v úplně prvním salónu a už by mě tam nikdo nedostal. Předpokládala bych že ceny na okraji města budou nižší jak v centru. Asi není zrovna vhodné když tam mimo vás nikdo jiný není a přitom vás pěkně odbydou. Paní dost svéráz, na šaty mě nenechala ani šáhnout, ukázala jen co sama chtěla a odbyla s tím, že mám přijít až v květnu svatba je v srpnu, byla jsem tam v lednu.

Tak jsem si řekla, že na květen už je všude jinde dost pozdě, takže tolik kšeftů asi nemá když to stačí až 3 mesíce před svatbou, ale na druhou stranu, když si může k zákaznicím dovolit takový přístup tak je asi s tím co má spokojená.

společenské šaty pro plnoštíhlé -

Samozřejmě se tam už nevrátím a už jsem několik kamarádek varovala, ať tam ani nechodí. Nevím, jestli to byla paní majitelka nebo ne, tohle byla paní tak cca 50let. Ale myslím si, že v každém salónu záleží na tom, kdo tam zrovna ten den je.

Salón na Palackého není jediný, který bych nedoporučila! A jestli mají šaty špinavé, zaprané nebo tak něco netuším, ale asi ano, když mi je tak tajila a ukazovala jen ve vzdálenosti 2m! No, to že Tě nepustí v botech na koberec pochopitelné je, taky se tam každý snad vyzouvá, ale drsné je, když Tě někdo vyzout ani nenechá a sám Ti ukatuje co se líbí jemu. Já jsem v jiných salónech měla takové zkušenosti, že mi poradili, do ničeho mě nenutili!

Co jsem chtěla jsem si mohla vyzkoušet. A když někumu řekneš že si neřeješ šaty s vlečkou a paní i když Ti troje ukáže tak všechny jsou s dlouhou vlečkou, tak si z Tebe snad dělá srandu, ne? Hele mně je to jedno, chvalte si je jak chcete, můj názor na tu paní se stejně nezmění, prostě na Palackou bych nešla ať kvůli cenám ale hlavně kvůli tomu přístupu!

Já sice už vdaná jsem,ale byla jsem s mojí sestrou vybírat svat. Nejdřív jsme byly v salonu exclusive,bezvadný ženský,ochotný,opravdu skvělý. Potom jsme šly do salonu Ornela,nejdřív slečna nebo mladá paní dělala,že tam nejsme,tak když jsme se samy usadily a začly si prohlížet šaty v katalogu,tak si nás teda s neochotou všimla.

Sestra tam minulý rok viděla jedny šaty,tak si je chtěla vyzkoušet,ale šaty nebyly.

Prodejny | Retofy

Potom přišla paní majitelka,která na ní začla dávat šaty podle jejího vkusu. Když ji oblékla do jedných,které byly moc pěkné,ale sestře moc neslušely jelikož je zrzka,tak chtěla znát můj názor,když jsem jí ho řekla,málem mě propíchla pohledem a usmívala se, jak kdyby byla ta nejchytřejší a já ta úplně mimo..

No ve zkratce paní majitelka byla velice nesympatická a neochotná,kdo si nevybere šaty podle ní a má i svůj vlastní názor,tak to je konec. Odcházely jsme z tohoto salonu se staženým žaludkem,proto tenhle salon nedoporučuji! Ahojky, já bych se též chtěla salonu Ornela trošku zastat i když příspěvky už jsou zde starší, takže je možné, že se spousta věcí změnila.

Byla jsem si tam vybírat šaty letos v říjnu a byla jsem mile překvapená. Byl to první salon kam jsem šla. Všechny tři dámy byly moc milé, nejdřív jsem musela chvíli počkat zkoušely jiné svatební šaty, ale asi za deset - patnáct minut se mi plně věnovaly mezitím jsem si aspoň prohlédla svatební oznámení.

