Barbora, 40

Číslo profilu 9085701
Datum registrace 05.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Barbora
Země Czech Republic
Město Strakonice
Orientace Heterosexuální
Věk 40
Znamení zvěrokruhu Vodnář
Výška 175 cm
Váha 77 kg
Barva vlasů Blond
Barva očí Hnědý
Kouření Občas
Alkohol Ne
Oblíbené země Španělsko Estonsko Griekenland Dánsko Řecko

HC Kadaň – Pozemní Hokej

Tuto zprávu poskytl uživatel Barbora Strakonice 06/6/2023 12:30:06

Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Velice nás to mrzí, ale natáčení nových dílů nyní z úsporných důvodů pozastavujeme. Děkujeme za pochopení. Pokud máte dojem, že někoho z hledaných znáte, neváhejte se s námi spojit: e-mail: postaprotebe ceskatelevize. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí. Pošťák Ondřej hledá… Vážení diváci, příznivci pořadu Pošta pro tebe. Červen Hledáme Václavu Matějů, věkem cca 40 let. Po narození byla umístěna zřejmě v KÚ v Liberci, odtud adoptována.

Hledáme Helenu Synečkovou , věkem cca 76 let. Pravděpodobně bydlí v Praze 4. Hledáme Františka Kořínka, nar. Měl by mít ženu Karlu z Ledče nad Sázavou. Pravděpodobně bydlí v Praze. Hledáme Miroslava Kuvika, nar. Vystudoval střední leteckou školu v Prešově, působil jako letec voj. Hledáme i jeho příbuzné: má ženu Zdenku, dceru Mirku, syna Jana a sestru Tatianu nar.

HC Kadaň – Pozemní Hokej

Všichni by měli žít v České republice. Hledáme Jana Hodíka, věkem přes 60 let. Měl by žít v Mladé Boleslavi. Má syna Michala. Hledáme příbuzné a potomky zemřelého Dalibora Bezděka, nar. Žil na Olomoucku , tam by měl mít i příbuzné.

Měl by mít syny ve věku kolem 50 let. Hledáme Lenku, roz. Kovářovou, věkem cca 60? Pochází z Prahy. Za poštou. Hledaná Lenka je pravděpodobně lékařka. Hledáme Boženu Polanskou, věkem kolem 50 let. Je zdravotně postižená DMO , určitě částečně odkázaná na pomoc blízkých. V dětství žila s rodinou a sourozenci na Tachovsku , poté v obci Mariánská u Slavkova.

Je možné, že je v ústavní péči. Hledáme potomky Jiřího Fraňka nar. Malíř, architekt a designér. Žil v Karlových Varech , měl by mít dceru a syna. Hledáme Dagmar, roz. Kouřimskou, věkem cca 65 let. Na konci V té době měla malou dceru. Hledáme Zitu Baudyšovou, roz Jiřinovou Jiřincovou?

Pracovala v Jablonecké bižuterii , aktivně sportovala. Hledáme potomky Aloise Karla Petruse nar. Řezbář nábytku a uměleckých předmětů, pedagog. Poslední léta života působil ve Svitavách , jedna z jeho dcer se zde vdala do rodiny Přikrylů. Hledáme potomky a příbuzné zemřelé Květoslavy Šubrtové, nar. Žila v Dolních Břežanech. Jejími rodiči byli František Kubka a Marie, Kubková, roz. Hledáme muže jménem Pavel Már, nar. Jeho rodiči jsou Luděk Már nar.

Hledaný Pavel Már žil dříve v Mostě. Hledáme potomky a nejbližší příbuzné Otakara Mojžíše, nar. Byl bubeníkem v Praze , naposledy bydlel v obci Vědomice Roudnice nad Labem.

Hledáme Josefa Polana Polan , věkem cca 65 let. Pracoval u policie , bydlel a možná stále bydlí v Českých Budějovicích. Doubravovou, nar.

Jelena Hrbková názory - praktický lékař Kadaň -

V té době bydlela zřejmě v Praze 10 — Vršovicích. Hledáme Miloslava Belzu Belza , nar. Naposledy bydlel v Praze 5, Lidické ul. Má syny Mikuláše a Martina. Hledáme Alenu Růžičkovou, nar.

V letech pracovala jako učitelka na ZŠ ve Vápenné okr. Šumperk , později na ZŠ ve Vojtíškově okr. Šumperk , v letech pracovala v Domě pionýrů v Brně-Lidické ul. Měla by mít syna Aleše. Hledáme Valérii, roz. Gergelyiovou , nar.

