Pavla, 40

Číslo profilu 8975156
Datum registrace 04.02.2023
Aktualizován 06/2/2023
Jméno Pavla
Země Czech Republic
Město Mladá Boleslav
Orientace Heterosexuální
Věk 40
Znamení zvěrokruhu Blíženci
Výška 156 cm
Váha 63 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Zelená
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Spojené arabské emiráty Griekenland Zanzibar Mexiko

Polešovice seznamka pro seniory : Sadov Rychle Rande : Europlast

Tuto zprávu poskytl uživatel Pavla Mladá Boleslav 06/3/2023 11:52:06

Kutná Hora - Obyvatele z Kutnohorska těší nová kutnohorská atrakce — zrcadlové bludiště. Návštěvníkům nabízí celých tři sta metrů čtverečných plných zábavy.

Po vstupu příchozí nejprve pobaví zábavná křivá zrcadla, překvapením pro mnohé jsou i kaleidoskopy. Ta si užila nejvíce zábavy v zrcadlovém bludišti, kde jsou i čirá skla. Zrcadlové bludiště mohou navštívit i menší návštěvníci do centimetrů. Pro ty je připraveno zrcadlové bludiště se 40 zrcadly. Velkou výhodou je, že je mohou rodiče vrchem malé děti v bludišti sledovat.

Lidé, Tábor - seznamka

Již zmiňovaný architekt Dušan Valocký neprovozuje v Kutné Hoře své první zrcadlové bludiště. Hned po pár minutách s Dušanem Valockým se příchozí návštěvníci začali vyptávat, jak na tento nápad vlastně přišel.

Protože dělal pro firmy na výstavištích expozice, napadlo ho právě toto. Začal jsem totiž přemýšlet, co dělat, abych jenom tak seděl a vybíral vstupné. A proč otevřel další zrcadlové bludiště právě v Kutné Hoře? Již od prvních dnů chodí do zrcadlového bludiště v Kutné Hoře desítky lidí, prohlédnoput si novou atrakci dorazila i Andrea Lišková s rodinou.

Zrcadlové bludiště ji velmi mile přikvapilo. Zrcadlové bludiště se tak stalo vítaným zpestřením. Zrcadlové bludiště - Zrcadlové bludiště s 80 zrcadly - Křišťálové bludiště se zrcadly a čirými skly - 12 zábavných křivých zrcadel, 3 kaleidoskopy - Zrcadlové bludiště se 40 zrcadly pro malé děti do výšky centimetrů - Počítačem řízené osvětlení bludišť se stmíváním Otevírací doba o prázd-ninách je denně od 10 do 19 hodin.

Buzulucká, ulice v obci Tábor |

Prezidentské volby proběhnou v termínu Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman. O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním prezidentském souboji Deníku. Přinášíme také volební průzkumy , návod, jak volit , a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů. Chci zprávy do e-mailu. Na zrcadlové bludiště láká nyní i Kutná Hora. Diana Kovandová redaktorka.

V Kutné Hoře již funguje zrcadlové bludiště. Foto: Archiv zrcadlového bludiště. Praha Zprávy z Česka. Ostatní sporty Čtenář reportér Poslat příspěvek 4. Aréna názorů.

Seznamovací agentury Zruč nad Sázavou •

Zločiny a soudy. Stavba 5. Do světa Dámská jízda Dům a zahrada. Věda a technika Společnost 6.

Poznejte nové lidi na Badoo, Seznamujte se, Chatujte, Flirtujte

Zdraví 5. Kutilství Celebrity 4. Prezidentské volby Prezidentské volby proběhnou v termínu Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé, Tábor. Seznamte se online a domluvte si první rande. Nalezeno 46 lidí k seznámení. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 99 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 38 až 50 let Jihočeský kraj. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah, zážitky a akce.

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 30 let Tábor. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, volný čas. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 25 až 55 let Jihočeský kraj. Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec.

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 45 let Tábor. Preferuji nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 45 až 57 let Celá ČR. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah. Na seznamce mě zajímají muži ve věku 35 až 50 let Středočeský kraj. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec.

rychle rande tabor Kutná Hora

Na seznamce mě zajímají muži ve věku 40 až 66 let Jihočeský kraj. Preferuji vážný vztah, přátelství a pokec, zážitky a akce, volný čas.

rychle rande tabor Kutná Hora

Na seznamce mě zajímají muži, páry ve věku 18 až 26 let Jihočeský kraj. Preferuji nezávazný flirt, dopisování a chat. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 49 let Celá ČR. Preferuji nezávazný flirt, milenecký vztah. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, dopisování a chat, milenecký vztah. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 35 až 40 let Jihočeský kraj. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, milenecký vztah.

Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 45 let Jihočeský kraj. Na seznamce mě zajímají ženy ve věku 18 až 26 let Jihočeský kraj. Preferuji vážný vztah, nezávazný flirt, přátelství a pokec, dopisování a chat, milenecký vztah. Lidé, Tábor Zajímají mě Lidé muži ženy páry skupiny.

Stav Nerozhoduje bez vztahu ve vztahu. Hledající Nerozhoduje muže ženu pár skupinu. Vztah, zájem Nerozhoduje vážný vztah nezávazný flirt přátelství a pokec dopisování a chat milenecký vztah výměna partnerů zážitky a akce volný čas osobní rozvoj business ostatní. Seznamka Tábor Snadné a rychlé vyhledávání na seznamce: Lidé, Tábor.

Erika 1 žena 43 let svobodná Tábor. Cipi muž 45 let svobodný Tábor. OndraAndre muž 27 let svobodný Tábor. Sochy23 muž 26 let svobodný Tábor. Sůša muž 24 let svobodný Tábor.

Chybové hlášení

Adventure13 muž 42 let ženatý Tábor. Lucta žena 48 let svobodná Tábor. Michelle žena 43 let svobodná Tábor. Tapejr žena 19 let svobodná Tábor. Andy black muž 19 let svobodný Tábor. Filip muž 38 let zadaný Tábor. Matěj 69 muž 53 let rozvedený Tábor.

Lidé, Kutná Hora - seznamka

Jackmares muž 19 let svobodný Tábor. Tomáš Boubelík muž 42 let ženatý Tábor. Joseph muž 38 let rozvedený Tábor. Denda muž 25 let svobodný Tábor. Načíst další.

0 / 5