Šaty mi zkoušely jedny za druhými - asi už u druhých jsme si tak trošku vyjasnily moje představy. Měla jsem na sobě asi sedmery - jedny dokonce sundaly z figuríny. Potom se přišla podívat i paní majitelka - je pravda, že paní je to svérázná a trochu více upovídaná, ale ono to možná tak trošku k obchodu patří. Nabízela mi toho spoustu, takže jsem ji jen občas utla, že už mám některé věci dávno zařízené a byl klid. Ceny jsou oproti středu města opravdu super - zkoušela jsem si podobné šaty i v jiném salonu a rozdíl byl asi Kč.

Jinak já jsem oběhla asi jen čtyři salony - neměla jsem bohužel moc času, ale ze dvou jsem hned vycouvala - buď mi hned ve dveřích řekli, že mám přijít až budou mít novou kolekci a nebo mě postavili před regál ať si vyberu, ale dál se mi nevěnovali - upřímně já na šatech co jsou na ramínku moc nepoznám jestli je to moje velikost nebo ne V Ornele jsme byli přes 14 dny. Paní byli příjemné, ale já si tam i tak nevybrala. Šaty které bych chtěla mi byli bohužel malé. Po novém roce máme v merku ještě Pontupii.

Mají tam prý také hodně velký výběr. Celé území MAS je v dokumentu chápáno jako neustále se vyvíjející a provázaný celek složený z jednotlivých obcí a jejich občanů, aktivních podnikatelských subjektů a neziskových organizací. Při zpracování jsme se snažili o co největší otevřenost a zapojení co nejširšího množství aktérů z různých zájmových skupin, čímž bylo zaručeno nevyloučení žádné z nich.

Právě mezi těmito skupinami hledá dokument body společného zájmu a na jejich základě stanovuje sedm hlavních pilířů svého dalšího směřování. Věřím, že tento dokument přispěje k realizaci co nejširšího množství projektů a napomůže tak dalšímu rozvoji našeho překrásného regionu. Tomáš Kubáček Místopředseda Ing. Blatec ,6 Ano 2. Brodek u Přerova ,8 Ano 3. Císařov ,4 Ano 4. Citov ,9 Ano 5. Čelechovice ,3 Ano 6.

Dub nad Moravou ,8 Ano 7. Grygov ,3 Ano 8.

svatební agentura caxa Sokolov

Charváty ,8 Ano 9. Kokory ,4 Ne Kožušany-Tážaly ,4 Ano Krčmaň ,9 Ano Lhotka ,9 Ne Majetín ,2 Ano Nelešovice ,9 Ano Rokytnice ,8 Ano Suchonice ,4 Ano Velký Týnec ,2 Ano Orgány MAS Přehled orgánů MAS Hanácké Království je uveden v následující tabulce: Tabulka 3 - Přehled orgánů sdružení Název Počet členů Stručný popis činnosti Valná hromada Dle počtu členů MAS Nejvyšší orgán sdružení Rada spolku programovací výbor 9 členů zajišťuje činnost spolku mezi zasedáními valné hromady, rozhoduje o přijetí nových členů, hospodaří s majetkem, vypracovává zprávy o činnosti Výběrová komise 11 členů Vybírá projekty na základě hodnotících kritérií Kontrolní výbor 3 členové Kontroluje správnost činnosti a finančního hospodaření s vlastními prostředky Obrázek níže zobrazuje organizační strukturu sdružení: 8.

MAS je otevřeným sdružením, jejímž členem se může stát osoba starší osmnácti let nebo organizace, která souhlasí s cíli sdružení. Členství vzniká vyplněním přihlášky, přijetí člena schvaluje rada spolku Celková bilance členů 9.

svatební agentura caxa Sokolov

Obec Blatec Josef Dušek x 2. Městys Brodek u Přerova Ing. Roman Zbožínek x 3. Obec Císařov Ing. Věra Pumprlová x 4. Obec Citov Jaromír Otáhal x 5. Obec Čelechovice David Šimoník x 6. Městys Dub nad Moravou Ing. Ivo Čečman x 7. Obec Grygov Ing. Tomáš Kubáček x 8. Obec Charváty Jarmila Kowalczuková x 9. Obec Kožušany - Tážaly Petr Mazal x Obec Krčmaň Mgr.

