Běla, 41

Číslo profilu 8479794
Datum registrace 29.01.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Běla
Země Czech Republic
Město Veselí nad Moravou
Orientace Bisexuální
Věk 41
Znamení zvěrokruhu Lev
Výška 184 cm
Váha 54 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Černá
Kouření Občas
Alkohol Ano
Oblíbené země Lucembursko Maroko Kypr

Seznamka Ugandy | VK

Tuto zprávu poskytl uživatel Běla Veselí nad Moravou 06/6/2023 11:23:06

V českých kinech právě láme rekordy návštěvnosti nový film Seznamka s Jiřím Langmajerem v hlavní roli. Děj se točí kolem problematického seznamování přes internetové seznamky a nevěry hlavního představitele. Úsměvný příběh poskládaný z našich životů sepsala a režírovala Zita Marinovová.

Se Zitou Marinovovou, zkušenou redaktorkou a autorkou čtyři knih, která napsala scénář a odvážně se ujala režie a produkce, jsem svého času pracovala v jednom velkém vydavatelství.

Už jeho prostředí samo o sobě poskytovalo vydatnou inspiraci pro tvorbu. Zita se však ve své filmové prvotině rozhodně věnovat tématu, které je blízké všem nezadaným - internetovým seznamkám. Že se svou volbou trefila do černého, potvrzují čísla návštěvnosti jejího filmu v těchto dnech.

Jordánsko - Lenka cestou necestou - bez půjčení auta

A to i navzdory ne příliš lichotivým kritikám. Ostatně, právě o kritice a hodnocení života jsme si povídaly především Zito, váš film se týden po premiéře ocitl na prvním místě v žebříčku návštěvnosti.

Jaká byla vaše reakce? Asi se nemýlím, že pro tvůrce jsou tyhle informace mnohem důležitější, než názory filmových kritiků.

seznamka náhoda diskuze Most

Přesně tak. Neměli jsme ambice natočit hluboké dílo, šlo nám o to, aby se diváci pobavili, což se, podle výsledků návštěvnosti kin, děje. I my jsme se při natáčení bavili a všechno dělali s nadšením, jaké jsem při žádné jiné práci nezažila. Víte, ono se to těm teoretikům kritizuje, když se sami nikdy o nic nepokusili. Asi i proto, že vím, že nic jste neměla zadarmo, že ta cesta tam byla pro vás poměrně dlouhá a vedla přes řadu někdy až kuriózních profesí.

Kdybyste mohla vrátit čas, vynechala byste nějakou z těch životních etap, nebo ničeho nelitujete a přijímáte věci tak, že vše vám něco dalo? Já věřím tomu, že nic a nikdo nám nepřichází do života náhodou. Všechno někam vede. Mým životem prošli i lidé, vedle nichž nebylo snadné žít ani pracovat, ale všechny tyto zkušenosti a okolnosti mě nakonec ve správný čas přivedly k tomu, že jsem napsala scénář a společně s lidmi, které ke mně osud postupně sváděl, jsme ho převedli na filmové plátno.

A o tom se mi v dobách, kdy jsem pracovala třeba u benzínky, v baru nebo později v různých redakcích, ani nesnilo.

Seznamka - najdi si kámošku (18) - Diskuze -

Dá se říct, že některá z těch prací byla tou pravou školou života, tím mezníkem, který vás posunul někam dál, než ty ostatní? V mém případě byly mezníky spíš vztahy. Každý muž v mém životě mě někam posunul. Například ten předposlední k tomu poslednímu a ten potom k nápadu natočit film. Tedy ne tím, že by mi to nějak vnuknul, ale byl to úspěšný člověk a já jsem dost soutěživá, bohužel i v soukromí, tak jsem se mu chtěla nějak vyrovnat.

[deleted by user] : czech

No a co mě baví? Tak jsem napsala scénář. Nebyla to ale až taková legrace, jak to může vypadat. Musela jsem se rozhodnout, jestli chci dál pracovat v médiích anebo se přesunout na druhou stranu bariéry mezi tvůrce.

- TradiÄŤnĂ­ seznamka v ÄŚR, jiĹľ 20 let

Takže jsem zariskovala, pověsila kariéru reportérky na hřebík a vsadila všechno na jednu kartu. Svého času jste pracovala i v časopise, který přinášel klepy ze života celebrit.

Jak se vlastně díváte na bulvár? Všichni ho kritizují a většina našich spoluobčanů jej čte svědčí o tom čísla prodeje. Tyto plátky těží z toho, že hodnotí život celebrit, že běžný člověk vidí, že i ti slavní mají problémy. Zajímavé je, že kolikrát samy celebrity některé o takovou publicitu stojí. Nechcete aspoň neadresně zavzpomínat na nějaké vtipné příběhy z této etapy vašeho života?

Teď si asi u celebrit trošku zavařím, ale myslím si, že když je někdo veřejně známá osobnost, měl by se podle toho chovat. Bulvár neexistuje první den a všichni ví, že když známá tvář tropí veřejně nějaké nepřístojnosti, je to pro bulvár sousto.

Road Trip po západě USA: Itinerář, mapa, tipy a zkušenosti

Top 33 lide. Some Sites. It's not easy to calculate and estimate a website price exactly. The algorithm makes an estimation for the website value assuming that if the website uses Google Adsense in every page and 3 ads in proper best locations. If you own this website and even if you are using Adsense and not getting a similar income, we would suggest to research ad placement to get better income. To estimate the worth of a website, siteprice. If you want to sell your website or buy a website you'll probably need to know that "what is the estimated value of the site" and appraise it.

And maybe your website or a website worths thousands. Maybe you don't even think about to sell your website, but don't miss your chance, calculate your website estimated price and put it your site to catch somebody who may want to interest your website.

Seznam uživatelů na seznamce

You can find cheap domains and purchase domain names. To sell your website or domain, calculate your website price then put the siteprice. If you want to sell websites you own or buy an already existing website, siteprice.

seznamka náhoda diskuze Most

We want to bring sellers and buyers together and contact with them easily and establish a trade environment.

0 / 5

Populární profily

bondage seznamka Roudnice nad Labem

Františka, 46

eroticka seznamka amateri Kopřivnice

Marcela, 20

hledáte pěknou dívku Český Těšín

Radana, 27

polska seznamka Frenštát pod Radhoštěm

Slavomíra, 23

svatební agentura frýdek-místek Slaný

Lilien, 44

seznamování morčat Hlučín

Alžbeta, 23