Liana, 42

Číslo profilu 8327985
Datum registrace 01.02.2023
Aktualizován 06/1/2023
Jméno Liana
Země Czech Republic
Město Náchod
Orientace Bisexuální
Věk 42
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 190 cm
Váha 56 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Řecko Jižní Afrika Rakousko Maroko Francie

Erotická seznamka - ONA hledá JEHO -

Tuto zprávu poskytl uživatel Liana Náchod 06/2/2023 09:29:06

Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Velice nás to mrzí, ale natáčení nových dílů nyní z úsporných důvodů pozastavujeme. Děkujeme za pochopení. Pokud máte dojem, že někoho z hledaných znáte, neváhejte se s námi spojit: e-mail: postaprotebe ceskatelevize. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí.

Ona hledá jeho - vážné seznámení, online seznamka |

Pošťák Ondřej hledá… Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Červen Hledáme Václavu Matějů, věkem cca 40 let. Po narození byla umístěna zřejmě v KÚ v Liberci, odtud adoptována.

Hledáme Helenu Synečkovou , věkem cca 76 let. Pravděpodobně bydlí v Praze 4. Hledáme Františka Kořínka, nar. Měl by mít ženu Karlu z Ledče nad Sázavou. Pravděpodobně bydlí v Praze. Hledáme Miroslava Kuvika, nar. Vystudoval střední leteckou školu v Prešově, působil jako letec voj. Hledáme i jeho příbuzné: má ženu Zdenku, dceru Mirku, syna Jana a sestru Tatianu nar. Všichni by měli žít v České republice.

Hledáme Jana Hodíka, věkem přes 60 let. Měl by žít v Mladé Boleslavi. Má syna Michala. Hledáme příbuzné a potomky zemřelého Dalibora Bezděka, nar. Žil na Olomoucku , tam by měl mít i příbuzné. Měl by mít syny ve věku kolem 50 let. Hledáme Lenku, roz. Kovářovou, věkem cca 60? Pochází z Prahy. Za poštou. Hledaná Lenka je pravděpodobně lékařka. Hledáme Boženu Polanskou, věkem kolem 50 let. Je zdravotně postižená DMO , určitě částečně odkázaná na pomoc blízkých. V dětství žila s rodinou a sourozenci na Tachovsku , poté v obci Mariánská u Slavkova.

Je možné, že je v ústavní péči. Hledáme potomky Jiřího Fraňka nar. Malíř, architekt a designér.

Pošťák Ondřej hledá — Pošta pro tebe — Česká televize

Žil v Karlových Varech , měl by mít dceru a syna. Hledáme Dagmar, roz. Kouřimskou, věkem cca 65 let. Na konci V té době měla malou dceru.

Hledáme Zitu Baudyšovou, roz Jiřinovou Jiřincovou? Pracovala v Jablonecké bižuterii , aktivně sportovala. Hledáme potomky Aloise Karla Petruse nar. Řezbář nábytku a uměleckých předmětů, pedagog. Poslední léta života působil ve Svitavách , jedna z jeho dcer se zde vdala do rodiny Přikrylů. Hledáme potomky a příbuzné zemřelé Květoslavy Šubrtové, nar.

Žila v Dolních Břežanech. Jejími rodiči byli František Kubka a Marie, Kubková, roz. Hledáme muže jménem Pavel Már, nar. Jeho rodiči jsou Luděk Már nar.

Chybové hlášení

Hledaný Pavel Már žil dříve v Mostě. Hledáme potomky a nejbližší příbuzné Otakara Mojžíše, nar. Byl bubeníkem v Praze , naposledy bydlel v obci Vědomice Roudnice nad Labem.

Hledáme Josefa Polana Polan , věkem cca 65 let. Pracoval u policie , bydlel a možná stále bydlí v Českých Budějovicích.

Flirt - online erotická seznamka zdarma a bez registrace |

Doubravovou, nar. V té době bydlela zřejmě v Praze 10 — Vršovicích. Hledáme Miloslava Belzu Belza , nar. Naposledy bydlel v Praze 5, Lidické ul. Má syny Mikuláše a Martina. Hledáme Alenu Růžičkovou, nar. V letech pracovala jako učitelka na ZŠ ve Vápenné okr. Šumperk , později na ZŠ ve Vojtíškově okr.

zralá žena hledá mladé Litomyšl

Šumperk , v letech pracovala v Domě pionýrů v Brně-Lidické ul. Měla by mít syna Aleše. Hledáme Valérii, roz. Gergelyiovou , nar. V dětství žila na Východním Slovensku v obci Somoror. V dospělosti se vdala do České republiky. Hledáme Milana Veselého, nar. Bydlel ve Vicenicích 32 u Mor. Na vojně byl v Chrudimi v r. Hledáme potomky vrchního strážmistra Josefa Buška - velitele četnické stanice z Zemřel Měl syny Josefa a Emila Buškovy , ti již také pravděpodobně nežijí, proto hledáme jejich děti a další příbuzné.

Hledáme syna snad Františka, nar. Kuchařové, nar. Syn vyrostl pravděpodobně v náhradní péči. Hledáme Marii roz.

Seznámení - stránka č. 1, od nejnovějších | - bazar, inzerce zdarma

Dočkalovou, nar. Žila nebo stále žije v Karviné—Ráji. Její matkou je Olga Dašková , která pracovala nejčastěji jako uklízečka. Přidáno: Obnoveno: Obnoveno: 9. Přidáno: 8. Obnoveno: 4. Obnoveno: 1. Obnoveno: 8. Vymazat parametry. Seznámení - SpěcháTo. Přihlásit se Sledovaných inzerátů: 0 Registrovat. Úvodní stránka Seznámení Zpět na úvodní stránku. Seznámení spěcháto. Nabízím ti jedinečné - zažij milování s pannou! Jsem černovláska, štíhlá, trojky prsa, pevný zadeček, modré oči.

Nabízím ti užít si se mnou a zažít tak jedineč Sledovat inzerát. Jsem čertice s velkou fantazií, velkou chutí a zkušenostma.

Ráda vyzkouším další nové věci. Hledám finančního otroka který bude jednou týdně pravidelně posílat vyšší částku na účet PayPal podmínkou. Na dobré jídlo, značkové oblečení, manikúru a vše p Nabídka půjček pro lidi, kteří potřebují financování, nabízíme garantované půjčky mezi a 50 eur. Poskytujeme půjčky s pevnou sazbou pro všechn Ahoj hledám touto cestou přítelkyni , jsem ze Sokolova je mi 38 let měřim jsem štíhlá postava.

Mám 12 letého kluka ve výchově už od 2 let, měl jsem ve vztah Poklekni předemnou , pros se o svolení , hyckej me , odevzdavej svou dan sve pani, budu te ponizovat a dávat ti ukoly které budeš muset plnit, pokud je nespln Muž Parametry Druh inzerátu Nabídka Poptávka Cena od.

Zobrazit Vymazat parametry. Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním.

zralá žena hledá mladé Litomyšl

V pořádku Více.

0 / 5