V dětství žila na Východním Slovensku v obci Somoror. V dospělosti se vdala do České republiky. Hledáme Milana Veselého, nar.

Kadeřnictví Kadaň | VLASY A ÚČESY

Bydlel ve Vicenicích 32 u Mor. Na vojně byl v Chrudimi v r. Hledáme potomky vrchního strážmistra Josefa Buška - velitele četnické stanice z Zemřel Měl syny Josefa a Emila Buškovy , ti již také pravděpodobně nežijí, proto hledáme jejich děti a další příbuzné. Hledáme syna snad Františka, nar.

Kuchařové, nar. Syn vyrostl pravděpodobně v náhradní péči. Registrace lektora Vstup pro lektory Matematika. Všechny úrovně. Základní škola Střední škola Vysoká škola. Lektoři v mém okolí. Žádost o předání vzkazu firma, škola. Jméno a příjmení žáka:. Kde je možná výuka?

Ulice a město: v případě dojíždění lektora. Úroveň: vyberte Základní škola Střední škola Vysoká škola. Poznámky, časové možnosti:.

starší ženy hledají Kadaň

Lektoři matematiky ve městě Kadaň. Inzeráty jsou řazeny podle úspěšnosti. Lektoři učí soukromě. Za výuku se platí přímo lektorovi. Můžete lektorům napsat nezávazné poptávky.

Pošťák Ondřej hledá — Pošta pro tebe — Česká televize

Lektoři z okolí Inzeráty jsou řazeny podle úspěšnosti. Učím také on-line. Vyučuji matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola a fyziku. Napsat poptávku. Lektoři z okolních okresů Inzeráty jsou řazeny podle úspěšnosti. Vyučuji angličtinu, matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola a další obory.

I can teach also in English. Vyučuji češtinu pro cizince a matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola. Vyučuji mládež od 15 let, dospělé. Vyučuji matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola a další obory.

starší ženy hledají Kadaň

Vyučuji děti od 10 let, mládež, dospělé. Vyučuji chemii, matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola a fyziku. Vyučuji matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola , český jazyk a chemii. Vyučuji děti od 10 let, mládež. Dospělí jen do 40 let. Nabízím i reedukaci dětem s poruchou učení dyslexie, dysortografie a dyskalkulie. Doučuji i středoškolskou matematiku a připravuji studenty k maturitní zkoušce.

Vyučuji děti od 6 let, mládež. Dospělí - ženy: do 60 let, muži: jen do 25 let. Vyučuji fyziku, matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola a chemii. Středoškolskou matematiku doučuji pouze pro 1. Vyučuji děti od 6 let, mládež, dospělé. Vyučuji matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola a angličtinu. Vyučuji matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola , němčinu a chemii.

Z časových důvodů je výuka možná pouze u mě doma žák fyzicky přijede , nebo on-line prostřednictvím videohovoru přes WhatsApp. Za novými žáky již nedojíždím. Vyučuji matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola a obecnou školní přípravu. Bohaté zkušenosti s běžnou přípravou, přípravou na přijímací zkoušky, přípravou na reparát i maturitu. Matematika mě baví a dokážu ji vysvětlit :. Vyučuji děti, mládež jen dívky.

Dospělí: pouze ženy. Vyučuji matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola. Výuka je u mě na Praze 4 - Kunratice, ulice Za Valem. Vyučuji děti od 6 let, mládež, dospělé ne. Vyučuji angličtinu a matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola.

- lektoři matematiky ve městě Kadaň

K matematice mám kladný vztah, maturoval jsem z matematiky na předním pražském gymnáziu, dále matematiku používám v omezené míře na VŠ. Rád vysvětlím úplné základy, ale i logické úlohy. Vyučuji matematiku základní škola , střední škola , vysoká škola , statistiku a počítače: kancelář.

VŠ matematika samozřejmě se základy ze SŠ tj. Dále ekonomicko matematické metody. Vyučuji mládež od 15 let.

0 / 5

Populární profily

flirtovat vyhledávání Krupka

Miloslava, 36

známost na internetu Jindřichův Hradec

Ella, 45

baculky seznamka Kroměříž

Aneta, 33

seznamování dvou koček Uničov

Zuzana, 30

seznamte se s funkcí facebook Šumperk

Rosalie, 41

manželské agentury Louny

Natálie, 36