Patricia, 31

Číslo profilu 8142356
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Patricia
Země Czech Republic
Město Český Těšín
Orientace Bisexuální
Věk 31
Znamení zvěrokruhu Beran
Výška 190 cm
Váha 73 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Kypr Keňa Spojené arabské emiráty Bulharsko

To nejlepší z hor Česka: Nízký Jeseník je rájem tuláků, samotářů a přírody -

Tuto zprávu poskytl uživatel Patricia Český Těšín 06/2/2023 09:32:06

V Jeseníku, který je jedním z pěti měst, kde bude od příštího roku vysokorychlostní síť páté generace 5G , ji využijí například i k testování aplikace určené pro péči o seniory. Z 5G sítí má přitom část místních lidí strach.

Ošetřovatelé se díky aplikaci zvládnou postarat o více klientů. Půjde až o deset lidí. Projekt zavádění 5G sítě ale vyvolává u některých obyvatel obavy z vlivu na zdraví. Nejčastěji zaznívají obavy z rakoviny, speciálně z rakoviny mozku. Jeseník se zúčastnil soutěže, kde byla výhrou možnost s náskokem před zbytkem republiky otestovat síť páté generace. Díky úspěchu v soutěži o 5G síť získáme konkurenční náskok.

Wellness hotely v Jeseníkách s perfektním hodnocením |

Jako vedení města jsme proto byli rádi, že se nám podařilo uspět. Pak ale začala kampaň v místním plátku, jejímž jediným cílem je vyvolat strach. List věnuje údajným zdravotním rizikům 5G sítí rozsáhlý prostor. A co testování na lidech? Není ostuda si to přiznat ani v Jeseníku. Za této situace je namístě zvolit opatrný postup. Je poctivé a zodpovědné zeptat se občanů, zda chtějí sami podstoupit toto riziko pro sebe, pro své děti a blízké.

Koupaliště Jeseník | Koupání Jeseník |

Zeptejte se jich, dokud je čas. Referendum, k němuž Miroslav Chovanec směřoval, se nakonec konat nebude. Nestojí za ním ani ti, kdo hlasovali proti testování 5G sítě ve městě. Také vím, že za pár let bude 5G v Česku všude a nikdo tento pokrok nezastaví.

Podotýká, že dokonce nesouzní ani s ideou referenda. Jesenická buňka ANO by naopak referendum uvítala. Veřejná diskuse však byla nahrazena arogantním vystoupením vedení města.

Místní referendum by dozajista vyvolalo tu tolik potřebnou veřejnou diskusi k seznámení občanů s realitou 5G.

Seznámení - Jeseník. Seznamka naLovu

Je to již několik měsíců a nestalo se nic. O což se dnes pokusil náměstek ministra průmyslu a obchodu Petr Očko. Uvedl, že se v Jeseníku nebudou používat žádné frekvence, které by se nevyužívaly už nyní.

jak se seznámit po 40 Jeseník

Sítě 5G umožňují datové přenosy o rychlosti přes jeden gigabit za sekundu, což je zhruba desetinásobek rychlostí v sítích LTE. Mají umožnit rozvoj oblastí, jako je autonomní řízení nebo internet věcí. V Jeseníku nepůjde o plošnou a veřejnosti přístupnou 5G síť. Vysokorychlostní internet se bude testovat u konkrétních partnerů, kteří se do projektu zapojili. Kromě škol a společnosti Oscar Senior jde i o průmyslovou společnost či nemocnici.

Společnost Oscar senior Tomáše Poskera vyvíjí aplikaci určenou pro péči o seniory na dálku. Do You wish to make friends in Jeseníky?

Naučná stezka Vincenze Priessnitze |

Wish a serious relationship or just a collective weekend or mountain vacation? Place your advertisement in our Lonely Hearts. We point out that the advertisements trespassing the rules of the good manners will be cut out from Lonely Hearts without any notice in advance. The location of an offer must be within the regions of Jeseník, Šumperk or Bruntál. Name: Men seeking women Women seeking men Men seeking men Women seeking women Friendship Serious relationship Flirt Sex Text of an advertisement: E-mail: Phone: Validity of an advertisement UNTIL: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 E-mail , Text of an advertisement and the Location of meeting are compulsory.

Jeseniky Info - touristic informational portal. Picture gallery.

jak se seznámit po 40 Jeseník

Cell phone services. Last minute. Commercial offer. Jobs advertising. Lonely hearts. Select area. Entire Jeseniky Jeseník area Šumperk area Bruntál area. Weather and snow.

Ski centres. Leisure time. Audience statistics. Men seeking women. Women seeking women. Serious relationship. Text of an advertisement:.

E-mail , Text of an advertisement and the Location of meeting are compulsory.

Zamezení přístupu na server |

E-mail: marcela. Upřímný a spolehlivý úvěr za 24 hodin. Seriózní nebankovní půjčka Je nutný pravidelný měsíční příjem a občanství ČR. Osobní přístup ke každé žádosti. Garantuji vám rychlé a seriózní jednání. Celou půjčku i s vyplacením financí už do 24 hodin. Půjčku můžete využít také na konsolidaci vašich závazků. Velká průchodnost schválených žádostí. Kontaktujte mě prosím:.

0 / 5