Zdeněk Jančo x Obec Lhotka Ing. Milan Trnčák x Obec Majetín Miroslava Zavadilová x Obec Nelešovice Zdeněk Koukal x Obec Rokytnice Petr Havlík x Obec Suchonice Ing. Pavla Přidalová x Obec Velký Týnec Mgr. Stanislav Denk x Obec Věrovany Vítězslav Křesina x Pavel Konečný x Machovský mapy s.

Jan Machovský x Pavel Horák Ing. Pavel Horák x Jitka Růžičková Jitka Růžičková x Dominik Jurečka Dominik Jurečka x Robert Hájek Robert Hájek x Jiří Novák Jiří Novák x TJ Sokol Krčmaň, spolek Mgr. Eva Sztwioroková x Tělocvičná jednota Sokol Rokytnice Petr Obrtel x Dechová kapela Věrovanka Ing.

Jiří Uhlíř x Spolek Majetínek Miroslava Janíková x Myslivecký spolek Majetín-Krčmaň Ing. Lubomír Šmída x Rodinné centrum Čmelda z.

Prodej svatebních kytic a dekorací - Obchody, prodejci - 7 - ČR -

Petra Andrýsková x ŽíZEŇ amatérské sdružení poloprofesionálních hudebníků, o. Jan Šurýn Myslivecký spolek Hradisko Kokory Aleš Šromota x Junák - český skaut, středisko Táborníci Brodek u Přerova, z. Pavlína Procházková Národopisný soubor Týnečáci, z. Přemysl Teimer x Drahomíra Živcová Drahomíra Živcová x Mojmír Dočkal x Římskokatolická farnost Citov u Přerova Pavel Šíra x Římskokatolická farnost Brodek u Přerova František Doležel x Vlastní iniciace vytvoření místního partnerství na území Mikroregionů Království a Dolek se uskutečňovala na svém počátku neformálními setkáními s veřejností.

- Všechny regiony -

Smyslem těchto setkání bylo zapojit do připravovaných aktivit širokou veřejnost, informovat o iniciativě LEADER, principech partnerství a o smyslu a činnosti místních akčních skupin. Výsledkem těchto setkání bylo uskupení všech zájemců z řad místních drobných podnikatelů, obcí a neziskových organizací. Následně byl v srpnu vytvořen přípravný výbor, jehož úkolem bylo dokončit celý přípravný proces vytvořením místní akční skupiny v právní formě občanského sdružení. Po provedení všech kroků byly následně ustanoveny všechny ustavující orgány potřebné pro činnost místní akční skupiny, tj.

Bylo formálně založeno občanské sdružení Občané pro rozvoj venkova, o. Územní působnost a členství v MAS potvrdilo 16 obcí. Došlo ke zvolení nových členů orgánů Představenstva, Výběrové komise, Programového výboru, Monitorovacího výboru a revizní komise. Členská základna se na počátku roku rozšířila o další nové členy. MAS se začala aktivně připravovat na nové programovací období Přijala nového manažera, stala se partnerem pro dva projekty spolupráce a prošla programem osvojování.

Jednalo se o území celého mikroregionu Království, ale pouze o část mikroregionu Dolek. Od srpna pracuje a působí MAS na geograficky a především historicky přirozeném území.

V roce se rozšířila členská základna MAS o nové členy z řad obcí, které předtím pouze daly souhlas s poskytnutím území do MAS. Mimo tento přehled byla partnerem v několika dalších projektech, které byly bohužel neúspěšné. Obec Císařov Nákup mechanizace na údržbu zeleně v obci Císařov 2. Obec Majetín Solární systém pro ohřev koupaliště Obec Majetín 3. Otakar Obnova a revitalizace Suchý, Grygov zeleně v rámci zemědělské farmy 5.

Vladimír Hlavinka, Brodek u Přerova Pořízení technologie lisování řepky olejné za studena 6. Obec Velký Týnec Pořízení techniky pro údržbu obce a aktivní péči o krajinu 7.

0 / 5